Krása

Mali by ste skúsiť tréning inšpirovaný baletom?

Mali by ste skúsiť tréning inšpirovaný baletom?

Prakticky všetci viem, bolo hovoriť o Barre cvičenie v poslednej dobe, ale aby som bol úprimný, to ma znervózňuje. Naposledy som sa snažil balet, som si istý, že som šesť a moji rodičia ma rýchlo vytiahol z triedy, pretože povedzme, že som nebol najviac agilné študentom. 

load...

V poslednej dobe sa rad Barre telocviční sa otvorili v Toronte, z ktorých najnovšia je Barre3, tréning systém, ktorý kombinuje pohyby z baletu, jogy a pilates. Spoločnosť bola založená v Portlande, firma má teraz viac ako 70 štúdií po celom svete, a to je ich prvý vpád do Kanady. 

Vzhľadom k tomu, sľúbil som sám som chcel pracovať trochu viac v zime, myslel som si, prečo nie dať mu šancu? Plus, s celebritami fanúšikmi, ako je Madonna a Miranda Kerr, že to musí byť efektívna, že jo?

Čo je Barre cvičenia?

Vstúpite Ak do typickej tanečné štúdio a uvidíte madlo, ktoré bežia pozdĺž zrkadlové stene. To je ten Barre, a to je kľúčovou súčasťou baletné tréning, zvlášť pre zahriatie, sila práce a formu.

Barre cvičenia koncept siaha až do neskorých 1950, kedy ex-baletka Lotte Berk vyškolených socialites a celebrity stavať tela tanečnice pomocou nástroja lišta a svoje vlastné telesnej hmotnosti. 

Dnes Barre cvičenia triedy ako Barre3 je kombinovať tradičný barre prácu s prvkami jogy a pilates, a namiesto toho, dusnej klasickej hudby, sú nastavené na optimistická vrchol 40 (myslím, Beyoncé a Sam Smith). 

Moja návšteva Barre3

Keď som prvýkrát prišiel na Barre3, budem priznať, že som clammed sa trochu. Vyzeralo to presne ako to, čo som mal obávaný-tanečné štúdio naplnené drobnými dievčat putovanie okolo horných uzlov. Aj keď boli všetci super-priateľský a ústretový, mal som ten hrozný pocit, že sa chystá vážne strápniť sám.

load...

Bolo mi povedané, aby si vybral miesto pozdĺž pruhu medzi dvoma držiakmi; že by bola moja priestor pre triedu. Žiadne príslušenstva sú nutné, ale ak chcete, aby väčšou výzvou na tréningu, ale odporúčame vziať si Squishy loptou jadro, rovnako ako dve sady závažia, jedna a dve libry.

V tomto bode, som bola úplne vyšilovat. Väčšina ostatných študentov vyzeral ako tanečnica a keď som urobil nejaké jogu v priebehu rokov, som sa cítil ako ryba na suchu. Ale potom sa hudba začala, a začal som sa uvoľniť.

Podobne ako u väčšiny aerobiku, sme pracovali cez sériu póz a dodáva pohyb do rytmu hudby. Pri každej predstavovať, najprv by sme držať ju; potom vykonať malé, jeden palec mikro pohyby; a konečne, dynamickejší, väčšie pohyby. Myšlienka je, že hospodárstvo, zvyšuje silu, vytrvalosť a zameranie; malé pohyby zvýšenie metabolizmu; a väčšie pohyby dostať tepová frekvencia bude.

Hoci niektoré pózy zapojené pomocou Barre-prevažne len na support-veľa tréningu bol vykonaný na podlahu alebo jednoducho stojí. Žiadne piruety alebo komplikované tanečné pohyby!

Bol som skutočne prekvapený, ako rýchlo trieda letel aj na to, ako veľmi moja abs, glutes, nohy a ruky spálil, aj keď som nebol naozaj potil. 

Najlepšie na tom bolo, že som bol tak sústredený na snaží dostať držanie tela v poriadku, som nemal ani čas, aby zistiť, čo sa všetci ostatní robia, alebo porovnať sám k nim-niečo, čo som zvyčajne super-vinní.

Spodný riadok

Myslím, že I. Čakať na to. Teraz ako Barre. 

Úprimne povedané, som išiel do Barre3 očakával, že ho nenávidí, ale majú skvelý mix upokojujúce, jóga-ako pózy, ktoré kicknut do zárezu s hudbou a rýchleho pohybu. Tiež som naozaj rád Core Ball, ktorý robil sit-ups cítite ľahké. Vážne!

Kde Skúste cvičenie baletné inšpirované

Barre3 sa nachádza na 325 King Street West v meste Toronto, a oni tiež ponúkajú on-line kurzy tu.

Ako špeciálny darček pre čitateľa Beauty Editor, ktoré ponúkajú ZADARMO 15-dňovú skúšobnú verziu s promo kódom B3BEAUTYED. Neospravedlňuje, aby to vyskúšať, že jo? Ísť sem, aby vykúpil kód.

Tu je zoznam niektorých ďalších Barre telocvičniach po celej Kanade vyskúšať:

  • Toronto: Barre3, Barreworks, Barre Krásne a Spynga
  • Vancouver: Bar Method a Barre Fitness
  • Calgary: Barre telo Studio a potu Lab
  • Montreal: TrèsStudio Barre a Xtend Barre

Vyjadrite svoj názor

Už ste niekedy skúšali na barre cvičenie? Máte nejaký obľúbený baletné posilňovňu?

load...