Krása

Ľudské výberové ocenenie 2018: vyzerá krása, ktorá sa musí vidieť

Ľudské výberové ocenenie 2018: vyzerá krása, ktorá sa musí vidieť

Neviem, či sa celebrity sú stále trpí opicou dovolenku alebo čo, ale musím povedať: beauty-múdry, Ľudová Choice Awards včera opustila ma rozhodne chladnú.

So studenými vlnami Diane Kruger a Ginnifer Goodwin je adorbz škriatok strih a dokonca aj Taylor Swift je čerešňovej pery (predtým, než som sa nudil z nich. Uvidíte, má na sebe rovnaký vzhľad tohto roka), ocenenie 2018 sa zdalo oveľa viac vzrušujúce.

load...

Môžeme len dúfať, že zachraňujeme ich hra pre Oscara.

Ako obvykle som rozbité veci dole do dobru. Nudný. A proste a jednoducho zlé.

The Good

Selena Gomez

Zbožňujem všetko o jej vzhľad # 1 (v hornej časti tohto príspevku): z sideswept vlasov, rias, náznak striebra na očné viečka a spôsob, akým ružovkasté a rúž pohľad na jej zlaté koži. Pozrite sa # 2 vyššie (zmenila), je menej neuveriteľné, ale stále slušné.

AnnaLynne McCord

Niekto sa stáva docela červený koberec pózerov! Ale dám úveru v prípade úveru je splatná: vyzerá dobre. (Aj keď by som asi radšej bočnú časť pre vlasy.) Tam je dôvod, prečo sa dostala do mojej najlepší make-up vyzerá z roku 2018: Tento tón v tóne, nahá líp, čo naozaj funguje pre ňu.

Kristen Stewart

Nie je moc čo povedať okrem toho, že mi táto farba vlasov na nej.

Minka Kelly

Myslím, Minka Kelly je sooooo pekný, ak nie trochu aj tu boobalicious. Milovať tento voľný updo (sledovať tento vid pre ľahké DIY podvod) a broskyňový make-up.

Malin Akerman

Nebol som si istý, či by som mal zaradiť to ako "dobré" alebo "nuda", ale nakoniec bývalý vyhral. Páči sa mi vlasy a make-upu. Všetko mäkké, ale funguje to. Súhlasíš?

load...

Nudnú

Taylor Swift

Po mojej rečnenie o kráse koľají, ste vedel, že T-Swizzle by v tejto sekcii! Ah dobre. Stále vyzerá naozaj pekne. Má veľkú kožu, nie?

Emma Roberts

No, je to zlepšenie oproti tej medi očné tiene gotické katastrofe v roku 2018 Teen Choice Awards. Ale ja som sa ocitol túžbu po Emma nosiť svetlý rúž. Nebolo by to pekné? To je trochu bla.

Katy Perry

Áno áno áno. Toto je váš schtick, Katy, sme si to. Ale je to zakryť všetky vaše krása a viete čo? Si vyzeral oveľa krajší, keď sa otriasla rovné, ramená dlhé vlasy s ofinou (a nenosil tejto bláznivej Town ružová Barbie rúž po celú dobu). Čas na zmenu veci do poriadku, prosím.

Jennifer Aniston

Nie je teda žiadnym prekvapením, robí Aniston EVER riskovať na červenom koberci? Zvlášť nudný tu aj keď, musím povedať.

Kim Kardashian

Vidím Kim je stále uplatňovanie jej make-up s stierkou. Shock!

Natalie Portman

Odpustené, pretože ona je zbouchnout. (A nemala chodiť po červenom koberci, a preto je nekvalitný in-relácie obr.)

Len Zlé

Ashley Tisdale

Niekto nedostal správu, že na rok 2019 dnes už nie je 2001. Je zrejmé, falošné opálenie a lesk * všade * (ako viete, či toto čítate) je neuveriteľne datovaný-pozerať. Tiež: Je to len mne, alebo sa Ash vyzerať presne ako mladé Donna Karan?

Khloe Kardashian 

Nemôžem uveriť, že som pokrývajúce dve Kardashians v jednom príspevku. Pohybujúce sa na. Som si istý, že budete súhlasiť, že táto farba vlasov nie je dobrý vzhľad Khloe. Nepáči. A vieš čo? Vlastne si myslím, Khloe je celkom dosť, aj keď som nikdy použiť na, kým som sa rozpínajú do priebehu prázdnin sa držať krok s Kardashians televízny maratón (!!). Vyzerala naozaj skvelé, keď ona nosila vlasy tmavé, rovné, s ofinou a množstvom očné linky.

Úprimne povedané, nikdy som celkom pochopiť, keď ľudia, ktorí majú prirodzene krásne, tmavé lesklé vlasy chcieť zafarbiť červenou. PREČO ???

V každom prípade, povedz me-

Pozerali ste sa ľudovej Choice Awards? Bol ste dojem, alebo nudiť celebrity krásy prehliadku? Udržať krok s Kardashians je prekvapivo (a trápne) zábavné, nie?

load...