Krása

Kozmetika celebrít Greg môže zdieľať svoje tajomstvá vlasov

Kozmetika celebrít Greg môže zdieľať svoje tajomstvá vlasov

Po 21 rokoch vo vlasovom priemyslu, Toronto-založený kaderník Greg May vie niečo o tom, čo sa deje (alebo nestane) na naše hlavy. Potom, čo na vysokú školu pre imidž poradenstvo, krátko pohrával s myšlienkou stať policajta (on študoval bojové umenia, pretože mu bolo osem), ale namiesto toho sa snažil modelovanie za necelých desať rokov, než konečne našiel svoje miesto vo vlasoch.

load...

Otvoril Greg mája vlasy Architects v meste Toronto Yorkville v roku 2003 a začala svoju produktovú radu o štyri roky neskôr. (Tento pokles sa zahajuje Greg mája nožnice, rad high-end strihanie vlasov nožnice.) Ak to nie je v jeho salóne, Greg môže byť často nájsť na pľaci pri fotení či klábosení s celebritami po boku svojej manželky Kelly na jednom z darovanie salónikov počas TIFF.

Spýtal som sa Greg zdieľať s nami niektorí z jeho najlepších vlasy tipy a obľúbených produktov:

Aká je vaše pozadie? Vidal Sassoon je miesto, kde som začal svoju kariéru vo vlasoch a to, čo považujem za môj základ v podnikaní. Potom som trénoval s Jean Louis David, Aveda, Sebastian a Paul Mitchell. V roku 2003 som otvoril Greg mája vlasy Architects, nasleduje svoju vlastnú starostlivosť o vlasy líniu, ktorá obsahuje šampóny, kondicionéry, mokré stylingových produktov a dokončenie výrobkov. Strávil som posledných desať rokov zdokonaľovanie svojej techniky tým, že študuje japonské, kórejské a taiwanské štýlov strihanie a farbenie. V priebehu rokov som pracoval s osobnosťami, ako Pamela Anderson, Gena Lee Nolin, Jill Hennessy a obsadenie Degrassi rovnako ako pôvodný obsadenie 90210.

Kto boli vaše obľúbené celebrity pre prácu s? Jill Hennessy. Bola tak chladný a dole na zem. Nemohol som sa zblázniť s vlasmi, pretože sa jej páči, že je to jednoduché, ale dal som jej nejaké dlhé, ploché vrstvy a rozstrapatené ju s niekoľkými postrekov môjho morskej soli spreji. Mali sme naozaj skvelý rozhovor a bolo to naozaj skvelý čas.

load...

Prečo ste sa rozhodol pre prácu s vlasmi? Nakoniec to bol čistý obdiv môjho otca, ktorý bol staviteľ, rovnako ako umelec, ktorý mi pomohol rozhodnúť sa dostať do vlasov. Vždy som bol dobrý v práci s rukami a zo naozaj mladom veku bol úplne fascinovaný dievčat, takže vlasy proste dáva zmysel.

Hovoríš na vlasy "architekt". Môžete mi vysvetliť, čo to znamená? Keď som bol tréning na Vidal Sassoon, kedy bolo považované za "Harvard vlasov," Vidal veril, že navrhovaní vlasy bol veľmi podobný architektúre. Rezanie a farbiace techniky boli inšpirované veľkými architektov ako Mies van der Rohe a celý, forma nasleduje funkciu 'teórie, rovnako ako princípy Bauhausu jednoduchosti a minimalizmu. Môj otec tiež staval domy, a tak táto myšlienka budovy bola vždy súčasťou môjho nadácie.

Aká je vaša vlasy filozofia? Vlasy musia odrážať obaja, kto ste vnútri aj zvonku. Malo by to byť sexy, ale nie neprirodzený a nikdy pevne na svojom mieste.

Máte nejaké ikony vlasy? Mám toľko! Halle Berry, Charlize Theron a David Beckham všetci majú naozaj skvelý vlasy. Tiež som naozaj rád všetky tajné modelov Victoria.

Aký je váš podpis znížiť, že ľudia, konkrétne k vám prichádzajú pre? Mnoho ľudí príde ku mne rezu, ktorý som vyvinul len, Scoop '. Je to naozaj všestranný štýl skladá z dlhých vrstiev, ktoré sú kratšie cez vrchol a už po stranách k rámu tvár. Vzhľadom k dlhej vrstvy, môže byť štylizovaný v mnohých spôsobmi-zo super-elegantný pomocou plochého železa s neusporiadaným a vlnitej pomocou difúzora. Môj obľúbený spôsob, ako štýl je s skákacie, sexy vlny pomocou okrúhlu kefu.

Existuje tajomstvo, ako nájsť perfektný strih alebo štýl? Aj nemusí nutne veriť v, dokonalé 'štýlu, ale myslím, že je užitočné pozrieť sa na obrazy štýly, ktoré sa vám páčia. Treba mať na pamäti vlastností tváre a kostnej štruktúry, budú tieto obrázky vám pocit o tom, aký vzhľad sa chystáte na, takže vy a váš kaderník môže spolupracovať na dosiahnutí niečoho podobného.

Ak by ste mohli odporučiť jednu vlasov nástroj, ktorý by sme mali investovať v tomto roku, čo by to bolo? Elchim 2001 Professional Sušič vlasov. Páči sa mi, tvar, hmotnosť, silu a rýchlosť, v ktorej vysušuje vlasy. Mám tendenciu držať svoju sušičku za hlaveň a Elchim nedostane tam horúco; plus, nie je vpredu alebo back-ťažký, takže je to naozaj pohodlné používanie po dlhú dobu.

Elchim 2001 Professional Sušič vlasov, pri Amazon.ca, Amazon.com, drugstore.com a FOLIC.

Aké sú vaše päť najlepších vlasové prípravky?

1. Greg May produktu Be Strong Transforming Leave-In Liečba: To je skvelé pre sušenie pre-fúkacia pretože má keratín, aby pomohla posilniť a chrániť vlasy a dáva veľký lesk. Milujem sladké zimolez vôňu.

2. Greg May Product Work-It Hairspray: Toto je najpredávanejší výrobok svojho salónu. Je to lak na vlasy vlhkosti odolné, že je štetcom, takže ho môžete nastriekať a potrite ju bez strnulosti. Sebastian Shaper Hairspray poskytuje rovnaký druh výsledku.

Sebastian Shaper Hairspray, na Amazon.com, drugstore.com, FOLIC, Stockn'Go a Target.

3. Greg May Amped-Up Hair Prášok: To je vyrobená zo zemiakového škrobu, tapiokový škrob a oxidu kremičitého. Trochu ide naozaj dlhú cestu k poskytnutiu okamžitej telo s matným textúrou.

4. Paul Mitchell Flexible Style Sculpting Foam: Táto pena vonia skvele a je plný kondicionéry, ktoré dávajú vlasy ohybný telo.

Paul Mitchell Flexible Style Sculpting Foam na Amazon.com, Drugstore.com a Target.

5. Compagnia del Colore Leave-In Shine Maska. Tento produkt je nabitý avokádový olej a robí vlasy tak lesklý.

Ktoré vlasy produkty sú stojí splurging ďalej? Tam sú niektoré skvelé kefy na trhu. Lacné kefy môže trhnúť na vlasy a dráždi pokožku hlavy. Milujem keramické báze guľaté kefy s nylonovými štetinami pre väčšinu môjho štýlu, pretože sú skvelé pre telo a prírodné vlny. Paul Mitchell 413 Sculpting Brush je ideálna pre styling a rozmotávanie vlasy.

Paul Mitchell 413 Sculpting Brush na Amazon.ca, Amazon.com a LookFantastic.

Denman kefy, s ich gumové podložky, sú skvelé pre vyhladenie vlasov a zníženie statické.

Denman D3 Classic Styling Brush na Amazon.ca, Amazon.com, Beauty Encounter a FOLIC.

Čo môžete ušetriť? Môžete ušetriť na sponkami a veci, ako je mokrá styling detangling hrebene. Ale aby som bol úprimný, pokiaľ ide o vaše vlasy, prečo nie investovať do neho? Je to jeden príslušenstva, ktoré nechcete vzlietnuť v noci.

Goody Color Collection Malé kovové sponkami, na Amazon.com, FOLIC a Target.

Aký bol váš najväčší vlasy zlyhať? Na začiatku 90. Rokov, kedy sa všetci zbláznili pre, Rachel 'účes, som sa rozhodol to vyskúšať na mladú dámu, ktorá prišla ku mne na Holt Renfrew salóne. Použil som žiletku, aby tvar a rednúť bokoch a vzadu vlasy v snahe vytvoriť vlasovej flipu ako Jennifer Aniston, ale ona skončila pozerá skôr ako Carol Brady. Na konci, Opravil som to, ale to ma naučila, že len preto, že znižovanie javí ako dobrý človek, to nefunguje pre každého.

Aký je váš najlepší vlasy tip? Nesnažte tak ťažké, aby sa vaše vlasy vyzerať dobre načítaním s výrobkom. Zistil som, že čím menej pokusu sa sexy vlasy skončí hľadá.

Máte nejakú radu pre začínajúcich kaderníci? Nasleduj svoje srdce. Nájsť disciplinovaný, vášnivý mentora, ktorý vás prevedie. A nikdy prestať učiť, vôbec. Inšpiráciu možno nájsť vo všetkom a vášeň naozaj rovnakým úspechom.

Viac od Greg nájsť na Twitter, Instagram, Facebook alebo jeho webové stránky.

Súhlasíte s filozofiou vlasmi Gregová? Už ste vyskúšali niektorý zo svojich obľúbených produktov? Už ste niekedy požiadať o, Rachel '?

load...