Krása

Mali by ste skúsiť Zeronu?

Mali by ste skúsiť Zeronu?

UPDATE: Ak chcete čítať celý sériu príspevkov o svoje skúsenosti, nájdete tu: Q & A s Dr Mulholland, meranie pred začatím liečby a fotky, moje prvé dve zasadnutia, meranie v polovici liečby, meranie po liečbe a potom finálna meranie , Potom som začal druhé kolo (šesť) ošetrenie, ale opäť nezaznamenalo žiadne zmeny. Domnievam sa, že LipoSonix znie schodnejšou.

load...

Minulý týždeň, hovoril som ti o svojom stretnutí s nejakým krajčírskym metrom a pár papierových nohavičky. Od tej doby som mal dva skutočné Zerona sessions, mám štyri viac ísť, tak dnes som ti to povedať, čo to bolo podobné.

(A ak ste práve spájanie mojej Zerona spaľovanie tukov cestu, zistiť, čo je to všetko o tu, a potom si prečítajte tento Q & A).

Úprimne? To nie je veľký problém vôbec. Počul som príbehy ľudí, ktorí sa snažia out spracovanie tukových znižujúce kde spa povedal, že by nebolo na škodu. Ale v skutočnosti, bolelo-A-LOT a ocitli sa šrámy po celej ošetrovanej plochy. (Nie ukazovať prstom, ale myslím, že sa stalo s UltraShape).

Je tu nič z toho tu. Verte mi, s Zerona, nemáte pocit, jedinú vec.

Tu je návod, ako to všetko ide dole (s fotkami!):

Po prvé, budete odprevadil do ošetrovne a povedal znovu rozobrať k obávanej papierovej tangá. (Od tejto chvíle sme celkom dobre oboznámení.) Tie tiež dostal pár ochranných okuliarov proti opotrebeniu, čo je štandard pre akékoľvek ošetrenie laserom, pretože vystavenie laserového svetla môže poškodiť vaše oči.

Tam je liečba posteľ v miestnosti, ktorá vyzerá takto (aj keď to nebude všetko pokrčené, je to len ako, že preto, že som získala túto fotografiu po svojom zasadnutí):

Potom, čo ste Surové ste si ľahnúť. I obyčajne začínajú na bruchu, takže môžem čítať, aj keď je to trochu trápne, pretože budete musieť držať svoje ruky do strán, takže stroj môže dostať na maximálnej plochy. Oh, a tie skutočne vykĺznuť z podprsenky rovnako. Fun Skutočnosť: preniká papiera, ale nie oblečenie. Takže ak máte papier podprsenka visí okolo. Off to ide.

load...

Potom váš zdravotný estetik príde a kolesá stroja cez. Vyzerá to takto:

Zariadenie musí byť umiestnené tak, všetci hlavy (sú štyri) sú asi šesť palcov od tela, to všetko sa vznáša okolo batožinového priestoru. Akonáhle je to na mieste, váš estetik odíde z izby a tam len tak ležať po dobu 20 minút, zatiaľ čo malý červený laserové lúče kruh okolo vášho tela.

Po 20 minútach prejde Vaše estetik príde znova, aby vás otočiť na druhú stranu po dobu ďalších 20 minút. Poznámka: na chrbte, musíte byť topless s rukami hore, takže v skutočnosti jediná vec, ktorú môžete urobiť, je snooze. A áno, je to trochu divné, aby tam ležať prakticky nahý, ale ženy sú veľmi diskrétne. (A pre ľudí v tejto činnosti, si len ďalšie telo, nie? Sú naozaj nestarajú o svoje celulitídy.)

A to je celý proces! Opäť, je to bezbolestné a máte pocit, vôbec nič. Tam by mohlo byť aj horšie spôsoby, ako zhodiť pár kíl, áno?

Mid-cesta cez ošetrenie je ďalší merací relácie, takže budem zdieľať výsledky tohto nabudúce-snáď budem mať nejaké výsledky!

Ako vždy, napíšte mi linku v komentároch, či existuje niečo, čo vás zaujíma, alebo že som sa nevzťahuje a napriek tomu chcete, aby som to zistil.

load...