Krása

Kozmetický chirurg Stephen Mulholland na Zerone, nové ošetrenie tukov

Kozmetický chirurg Stephen Mulholland na Zerone, nové ošetrenie tukov

Ako som už spomenul v piatok, snažím sa Zerona -a spaľovanie tukov laser-at Toronto SpaMedica.

Vy pravdepodobne mať veľa otázok. Vo svojich kruhoch, som zistil, že patrí do jednej z dvoch táborov: buď "Budeš vyzliecť na papierový tangá a nechať laserovú výbuch preč vaše tuku povedať, čo?" alebo "Povedz mi všetko a okamžite podpísať ma!"

load...

Takže za predpokladu, že ste v druhej skupine, myslel som, že by som sa s vami podeliť Q & A ako ja s Dr Stephen Mulholland, kozmetické plastický chirurg a vlastník SpaMedica. (Ak je jeho meno znie povedome, môžete ho vidieť na CityLine.)

Teraz Dr. Mulholland nie je vlastne robiť ošetrenie sám -sú vykonáva vyškolený lekársky estetik, ale ako majiteľ kliniky a jeden z popredných odborníkov v krajine, on to určite v obraze o najnovších zariadení pre formovanie postavy ,

Tu je Lowdown o tom, čo Zerona robí a prečo to predstavil ho svojim pacientom:

Prečo ste sa rozhodli zaviesť Zerona vo svojej praxi? Existuje veľa mužov a žien, ktorí sa snažili každú diétu s obmedzeným úspechom, že to bolo nevyhnutné, že by bol vyvinutý tukové technológia redukcie. Prvé prišli na rad ohniskových technológie na zníženie alebo priame procedúry. Ale Zerona spôsobuje rovnomerné odbúravanie tukov celoplošne liečený, rovnako ako v odbúravanie tukov cez diéty. Viac ako 90 percent ľudí získať odpoveď a môžeme garantovať stratu 3-9 palca. To znamená, že každá žena môže prísť dole veľkosti šaty.

Ako je to dlho k dispozícii v Kanade?

Ako liečba funguje? Studený laserový lúč, ktorý prechádza po celom tele má vlnovú dĺžku na 635 nm a vlastné impulz, ktorý vytvára mikroskopické otvor v tuku bunkovej membráne. Triglyceridov (tuk) uniká a je bezpečne spracovaná lymfy a tráviaceho ústrojenstva. Je to bleskurýchlo z tela von. Desiatky miliónov buniek urobiť-tým aj stratu palcov.

load...

Čo robí Zerona odlišné od predchádzajúcich ošetrení tuku rozpustením? Neexistuje žiadna bolesť alebo nepohodlie akéhokoľvek druhu, bez prestojov, je to všeobecný vs. Mieste, liečbou a to zaručené.

Kto je dobrým kandidátom pre Zerona? Väčšina ľudí stratí palcov s Zerona, ale myslím, že ľudia, ktorí sa chystajú byť najšťastnejší sú tí, ktorí nesú, že ďalšie 10 alebo 15 libier, že jednoducho nedokážem stratiť, že extra veľkosť šaty. Je to tiež najlepšie pre niekoho, kto robí dobré životného štýlu, je to len na vás, aby tuk off post-Zerona.

Kto by nemal mať postup? Zerona nie je v poriadku pre niekoho, kto je tehotná, ktorá má ľahké problémy s citlivosťou alebo ktorá nerealistické očakávania.

Tam, kde sú ideálne oblasti liečby? Budú niektoré časti tela majú lepšie výsledky ako ostatné? Zerona možné použiť od krku až po kolená. To funguje najlepšie v oblastiach, ktoré majú čo by som nazval "krútivý" tučný.

Pacienti musia mať šesť ošetrenie v priebehu dvoch týždňov, prečo to musí byť tak často? Trvá šesť procedúry naplánované blízko seba Zerona účinne otvoriť póry. Pokiaľ ho ponechať dlhšiu ako 48 hodín medzi zasadnutiami [], môže póry uzavrie.

Existujú nejaké vedľajšie účinky? Nie, len sklamanie v prípade očakávaní pacienta, sú nereálne.

Aké výsledky možno očakávať, že väčšina ľudí, a ako rýchlo sa to vidieť? Môžete očakávať, že [stratiť] 3 až 9 palcov na viac oblastí, ktoré budú veľmi viditeľné v priebehu dvoch týždňov, ale optimalizované v jednom mesiaci. Záleží len na vás udržať životný štýl, ktorý bude držať tuk z návratu. Jedným z veľmi dobrých vecí, o Zerona je, že tukové bunky nie sú poškodené alebo odstránené, je to veľmi šetrný postup. A áno, môžete ho opakovať.

Zostaňte naladení na moje ďalšie príspevok v rámci tejto série-všetko o pred začatím liečby fotografiami, meranie. A papierové nohavičky musel som nosiť (nie, nie som si srandu). Do tej doby, dajte mi vedieť, ak máte otázku som ešte odpovedať!

UPDATE: Skoro som zabudol, aby ste vedeli, na ceny. Zerona sa predáva v balení po šiestich sedeniach spolu s niacínu doplnok nazýva Curva 2 € (ktorý účinnejšie pomáha flush tuku out).

load...