Krása

Mali by ste používať minerálny opaľovací krém? (áno, a tu je dôvod, prečo!)

Mali by ste používať minerálny opaľovací krém? (áno, a tu je dôvod, prečo!)

Existujú dva ročnej témy, ktoré časopis každých dámske vždy beží, ale ktorý krása redaktori vždy druh strachu. Jedným z nich je typická zimná starostlivosť o príbeh (ktorý som sa pokúsil kryť v tomto príspevku -The produkty meniť, ale rada zostáva rovnaká). A druhý je ročná opaľovací článok, v ktorom trochu autor sorta b * tchslaps publikum (ako pekné!) Pre nepoznali rozdiel medzi UVA a UVB žiarenia, alebo že stále musíte použiť znova dokonca SPF 100 každé dve hodiny ,

load...

Ale vážne, si dokonca čítať tie kúsky? Úprimne povedané, nemôžem viniť za ochrany pred slnkom neznalosti, pretože tieto príbehy najmä môže byť veľmi kázanie a / alebo nudný. (Až na jeden tento rok som napísal, samozrejme, ktorý sa nazýva "The Tan prikázania" a je v júnovom vydaní rozšírením. Choďte si to!)

V každom prípade to neznamená, že nebudeme naďalej riešenie ochrany pred slnkom zviera na tomto blogu tu. Idem len rozbiť to všetko sa do peknej, chutné, bite-veľké kozmetické kúsky (v duchu toho, čo BEAUTYEDITOR.ca je všetko okolo!). Prvý na rade, sme sa rozprávali o tom, že vy potrebujete použiť znovu váš opaľovací krém každé dve hodiny a ja ti dal niekoľko možností, ako sa dostať okolo tejto nešťastnej realitou bez poškodenia make-up. Dnes sa budeme zaoberať minerálne opaľovacie krémy: prečo by ste mohli chcieť jeden a prodz si myslím, že sú najlepší.

MY (NON-kázeň) vysvetlenie toho, čo minerál slnečnými filtrami

Je možné, že to vedia, ale spôsob, akým väčšina opaľovacie krémy práce, pretože sú chemicky založené, je tým, že je absorbovaný do tela. V závislosti od stupňa vnútornej krásy hippie, môže to vám nevadí trochu, veľa, alebo vôbec nie. Chemické látky vás chráni tým, že absorbuje slnečné lúče. Niektoré z názvov zložiek sa môžu uvádzať na etiketách patrí Avobenzón, oxybenzon, Mexoryl SX a SL, oktokrylenu, homosalát a octisalate.

Minerálne ochranu proti slnečnému žiareniu, na druhú stranu, nenechajte sa vstrebáva do tela vôbec. Oni sedia na vrchole svojej koži a odrážať slnečné lúče. K dispozícii sú dve zložky, ktoré uvidíte, zvyčajne v kombinácii: oxid zinočnatý a oxid titaničitý.

Prečo by ste mali zvážiť Minerálne filter?

load...

1. Z bezpečnostných dôvodov: musím to riešiť ako prvý: práve preto, že chemické ochranu proti slnečnému žiareniu dostať vstrebáva nutne neznamená, že sú zlé pre vás. Hovoril som na začiatok Toronto dermatológ Dr Sandy Skotnicki pre mojej nedávnej FLARE príbehu, a ona hovorí, že neexistuje žiadny dôkaz, že sú karcinogénne, aj keď dánska štúdia zistené stopy chemikálií v krvi a moči ľudí, ktorí podali na ochranu proti slnečnému žiareniu len niekoľko hodín skôr. To znamená, že pracovná skupina pre životné prostredie (americká advokácie environmentálne organizácie) hovorí, oxybenzon bola spojená s alergiou, narušenie hormonálnej a poškodenie buniek.

2: fotostabilita: Ďalším dôvodom, prečo niektorí ľudia, ako minerálne ochranu proti slnečnému žiareniu je preto, že sú fotostabilné (tj nemajú rozkladajú vo svetle). Niektoré chemické slnečné filtre, ako je napríklad Avobenzón, sú veľmi nestabilné a musí byť v kombinácii s inými zložkami. To neznamená, že všetky tie chemické rozobrať aj keď-väčšina derms vám povie, že Mexoryl je najstabilnejší chemická látka.

3: Nedráždivá: Mnoho derms verí, že minerálne ochranu proti slnečnému žiareniu sú menej dráždivý pre citlivú a problematickú pleť. Aj keď to môže byť tiež otázkou pokusu a omylu príliš niekedy oxidu titaničitého môže, alternatívne, aby sa ľudia vypuknúť.

4. Štruktúra: Takže viete, ako minerálne opaľovacie krémy býval no-go pre všetkých, ale najviac najsvetlejšie typy pleti? To nie je prípad už vďaka mikronizovaných častíc, ktoré umožňujú naprostej aplikáciu. Hurá! Nie všetky minerálne ochranu proti slnečnému žiareniu používať túto technológiu ešte, ale poviem vám asi málo tých, čo robiť ďalej.

NAJLEPŠÍ NERASTNÉ ochranu proti slnečnému žiareniu (podľa mňa)

Dobre, teraz sa dostávame k najzábavnejšie-nákupy!

L'Occitane Bouclier Radieux UV Shield SPF 40

Toto je môj nový obľúbený. Je to tekutina, takže je veľmi ľahký (ideálne pre mastnejšiu pleť) a nejde biela na vás vôbec. Obsahuje archangelika vodu a esenciálny olej tak vonia veľmi svieži a je celkom hydratačný bez citu mastný. Aktívny je 11,5% oxid zinočnatý oxid titaničitý.

SkinCeuticals Sheer Physical UV Defense SPF 50

Ďalší skvelý tip! Môžete len získať ju na úradoch a medispas select lekára, ale je to stojí za výlet. Opäť platí, že vzorec je mikronizovaný, takže to nebude vás biela, a je to úplná tekutina (aj keď o niečo viac, než je hydratačný L'Occitane). Je to combo oxidu titaničitého (6%) a oxid zinočnatý (5%).

Lavanila Zdravé opaľovací krém SPF 40

Som dlhoročný fanúšik Lavanila je vôňou, takže bol rád, aby zistili, že by vydala ochranu proti slnečnému žiareniu. To je trochu ťažšie / mastnejšia, takže by som ju odporučiť pre suchšie typy pleti, pretože je to krém, nie kvapalina. To platí aj o niečo belšie než ostatné, ale zistil som, že to zmizlo, keď zmiešajú. Tieto aktívne látky sú 5% oxid zinočnatý 7,5% oxidu titaničitého.

Cliniderm Gentle Protective Lotion SPF 45

Aj v prípade, že nemáte citlivú pleť, bude sa vám táto jednu veľmi jemný, bez vône krém, ktorý obsahuje oxid zinočnatý (6,1%) a oxid titaničitý (6,6%). To nie je mastný, nebude bodať a vysychá na pekné, takmer matnou povrchovou úpravou.

Clarins UV Plus High Performance SPF 40

Jedná sa o úplne nový a pretože mojím vzorkou nikdy prišiel som to ešte neskúšal. Ale som si istý, chcem! Som rád, že hlavný prúd krása značka sa ponorí do minerálneho územia (ten má 8,1% oxidu titaničitého). Obsahuje tiež Clarins proti znečisteniu komplex, na ochranu proti oxidácii.

Čistá + Simple All Natural Krém na opaľovanie SPF 30 pre mastnú / nečistú pleť

To bol môj top výber v roku 2018, a ja som stále používať, pretože je to jednoducho najľahší vzorec som našiel, ja rozhodne odporúčam pre mastnú pleť. To majú tendenciu byť o niečo belšie než ostatné (ktorý môže alebo nemusí chyba vás v závislosti na tom bledo ste-pre mňa je to v poriadku). A vzorec môže zhlukovať sa trochu, len FYI.

Green Beaver Opaľovací krém SPF 30

Práve toto nie je pre tvár -sú prichádza s jedným k tejto oblasti krátko, ale je to skvelý nový zistiť, či hľadáte pre non-chemické ochranu proti slnečnému žiareniu pre telo vám. Má to neuveriteľných 21% oxidu zinočnatého, ale budete vážne unesený, keď vidíte, ako jasné, že ide ďalej. Cannot.Wait pre verziu tváre.

Povedz mi:

Nosíte ochranu pred slnečným žiarením? (Prosím, povedz áno.) Už ste vyskúšali niektorý z týchto prodz? Aký je váš aktuálny opaľovací krém voľby?

load...