Krása

Kjaer Weis zakladateľka na organickom make-up, jej obľúbené produkty a ďalšie

Kjaer Weis zakladateľka na organickom make-up, jej obľúbené produkty a ďalšie

Organický make-up je stále lepšie a lepšie, a máme Kirsten Kjaer Weis poďakoval.

Keď budú dánske narodených, so sídlom v USA maskérka začala svoju rovnomennou rad make-up, Kjaer Weis, späť v roku 2018, tam bolo nič podobné na trhu. V skutočnosti, tam ešte nie je. 

load...

Vyrobené v Taliansku, takmer všetko, čo v súlade so kontrolovaného ekologického podľa prísnych CCPB (controlli e Certificazione Prodotti biológico). Je tiež vysoko výkonných. Ako maskérka na vyžiadanie s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí pracujú pre Vogue, Elle a Marie Claire, Kirsten vyrazil vytvoriť farby a textúry, ktoré by dodržať svoje náročným odborných noriem. 

Jo, a oni sú tiež väčšinovo šik. Nielen, že je obal plniteľný, ale jeho luxusné dizajnový súperovi žiadnu značku prestížnej tam, prírodné alebo nie. Vďaka víziu a pohonom Kirsten, Kjaer Weis povýšil štandard pre to, čo my ako spotrebitelia môžu očakávať od organické make-up.

Bola som nadšená stretnúť Kirsten počas svojej nedávnej návštevy Detox trhu. Nižšie nájdete náš rozhovor o tom, ako ona začala svoju značku, výzvy práca s prírodnými ingredienciami, svoje obľúbené produkty, a čo môžeme očakávať ďalší z Kjaer Weis!

Gratulujem k úspechu! Vaša značka má naozaj vyhodiť do povetria v poslednej dobe.

Ďakujem. Áno, som veľmi spokojný. Je to úžasné. Sme naozaj rozširuje teraz, a my sme mohli mať oveľa väčší tím.

Okrem telefonovania a hrsť iných, nie je veľa možností pre vysoko kvalitné organické make-up.

Som trochu zaujatý, ale je to svet, ktorý som naozaj vidieť zmenu. Ide o to, aby bola vždy chýba bol výkon. Tam boli výrobky so zoznamami skvelé ingrediencie, ale ak sa nevykonáva, sa nikto nestará. 

Byť maskérka, budete zrejme majú vysoké štandardy.

load...

Budem k vám úprimný. Nikdy som nemal žiadne fyzické značky v mojom kit, pretože som si nemyslel, že oni hrali. A oni nie!

Aká bola vaša pozadia pred začatím Kjaer Weis?

Pracoval som 20 rokov ako maskérka. Som z Kodane, ale ja som žil v New Yorku, za posledných 18 rokov.

Išiel som do make-up školy sa späť, keď Make Up For Ever -their škole v Paríži cesty v 80. Rokoch. Potom som začal pracovať. Pracoval som v Európe, a nakoniec som sa vrátil do Spojených štátov, a bol som pracoval v New Yorku.

Čo vás inšpirovalo k začať svoj vlastný líniu?

Ide o to, že druh dostal ma začala o tom bolo, že som vždy mať dievčatá-modely, kto som pracoval na každý deň-bodovú vecí, ktoré som mal v mojom kit. Vieš, ako maskérka, budete mať vždy svoje obľúbené. A oni by sa povedať "ja naozaj vymaniť z tohto základu," alebo "ja naozaj červených očí z toho" a "Táto riasenka ma dráždi."

Tak to bolo všetky bežné produkty, ktoré ste používali v tej dobe?

Áno, to bolo. A to len mal tento absurdný normálnosti k tomu, ze "to je len, ako to je. Len som alergický na to. Ďalej."

Tak to ma trochu dostal myslenia. Bol som rád, "ja chcem spojiť tieto dva svety" Kde máte výkon konvenčné, ale máte čisté zložky zelene. A naozaj, aby to na rovnakej úrovni s tým, čo je tam vonku. 

Obal bol dôležitý, pretože mám pocit, že prírodné značky majú tento stigma pri pohľade príliš "granolového." A prečo by mali? Prečo by to nemohlo byť očarujúce nosiť niečo, čo je pre vás dobré? Cítil som tam bol len masívny medzeru na trhu. Ak by to bolo luxusné, to nie je zelená, a ak to bola zelená, nebolo to luxus. 

Ako dlho vám trvalo od mať nápad vlastne začína Kjaer Weis?

Trvalo sedem rokov. Nehovorím, že by mala trvať tak dlho, ale to preto, že som pracoval na plný úväzok. A chcel som to urobiť hneď. Zahájil som Kjaer Weis v roku 2018.

Myslíte si stále pracovať ako maskérka?

Len pre nás. Robím všetky zábery pre nás a potom je to ako pri zvláštnych príležitostiach. Rovnako ako v prípade, že je to niekto, že by som naozaj rád robiť. Ale ja nemám čas ešte.

Dokážem si predstaviť! Ako ste prišli s nádherné balenie? 

Ja neviem, či to viete, ale všetko je naplniteľné. Vždy som bol veľkým fanúšikom gentlemana zvaného Marc Atlan. Navrhol flakóny pre Helmuta Langa a Comme des Garçons. Nakoniec som mal to šťastie, aby ho dostať na palubu, takže on je ten, kto navrhol všetko. Naozaj som chcel mať niečo, čo je udržateľný, ale vyzerala luxusne. On prišiel s týmto kovom. 

Až budete hotoví s tým, že je trochu diera v chrbte a môžete vyskočiť plechovku a získať doliať. Je to myslené ako zakúpenia jednorazové, a potom už len držať doplňovanie ho. To isté platí pre riasenky. Môžete si kúpiť novú riasenku za nižšiu cenu a len pop ju.

Ako ste sa vytvoriť formulácie?

Pretože nie som prípravkov, som začal hľadať niekoho v Európe, kto by mi pomohol dať vlastný štítok dohromady. Spojil som sa s firmou, v Taliansku, ktoré som ešte pracovať. Sú to úžasné; Je to ako staré, rodinný podnik, ktorý bol v prírodnom svete za posledných 40 rokov. Boli to skutočne predbehli svoju dobu. Začali v starostlivosti o vlasy. Teraz, to je syn, ktorý prevzal. Dlhý príbeh krátky, sú stále tie, s ktorými pracujem. Robia všetko formuláciu.

Aj priniesť svoje dva centy na stôl, rovnako ako s farbami, a čítal som sa na všetkých zložkách na planéte, pretože milujem to, ale je tu stále veľký skok ku schopnosti formulovať. Tak ma naozaj pomôcť na celej veci formulácie. Oni v podstate robiť vlastné štítok pre mňa.

Aký je najnáročnejšie vec, o formuláciu prírodných ingrediencií?

Čo je zložité, a to najmä s krémovou červenať, je to, že musí byť Glow, nie lesklé alebo blatistá. Zasiahnuť, že textúru, keď nemôžete použiť silikóny len to trvalo tak dlho. Je to jeden z dôvodov, prečo to trvalo celé tie roky. Je to iné prácu s all-prírodných surovín, je to doslova ako prácu v sektore vína.

Napríklad, keď sme mali prvú formulácie na mieste, mal som okayed všetky tri farby červenať. Potom sme sa dať do výroby, čo je podobné, 10 kg v jednej farbe. Je to skoro ako obrovský hrniec polievky. Vytiahli vzorku z toho, a som vydesená, pretože to nebol ten, ktorý som mal okayed. To bolo preto, že bambucké maslo, surovina, mal oveľa nižší obsah tuku, ako je tá, ktorú použil predtým. Tento druh vám povie, ako krehká je, a koľko budete musieť strážiť ju po celý čas.

Vtedy mi povedali: "No Kirsten v prirodzenom svete, pracujeme s tou vecou, ​​ktorá sa nazýva prijateľné marže." To znamená, že niekedy je to trochu suchá, niekedy to nie je. Tak to druh práve mi došlo, že je dôvod, prečo [prirodzený make-up] nikdy vzlietlo. Pretože si nemôže byť všade, viete?

To bolo pred 13 rokmi, takže som si istý, že mnoho spoločností sa sprísnili to teraz. Ale jedna z vecí, ktoré sme stále pracovať na najťažšie udržuje textúry. Zakaždým, keď robíme nový beh, uistite sa, že farba je presne rovnaký, a štruktúra je presne rovnaká. Ja som vždy rád, "Fedex by malo byť naším najlepším priateľom!" pretože sme poslať toľko vzoriek tam a späť. Tiež som tam ísť asi tri alebo štyrikrát do roka.

Ľudia môžu realisticky očakávať, že rovnaký výkon z prírodných produktov, ako sú konvenčné?

No, vodotesné, že nemôžeme robiť. Ale to je skoro jediná vec, ktorú nemôžeme urobiť.

A čo svetlé farby? Sú tie, ktoré úplne prirodzené?

Dva roky sa do hry, bol som rád, "ja chcem túto farbu! Chcem túto farbu!" Snažili sme so všetkým, prisahám, s lupeňmi s repa, a my sme jednoducho nemohli urobiť. Môžete dostať tmavé farby, ale tieto super Brights, si jednoducho nemôže robiť.

Tak šťastný a Above and Beyond v kréme sa červená, a Sladkosť a Romance v perách odtieňoch majú pod jedno percento z umelej farby. Je to vždy naozaj svetlé farby.

Je to dôvod, prečo väčšina prírodných značky v minulosti mal také nudné, blatisté farby?

Jo, to bolo. Viete, niektoré ženy-tí, ktorí sú v skutočnosti do zeleného svetovej vôbec nedosiahol tieto, ale mnoho žien je to úplne jedno, a budú ju používať.

Vzhľadom k tomu, že je to stále oveľa zdravšie než väčšina make-up vonku.

Ach môj bože, to áno. Vzhľadom k tomu, všetko v rade je certifikovaný. Je certifikovaný v Taliansku, pretože to je miesto, kde sa to vyrába. Môžete len získať certifikáciu, ak 95 percent všetkého, čo tu pochádza z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Takže je to super-čistý. Je to ako starostlivosť o pleť.

Čo by malo byť, pretože je to na koži po celý deň, že jo?

Jo, to by malo. Ľudia zabúdajú, že preto, že sú na to zvyknutí; pretože make-up zvyčajne nemá čisté ingrediencie. Vždy som si strčiť certifikáciu v tvárach ľudí, pretože mi trvalo celú večnosť, než ho získať. Sú tak striktné.

Všimli ste si so svojimi zákazníkmi a modely, aby ich koža sa zlepšila po použití make-up?

Oh, veľký čas. Konvenčné make-up má dráždivé, a to upchatiu pórov. 

Ktoré produkty ste spustiť ako prvý?

Uviedli sme na trh s 12 farbami, a je to len rastie odtiaľ. Začali sme s krémom sčervená, na očné tiene a pery odtieňoch.

Medzi najobľúbenejšie odtiene sú stále farby, ktoré sme uviedli na trh s, ako je kvitnúce. Je to broskyňový ruže a je náš bestseller všetkých sčervená. To vám dáva trochu flush, ktorý vyzerá, ako by ste sa vrátili z jogy. 

Aký je váš najpredávanejší výrobok celkovo?

Bestselleru celkovo je Mascara, pretože to nerobí šmuhy. Mnoho prírodných riasenky v minulosti sú známe už za to. Tento obstojí Bikram, takže môžete ísť na horúcej jogu s ním a je to naozaj svieti. 

Sú vaše očné tiene krémy alebo prášky?

Tieto očné tiene sú prášky, a uvidíte, že majú veľa pigmentu. Všetci sú minerálne, nie umelý, a oni majú veľa vytrvalosť, prisahám. To je naozaj jediná vec, ktorá je ako suchý produkt v rade.

Osobne som rád krémové očné tiene, ale sú skôr pre fotenie, podľa môjho názoru. Nemajú zdvihnúť. Ak pracujete a chcete, aby vaše očné tiene, aby stále ešte v noci, je to naozaj ťažké k tomu, že s krémovým základom.

To, čo sme práve teraz je lesk, ktorý si môžete dať na oku, takže ak chcete trochu tej úpravy, môžete pridať na neskôr. 

Aký typ úpravy robiť rtu Odtiene dať?

Rtu Odtiene sú ako balzam na pery. Chcem byť vždy nosiť rúž a balzam na pery, pretože som si myslel, že rúž bola príliš suchá na jeho vlastné; by to privádzať k šialenstvu. Ale balzam na pery príliš unpolished. Tak to je pol na pol produkt; má formuláciu balzam a potom sme pridali málo farbivo. Sú to trochu na lesklejšie stranou.

Ako by ste opísali svoj základ?

Je to Foundation krém. Tá vec s nadáciou ich môžete postaviť. Musíte len na prípravu kože-koža musia mať hydratačný alebo olej. Milujem oleja osobne, ale niektorí ľudia nemajú radi, že.

Akonáhle je koža prepped, to v podstate funguje ako základný náter. Ide o prvý produkt, máme ktorá má kokosový olej v ňom. Je to rafinovaný organické kokosový olej. Uvidíte, si môžete dať to ďalej a robiť to páči tónované zvlhčovač. Alebo môžete mať jej budovaní, takže má pokrytie korektor. Ste jednoducho pridať viac pomocou Foundation Brush.

Je to buildable k plnému pokrytie?

Absolútne. Moc som mal svoj vlastný sestru na mysli, keď som to, pretože má dosť zlý rosacei. Ona bol frustrovaný s tým pocitom nosiť ťažký palacinka make-up. Vďaka tomu, je to naozaj vyživuje, keď ste na sebe. Je plný všetkých týchto nádherných ingrediencií.

Takže nepotrebujete samostatnú korektor?

Nie. Možno, že v rade [budem začať jedno], ale rozhodne to nie je vysoko na zozname. Asi by som robiť korektor kit s farebnou korekciu miesto, pretože [nadácie] úplne kryje.

To robí to naozaj skvelá investícia, dostanete dva produkty v jednom.

Robí. Je absolútne áno. Tieto Tvárenky sú naozaj dva-in-one rovnako. Môžete ľahko použiť na pery.

Máte prášok?

Že príde budúci rok. Nadácia ale má semi-matný povrch. Nikdy nenosím prášok, ak Hodlám sa k udalosti, ako sú svadby, tam, kde je umelé svetlo. Ak je to len zo dňa na deň, nie je potreba. Nadácia zostane polomatná. Mohli sme pridali viac vlhkosti tam od samého začiatku, ale práve skončiť všetky mastný poludnie. 

Ktoré produkty nosíš osobne?

Vždy som nosiť nadácie. Ide o úplne neviditeľná, čo je môj cieľ s nadáciou, že jo? Mnohokrát som nosiť múdrosti; To je náš najpredávanejší očné tiene. Len trochu celkovo s mäkkou kefkou, aby ráfik oko, takže to nie je úplne nahá. Potom trochu Mascara. 

A potom obvykle Dám na oboch kvitnúce alebo niekedy oslnivé bronzerom keď chcem trochu viac žiara. Priamo na jablká na tvárach.

Potom som sa dal na malom Radiance Zvýrazňovač. To získal ocenenie Allure. Nie je to iskrivý; je to skoro ako tekuté žiarenia.

Je niečo, čo chýba k obvyklým make-up?

Nie, ja si ani nosiť. Doslova som nemohol ani dotknúť. Nie som len povedať, že; je to spôsob, ako sa cíti v porovnaní. Ak sa vrátime k analógii, že je to starostlivosť o pleť. To je naozaj. Proste sa to stane, že aj make-up. 

Aké sú najnovšie produkty v rade?

Rúžov sme práve začala, rovnako ako pred mesiacom. Čo mám rád o formuláciu z nich je, že sú non-sušenie a pigment naozaj vydrží. Vždy som si myslel, rúže boli suché, a ja som nemal rád nosiť. Takže naozaj mať formuláciu, ktorá je hydratačný, ale vyzerá matný alebo polomatná a zamatový na pery, ktoré bolo ťažké sa dostať. 

V skutočnosti máme ešte dve nové rúžu prichádza práve včas na sviatky. Jeden hovoríme KW červené, pretože to je rovnakú farbu ako pole. 

Plánujete pridať ďalšie nové výrobky na linke?

Nemáme von ešte, ale testujeme ceruzky. To je naozaj jediný [makeup item] nemáme doteraz.

Máme tiež odstraňovač make-up, ktorý je hotovo. Takže som s použitím vzoriek, ktoré rovnako.

Potom máme toto tvárové oleja vyjde vo februári. Je to doslova ideálnou základňou pre nadáciu. To bude len pokračovať ako hodváb. Je to zmes mandľového oleja, naozaj rafinovaný olivový olej a šípkovou ropy. Čo je jedinečné na neho je to výťažok z koreňa, ktorý máme tu. Dostaneme ju z niektorých oblastiach v Nemecku, ktoré sú biodynamické a my sme našli spôsob, ako extrahovať podstatu tejto veci. 

Práve teraz sa snažíme nájsť marketingové kópiu pre to, aby neznie anjelský, ale doslova dostať závislý na to preto, že má tento liečebný majetok. Milujem to. Milujem ju, milujem ju, milujem ju. Nemôžem sa dočkať, až si to von.

Máte plány na rozšírenie mimo zelenej krásy priestoru a do hlavných obchodných domov?

Áno. V rade budeme, pre istotu. Len to musí byť správne miesto. Musí to byť vyrovnané wth značky, a v správny čas. Ísť tam, je to veľká investícia v prvom rade, a chcete ísť, aby zostali. Takže chcete mať dostatok SKU; Ak chcete mať dostatok produktu. Ale je to o veľkosti teraz, kde je to dosť veľký, aby sa tam ísť.

Medzi USA a Európou chystáme 50/50, takže budúci rok sa bude zameraná na rozšírenie v Severnej Amerike. 

Čo by ste povedali na ženy, ktoré sú na plot o prechode na organickú make-up?

Mnoho žien sa bude meniť značky, keď sa otehotnieť. Odpoveď dostaneme po celú dobu je "Vždy som vedel, že prírodné produkty sú bezpečnejšie, ale som si nemyslel, že oni hrali. Ale teraz sa to deje, a ja mám niekoho iného, ​​na premýšľanie." 

To vždy bolo, že si nemyslel, že to vykonal; nemali myslieť to trvalo; že to bolo dosť pigmentované; alebo že sa zdvihol. 

Ale akonáhle vidíte, že vykonáva, je to ako: "Prečo nie?" Len sa ho na zoznam vecí, ktoré by nikdy báť.

Naozaj si myslím, vaše generácie, a tie, ktoré prichádzajú po tom, čo sa budete pozerať na nás, ako: "Nemôžem uveriť, že oni niekedy používajú to." Natural je len bude nový štandard.

Kde kúpiť

Nájsť Kjaer Weis na adrese:

  • Detox Market (Kanada)
  • Detox Market (US)
  • Net-a-Porter
  • Credo Beauty
  • Shen Beauty
  • Kjaer Weis

Už ste vyskúšali niečo z Kjaer Weis ešte? Ako sa cítite o prístupe Kirsten k zelenej krásy?

load...