Krása

Khloé Kardashian, pred a po

Khloé Kardashian, pred a po

Vieme, že Kardashian-Jenner klan robí väčšinu osvetlenia, uhlov kamery, filtre, retuše a kopírovacích trikov pre zvýšenie nekonečný prúd fotografií oni pustia do sveta. 

Ale tiež vieme, zo skúmania krásy transformácie Kim Kardashian, Kylie Jenner a Kendall Jenner v priebehu rokov-, že oni nie sú na rozdiel od malej kozmetickej práce rovnako. 

load...

Čo je dôvod, prečo som otvorenie puzdra pre Khloe Kardashian, ktorá vyzerá veľmi odlišný od neskoro. (Nie že by som "držať krok" s Kardashians, ale oni sú všade.)

Nie som jediný, kto si všimol. 33-ročný bol nazývaný "na nepoznanie" a "posadnutý" s plastickou chirurgiou, a Povráva sa, že strávil viac ako 3 miliónoch eur, aby sa dosiahlo jej nový vzhľad.

Pozrime sa, ako sa zmenila v posledných desiatich rokoch.

Khloe v roku 2007

Prvé obdobie udržať krok s Kardashians premiéru na konci roka 2007, takže v čase tejto fotografii, vo veku 23, Khloe bol na vrchole slávy. Bola tak roztomilý! Myslím, že už na pery injekcie v tomto okamihu (to je rodina skoré osvojiteľa), ale to je všetko, zvyšok jej funkcií fit jej tvár. Jej prírodné vlasy vlnité a svetlo hnedá, ale všetci mali len "Kim vyzerať" vtedy: farbil temné a opotrebované super-dlhé a rovné.

Khloe v roku 2008

Nasledujúci rok, Khloe dostal nejaké face-rámovanie vrstvy a odľahčený tón jej hlasu na mäkšie hnedé. Páči sa mi to! Stále môžeme vidieť Kim vplyv s dlhými riasami a opuchnuté vyzerajúce pery. Avšak, v porovnaní s neskorším vzhľad, to je v podstate "bez make-up make-up." Ha!

Neskôr toho istého roku, to bolo späť k hlbšiemu bruneta, spárovaný s hlbší tón pleti (sprej tan). Jej rumenec zdá blatisté-skorý iterácii vytvarovanie, snáď? Ak sa pozriete na perách, že som defláciu trochu, čo potvrdzuje svoj skorší podozrenie o plniva. Má úžasné zuby!

load...

Khloe v roku 2009

Khloe oženil v roku 2009, tak to dáva zmysel, že bol na vrchole svojej krásy hry. Tento pohľad sa zdá napodobniť jej staršia sestra štýl. Vlastne som rád rovné, stredo-rozdelil vlasy, ktoré skutočne preťahuje tvár (a farba je viac lichotivá ako predtým). Tmavý očné linky je pekne je dané jej číre, lesklé pery a prírodné tón pleti.

Khloe v roku 1991

Ako Kardashians 'sláva rástla, make-up sa dostal ťažšie a ťažšie. Je to naopak jav, ktorý sa stane s herečkami! V prípade, že Khloe je, mohlo by to byť skrývať breakouts. "Nedostal som sa akné, kým som bola v 20. Rokoch, ktorá nasáva a bol som tak neistá," povedala priznal. "A moje sestry mali za najkrajšiu koži celý svoj život, rovnako ako ani póru." V hornej časti ťažkého základu, vytočila číslo do obrysu (dobre, oranžové škvrny), pridaním ďalších-pavúčí falošné riasy a značkové goopy nude lesk rodiny. 

Khloe v roku 1998

V tomto pic, Khloe (teraz 27) z kompletnej odchod od jej predchádzajúcej vzhľad, s červené pery, bledú kožu a zbrusu nový tieň zamestnania. Je to oveľa modernejšie a leštené v porovnaní s minulým pic. Nos tiež vyzerá štíhlejšie. Je to, že nie je s úsmevom tu, alebo preto, že niečo trvalé?

Khloe v roku 2004

Potom sa vrátil do farby Chocolatey v roku 2004. Ako ste si pravdepodobne všimli už, Khloe má tendenciu držať sa týchto jemných centier-parted vĺn. Ja by som skoro popísať make-up ako čerstvo po Kardashian, že je. Teraz, keď sa opäť usmieva, nemyslím si, že urobila niečo nosom. Ešte.

Khloe v roku 2009

Veci zostali viacmenej rovnaké do roku 2009, s výnimkou kropenie blond BALAYAGE a škvrne oranžového rúž. (Láska pomaranč na ňu!) Jej obočie sa pozerali na tenkom a uhlové strane v posledných pár fotiek, ale teraz sú na ceste späť na svoju slávnu 2007 stave.

Khloe v roku 2009

To nás privádza k mojej obľúbenej Khloe okamihu. Išla plnú Hollywood glam tohto Oscarov strany, a to je úplne úžasná na ňu! Hlboké bočný diel a vamp aquamarínovou rúž priniesť nový sofistikovanosť na jej vzhľad. Tiež som rád svetlejšiu hnedú farbu vlasov, čo je pravdepodobne veľmi blízko jej prirodzený odtieň. Napriek dramatickým atmosférou, nie je nič ťažké o make-up, dokonca aj falošné riasy sú mäkké. Ako un-Kardashian z nej!

Ale tu je miesto, kde sa veci začnú dávať mi pauzu. Osvetlenie na tomto červenom koberci je neobyčajne lichotivé, a áno, tam je nejaký strategický strobing deje. Ale aj stále Khloe nos vyzerá, ako by sa zmenil tvar. Ďalšou zmenou je vysoko kontrastný Ombre, ktoré som si istý, že budeme všetci pozerať sa na s veľkým "WTF?" v niekoľkých rokoch. To bol tiež začiatok Instagram make-up, s ťažšie obrysy, nadtržené pery a prehnaných obočie.

Khloe v roku 2016

Khloe má človeka dostal ešte drastickejšie v roku 2016, bola 31 tu začína s blond vlasmi. Ja vlastne nevadí tento odtieň na ňu, pretože je to piesočná blond. Tiež som rád, čo robí s tou modrou očné linky! Do tejto doby, ona začínala stratiť trochu na váhe, ktorá sa zužuje jej tvar tváre. Mohlo by to byť dôvod, prečo to vyzerá, že je tu nová výplň vo tvárach?

Nič sa mohol pripraviť ma pre tento snímok. V skutočnosti je to hrôza! K zahájeniu, Silné vyzerá lepšie nahý '( "kniha o ničom," hovorí Jezabel), Khloe naozaj vstúpil ju na injekčnej aplikácie. Jej pery vyzerajú silno opuchnuté; tváre vzali na tom drevenom vzhľade Často som komentoval s Rosie Huntington-Whiteley; a priznajme si to, ona bola zrejme pustili do Botox do tejto doby, tiež. Nie že by bolo niečo všetko v poriadku. Ale zvyčajne, ide o to, vyzerať lepšie. 

No, aspoň vedela, že to prehnal. "Môj tvár bol f *** ed!" povedala na epizóde Kocktails s Khloe. "To predsa nie je práca pre mňa. Pozrel som sa zbláznil, a stále si myslím, že účinky sú tam išiel som sa, že to všetko sa rozpustí ako trikrát." 

Khloe v roku 2018

Ach. To je trochu viac života-ako! Avšak, stále ešte môžeme vidieť pretrvávajúce účinky injekčných výplní a botoxu v jej pery, líca a čelo. K dispozícii je tiež jej novo tlačidlo podobný nos. Pridanie k celkovej syntetickej efekt je svetlejšia blond. Aj keď mám rád dĺžke lob.

Zdvihnúť. To je od niekoľkých mesiacov neskôr, a to buď výplň nerozpustil veľmi dobre, alebo sa vrátila na dobitie. Či tak alebo onak, je to najbližšie Khloe prišiel podobať voskovú figurínu! Pery sú lumpov z výplne a tváre vyzerajú nafúknuté a prepadnuté vo všetkých zlých miestach. Tmavá spray tan, ťažký základom a over-the-top riasy naozaj nepomáhajú.

Khloe v roku 2019

Našťastie Khloe mal oveľa väčší prirodzený vzhľad na svojom poslednom červenom koberci vzhľadu. S pomocou rozšírenia, dlhé, hladké vlasy sa na scénu, spolu so svojím milovaným tieň. Vyzerá to, že plnivá majú "usadil", ale sú stále veľmi prítomné. A napriek tomu, nos je náhle opäť širšie (viac o tom v sek!). Naozaj musíme presunúť na Instagram teraz pochopiť plný rozsah tejto transformácie.

Krása evolúcia Khloe je jedným z najdramatickejších sme videli, a nie je pochýb o tom inšpirovaná túžbou vrhnúť svoju identitu ako "škaredé káčatko" rodiny. "Byť v porovnaní so svojimi sestrami bolo niečo, čo som bol zvyknutý," povedala People. "Ale sú porovnávané tak drsným spôsobom, len som si myslel,, Dobre, to je moja úloha. Som tučná, zábavný sestra. Koho to zaujíma? ' Skoro som dopustiť, aby prejavili bytostný záujem o mňa. "

Ale s novo nájdenú láskou fitness, ona sa teraz vrhnúť 40 libier a kompletne prepracovaný sama. Tieto plastických chirurgov nie sú tak istí, že tam sa zastavil:

  • "Ona zjaví sa mali nos riedený, prípadne z plastika nosa," hovorí Dr. Anthony Youn. "Jej pery vyzerajú plumped, pravdepodobne s injekčných výplní, ako sú Juvéderm. Čelo a obočie tiež objaví uvoľnene, prípadne z injekcie botox."
  • "Khloe tiež dostal nejaké kožné plniva, ako je Voluma alebo Juvéderm na lícach sa oddať výťah a vytlačiť jej lícne kosti," hovorí Dr. Zara Harutyunyan. "Khloe tiež išiel pod bradu augmentácii. Použila, že majú veľmi guľatý a veľkú bradu a teraz má dlhú a úzku bradu."
  • "Jej pery vyzerajú oveľa bacuľatejšie a plnšie, s najväčšou pravdepodobnosťou kyselina hyaluronová," hovorí Dr. Susan Evans. "Nos tiež vyzerá rovnejšie, prípadne dosiahnuť chirurgicky hydroxyapatitu vápenatého, plniva pre zvýšenie nosový mostík."
  • "Celkový tvar tváre sa zmenil, od bicykli viac oválu," hovorí Dr. Robert Tornambe. "Myslím, že mala mikro-liposukcia tváre, najmä okolo čeľuste a nahor, v kombinácii s výplňou z polovice-face vyrezávať tvár. Vyzerá to, že ona tiež mala nosa, stenčenie jej nos, aby splynuli s jej riedidlom tvár, viac oválnu tvár. "

Dobre, Tušil som, ako veľa s Botox a výplní (vrátane provizórny most, čo by vysvetľovalo, prečo jej nos zmení šírku). Ale bradu implantát? Liposukcia?

Všetko je možné! Samozrejme, že je to jej právo. Ako povedala Cosmopolitan, "myslím, že ľudia by mali dostať plastickej chirurgie alebo plniva alebo lasery alebo čokoľvek, ak chcú to, že by mala byť vaše vlastné osobné rozhodnutie." Súhlasím. Ale keď sa celebrity dozvie, že nič nehovorí, je najlepšie politika?!

Len tri dni pred tej fotke strašidelný 2016 Khloe napísal blog post s názvom My Face je Filler zadarmo, Bitches. (Ona nám volal feny!) Bolo mesiacov neskôr, že konečne pripustila, že prácu. Jej maskérka, Joyce Bonelli, ktorý tiež tvrdil jej šialení interpoláciu zručnosti dali Khloe "najlepší nosa po dobu ôsmich rokov." 

Osobne neverím, že na sekundu, že je to len make-up a plniva! Páči sa vám?

Ako sa cítite o krásu evolúcii Khloe má? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...