Krása

Má naozaj zmysel tmavnúť farbu vlasov v zime?

Má naozaj zmysel tmavnúť farbu vlasov v zime?

Keď už hovoríme o farbu vlasov (pretože sme tak trochu na vzostupe v poslednej dobe), myslel som si, že je vhodné dnes, pri príležitosti trochu nezaujatý "Snowmageddon" tu v Toronte, aby sa zaoberali otázkou stmavnutie a zosvetlenie naše vlasy s obdobiami ,

load...

Podľa konvenčné krásu múdrosti, mal by si ísť ľahšie v lete. Ale akonáhle listy začínajú meniť farbu na jeseň, potom aj vy, by mala zmeniť farbu: niečo tmavšie, bohatší alebo topí v lowlights.

Takže toto všetko znamená, že práve teraz, v hĺbke zimy, keď už sme sa dostali JCD (alebo setov) z chladu a snehu a na skutočnosť, že v noci klesne na 5 pm-our vlasov je len ďalšia vec, ktorá je tmavé a depresívne. A pravdepodobne sa objavia ešte temnejší, môžem dodať, vďaka kontrastu pastovité kože, ktorá nie je vidieť denné svetlo od augusta.

Nemá to zmysel, že? Osobne som vždy pocit nutkania re-blondify v zime, a zrejme niekoľko celebrít so mnou na tohle, pretože som v poslednej dobe išiel ľahšie, nie tmavšie, taky. Poďme sa pozrieť, počnúc Emily Blunt:

Ona robila jej vypínač reeeeeally postupne. Z tohto veľmi prirodzený, lesklý hnedý, asi pred rokom:

K Ombre nejako vyzerajú na jeseň (nemám rád, mimochodom):

To, tento mesiac, full-fúkané tmavo blond:

Myšlienky?

Viete, moja prvá reakcia bola nein, nein, nein. Ako si mohol, Emily, keď bruneta vyrazí pokožku a oči tak krásne?

Ale teraz idem okolo, najmä keď som videl viac náhodný výstrel. Je to naozaj skvelá farba na ňu, nie príliš blond a veľmi obratne zvýraznené. (Alebo je to tieň príliš, práve začína vyššie na vlasu? Možno trochu oboje.)

load...

A to je určite zlepšenie oproti že ani-tu-nor-tu v čase medzi tieni mala ísť na chvíľu tam. Tieto strednej farby sú najhoršie. Pravdivý príbeh: Keď som išiel z sooper blondíny do sooper brunetka pred niekoľkými rokmi, môj kolorista (y) trval na pomalom prechode. Tak, v priebehu niekoľkých mesiacov, išiel som z platiny do jahoda blondínka na bla hnedý-a muž, ktorého som nenávidel, že bla hnedý javisko.

Pravdepodobne to je dôvod, prečo som nakoniec nemohol žiť s mojím tieň. Rovnako ako Emily, to jednoducho chýbal, že určité sumpin 'sumpin'.

(I keď poviem, že pomalý farebný prechod je dobrá vec, ak nie ste psychicky pripravení na dramatickú zmenu farby. Stavím sa, že väčšina kolorista trvajú na tom čisto preto, že nechcú riešiť nápravnej práce, keď ľudia rozhodnú, že nechcú ísť tmavšie / svetlejšie po tom všetkom).

Ďalšia hviezda, ktorá odišla z brunetka na svetlejší odtieň, je naša obľúbená vajazzler, Jennifer Love Hewitt. Vlani na jeseň bola bruneta ako Emily:

Ale ona to jednoducho preč o niekoľko odtieňov svetlejšiu a myslím, že je to naozaj dosť:

Ale tým, že som samozrejme nemusia nutne súhlasiť s Všetky rozhodnutia o rozveseliť, aj keď je zima a vy začnete vykonávať farebné terapia pomocou farbenie vlasov. Niekedy, bez ohľadu na to, aké je ročné obdobie, je nutné držať sa toho, čo funguje.

Kate Beckinsale, počúvaš? Pretože ste vyzeral oveľa lepšie takhle:

V porovnaní s tým:

Povedz mi, čo si myslíš:

Páči sa vám Emily Blunt ako blondínka? Ako sa o Jennifer Love Hewitt? A Kate Beckinsale? Myslíte si, sledovať konvenčné múdrosť o svietenia v lete a stmavenie v zime, alebo by si taky chcel vidieť, že lietať z okna?

load...