Krása

Lea Michele, pred a po

Lea Michele, pred a po

"Nechcem vyzerať ako mnoho iných ľudí, viete, čo tým myslím?" Lea Michele povedal Harperův bazár v roku 1998.

Vďaka jej úlohu v hit prehliadky Glee, New York-rodená herečka sa stal jedným z najväčších hviezd v Amerike-cez jej takzvaný "nekonvenčné krása."

load...

"Ako sa mnoho manažérov mi povedal:, Získať nosa. Nie si dosť pekná? 'Ale ja sa ukázala im zle."

"Bol som jedným z mála dievčat na strednej škole, že nedostali jedného," prezradila v rozhovore pre GQ. "A ak to niekto potreboval, asi by som to urobil. Ale moja matka mi vždy hovoril, vyrastal,, Barbra Streisand nedostal nosa. Nie ste dostať do nosa. ' A ja som nemal. Seriem na tých ľudí. "

Dobre dobre dobre. Nepočuli sme takú jednoznačnú udania plastickej chirurgie v celej histórii Pred múčnik!

Ale problém je v tom, že nesedí. Ak budeme skúmať krásy vývoj Lea má za tie roky, snímku dôkazy rozpráva iný a protichodné príbeh. 

Pozri sa:

Lea v roku 2006

Než ju Glee vrhnutý do slávy, Lea robil meno pre seba na Broadwayi ako čerstvý stál 20-ročný. To môžeme s istotou predpokladať, je jej skutočný nos. Môžeme tiež vidieť, ako sa prirodzene vlnité vlasy, ktorý vždy narovnáva teraz, a jej veľmi vyrovnaný, biele zuby.

Lea v roku 2007

Nasledujúci rok, Lea vyzeral veľmi podobne. No, s výnimkou agresívne zoslabené-out obočie (ako tomu bolo v štýle vtedy!). Pri pohľade na perách, myslím, že môžeme s istotou brať injekcie zo stola, ako tomu bolo vždy dosť plný.

Lea v roku 2009

Akonáhle sa Glee debutoval so glam tím dorazil! Nie je to najdokonalejšie vzhľad, ale je to oveľa uhladenejší, vďaka očný make-up, veľké vlny a plnšie obočie. Túto fotografiu je v rovnakom uhle ako výstrel z roku 2006, a Lea nos sa zdá, aby zodpovedali (aj keď je to možné, mala jej prvú operáciu vykonať predbežnú Glee). Je zaujímavé, ako jednoducho posilňovanie obočie sa zdá vyvážiť jej funkcie!

load...

Lea v roku 1991

A tu je čelný pohľad na Lea tváre; ona bola 24 tu. Myslím, že sme stále pri pohľade na jej pôvodnú nosa (a všetko ostatné). Styling je naozaj základné, to bolo predtým, než začala brať väčšie riziko s vlasmi a make-up!

Lea v roku 1998

To je, keď začneme vidieť, ako stále viac ikonu krásy. Tieto rany sú tak dokonalé a rozkošný; ak vôbec existuje "Život Cut" pre Lea, to je to! A to ma privádza späť k mojej poznámky o rovnováhe. S ťažkým strapcami a čierne tekuté fólie, nos nevyzerá, "veľký" vôbec. (Aj napriek tomu, že je to jej vlastné, ale určite je ťažké povedať!)

Lea v roku 2004

Do roku 2004, Lea vyrástol von ofinu (rovnako ako obočie), a experimentoval s bočným prúdením vlasmi a orchidey rúžu. Úprimne povedané, vyzerá skvele! Za normálnych okolností, som anti-falošné riasy, ale myslím, že pracujú v tomto prípade kresliť oko hore.

Lea v roku 2009

Niekedy, kozmetické experimenty nie sú úplne fungovať, a že to, čo som videl tu. Nezabudnite, že títo boli Cara Delevingnová rokmi, ale nie každý tvár je určený k výpisu obočie. Nehovoriac o gélových korene! 

Lea v roku 2009

V roku 2009, Lea predvádzal úplne nový vzhľad. Tieto rany sa vrátili spolu s množstvom vĺn (nevideli od roku 2009) a slnkom pobozkal vrcholov. Spomínam si hovoril v tej dobe, ktorá vyzerala viac nádherný ako inokedy, a stále stáť za to! Len si tak hovorím, teraz, keď tam bolo viac. Ak si nie ste istí, čo som dostať na, je to určite objaví v ďalšej fotografii.

Lea v roku 2016

Vidíš to, čo vidím? To, či sa zdá, ako Lea dostala sama nový nos, snáď niekedy po Glee dokončil nakrúcanie. Tváre tiež vyzerajú naozaj tvarovaná, ale ktoré by mohli byť straty ona normálne tuku bol 29 v tej dobe. Hair-múdry, ešte máme na rany, ale ona je nechať upozorní vyrásť.

Je to smiešne, to ťažko vyzerá rovnaké Lea Michele z iba pred niekoľkými rokmi! Či tak alebo onak, mám rád hravosť fuchsie rúžu a textúrou vlny (s ofinou tlačil na jednej strane).

Lea v roku 2018

Potom Lea naozaj začali uprednostňovať tento typ účesu: super-rovný a vypnutie tváre, so silnou časť. Ja neviem, či kozmetickej chirurgie mal čo do činenia s jej novým istotou krásy, ale hádam, že hral rolu! Jej vzhľad je tu veľmi luxe a očarujúce. Len si tak hovorím, prečo jej spodnú peru sa náhle stratil objem. Zvyčajne, stane sa pravý opak! Je jej to nasávanie?

Do tejto doby, Lea bol 30. Hanba o nesúlad farieb medzi jej biele tváre a opálené telo (aka "Orol"), pretože som to chcel inak! Modré očné tiene, je zábava s definovanými riasami a elegantný účes (aj keď myslím, že ju na čelo chvosty sú nadmerne pinzetou). Môžeme vidieť na nose z druhej strany, a zatiaľ čo ona si zachoval svoj pôvodný tvar, to je menej prominentné celkovo.

Lea v roku 2019

Rovnaký krása atmosféra, iná udalosť! Lea demonštruje jav som si všimol, znovu a znovu. Slávnejší dostanete, tým lepšie vaše krása tímovej a čím viac nosili make-up! Ale s čerstvými detailmi, ako je tento ružový tieň (a žiadnu riasenku vôbec!). Z tohto hľadiska jej nový nos vyzerá super-rovno.

A ešte jedna pre tento účes! (Hovoril som ti, že je to milujúci práve teraz.) Všetko, čo prichádza spolu krásne sem, ze dokonale tvarované obočie sa subtílne make-up štýlové výber náušníc. Vidíme trochu nosa kontúr, ale to nevysvetľuje novo drobné špičky.

Záver

"Som hrdý na to, na pozitívnom prehliadky a byť hlasom pre dievčatá a povedal:" Nemusíš vyzerať ako všetci ostatní. Lásky, kto ste. "

To bola Lea rozprávanie späť v roku 1991 -a viete čo? Budem kupovať že bola pravdivá asi nemajú plastickú operáciu. V tom čase.

Vzhľadom k tomu, Glee zabalené v roku 2016, zdá sa, že došlo k zmene jej melódiu. To je jeden Pred Potom, keď doklad o Rhinoplasty operácii nemôže byť jasnejšie. 

A neexistuje žiadny spôsob, ako to je Photoshop, ako navrhla, aby ľudia v roku 2018. "Keď sa ľudia zmeniť svoj nos, to je pre mňa veľmi jasné. Som rád,To nie je môj nos! ' Ale nerobia to, že často so mnou, chcem povedať, že som videl situácia s ďalšími celebritami, kde je to agresívny, ako veľmi sa veci retušovaných alebo vo photoshope. Čo Myslím, že fanúšikovia milujú vidieť, o mne, je to, čo som naozaj vyzerať a takže časopisy niekedy dať ľuďom to, čo chcú so mnou. Sú radi, "ehh jednoducho budeme ju opustiť, keď je."

Aj pre jedného, ​​nie som kúpe tohto, je to ako Ellie Goulding znova!

Nie že by bolo niečo mení svoj názor na plastickej chirurgii, samozrejme zle. Je to jednoducho ťažké prehltnúť to "byť tým, kým ste" správy pri celebrity otočiť a meniť ich vzhľad prvú šancu sa dostať! Niet divu, že to bolo k prudkému nárastu u mladých ľudí, ktorí hľadajú kozmetickej chirurgie.

Ako sa cítite o krásu evolúcii Lea? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...