Krása

Loréal vyrobila najlepšiu vlasovú kriedu vôbec

Loréal vyrobila najlepšiu vlasovú kriedu vôbec

Hairchalk od L'Oréal Professionel.

Krieda vlasy je jedna z tých vecí, ktoré som chcel skúsiť navždy, ale jednoducho nikdy sa k tomu nedostal. Ako niekto, kto nikdy farbené vlasy (a nemá v pláne na to ešte nie), je to v podstate jediný spôsob, ako som ochotný trochu farby na vlasoch.

load...

Aj keď každý z Sephora The Body Shop, ktorý teraz tieto dočasné odtiene, posledný štart je Hairchalk od L'Oréal Professionel -ktorý som si myslel by som byť jeden z najlepších, pretože ste profesionálny značka vlasy.

Je k dispozícii v ôsmich odtieňoch, vrátane sladkých šestnásť Pink, ktorá je trochu nejroztomilejší pre blondínky:

Vzhľadom k tomu, že som bruneta, rozhodol som sa vyskúšať Coral Sunset, jasne oranžová:

Moje vlasy sú tmavo hnedé s oranžovým nádychom k nej už, tak som to odtieň obaja by vyniknúť a pochváliť svoj prírodné vlasy. (Pri spätnom pohľade, kiež by som preč o niečo živšie, ako Záhradné slávnosti, zábavné zelenomodrá. Nabudúce!)

Ostatné odtiene sú First Date Violet; Blue Ocean Cruise; Bronze Beach; Čierna kravata; a Coffee Break. Posledné tri sú viac prírodné odtiene, aby vám dočasný tieň efekt.

Ako sa prihlásiť L'Oreal vlasy Krieda

Takže použiť farbu, budete poučení, aby naliať niektoré z kvapaliny na huby a potom použiť hubku ju škvrnu na suché vlasy. Áno, tekutý. To vlastne nie je pevná alebo kriedou podobný produkt, takže neviem, prečo ju nazvali Hairchalk. Ale pre mňa, to určite bije mať farebné kriedy po celom mojom podlahe v kúpeľni!

load...

Použil som make-up huba, ale zistil, že viac informácií dostal zabraný do hubky, než čokoľvek iné. Po niekoľkých oháňa, som si všimol prenosu farieb na vlasy, ale nie toľko, ako som chcel, takže som vykopaný špongiu a šiel rovno z fľaše do mojich vlasov, nanášanie kvapaliny priamo na požadovanú časť. Mám oveľa viac farieb vyplatenie týmto spôsobom, ale bolo to určite trochu Messier; tekutina dostala celého prsty. Našťastie to zmyť ľahko s niektorými mydlom.

Takže farbe je, ale čo teraz? Smery povedať hrebeň časť vlasov, akonáhle je farba v Prosím, nepoužívajte drahé kefu alebo hrebeň pre tento krok. To bude určite dostať zafarbené, takže buďte varovaní!

Česané Aj farby do vlasov a potom vyhodiť sušené sekcii. Moje vlasy sa cítil celkom hladké raz sušené, ale keď som sa jej dotkol, mohol by som určite povedať, že bol výrobok tam. Konečný výsledok nechal nejaké pekné farby. Aj keď to nebolo také živé, ako som dúfal, že to sa objaví na mojej tmavé vlasy bol fantastický:

Čo sa stane, keď Heat-Style po použití vlasy Krieda?

Skoro nikdy opustiť svoje vlasy prirodzené, takže to bolo nevyhnutné, chcel som ju narovnať, vlasy krieda alebo nie. Smery nehovoriac o tom, či je to v poriadku, aby štýl cez farbu, takže som trochu váhala. Ale urobil som to tak ako tak.

Rýchlo som prešiel môj žehličky celom úseku niekoľkokrát, a to nezdalo byť problém. Tam nebol žiadny zvyšok na doskách, farba zostala dať aj moje vlasy sa zdalo v poriadku. Takže tento "kriedou" Zdá sa celkom style-rezistentné. Skóre.

Ako dlho L'Oréal vlasy Chalk Vydrží

Nechala som farbu vo vlasoch bez umývania po dobu troch dní, a to naozaj nepreviedla vôbec mojím oblečenie alebo obliečky na vankúš. Na rozdiel od iných vlasových kriedami, akonáhle je to in, to sa! Hovorí sa, že to trvá medzi dvoma až piatimi umýva, ale ľahšie a porézne vlasy, tým dlhšie bude držať. Pre mňa je farba bola stále tam, keď som to raz premýva, ale v druhom umývanie, to bolo z mojej vlasy.

To, čo som nepredpokladal sa museli vysporiadať s spleti. Po jednom dni, rýchlo som si všimol, že moje vlasy uzlovanie len v časti, ktorá mala farbu, takže sa stal celkom otravné. Vždy som pocit, že zamotané, keď som išiel na kravatu alebo oprášiť ju.

Záver

Mám vo zvyku piny všetky druhy šialené, farbené vlasy na mojej Pinterest doska-ale nikdy by v skutočnosti sa ponoriť v reálnom takže tento produkt je vynikajúcou alternatívou pre wimps, ako som ja. Miloval som pomerne jednoduché, neporiadok bez aplikácie, a skutočnosť, že sa neprevádzajú a pokaziť oblečenie / vankúš. Navyše, je to úžasné, že môžem získať tento druh farby, aby bolo nutné odfarbiť moje hnedé vlasy!

Jediný prúser bol uzlovanie. Neviem si predstaviť, ako zlé to bude mať, ak si pripísal obrovskú časť vlasov. Ale ak ste pripravení sa s tým vysporiadať, len si predstavte všetky úžasné možnosti!

Kde kúpiť

Nájsť L'Oréal Professionel vlasy Krieda v salónoch a na internetovej adrese LookFantastic.com.

Vyjadrite svoj názor

Vy ste do vlasového kriedové trend? Už ste sa snažil toto? Čo je najšialenejšie farba vlasy niekedy bol?

load...