Krása

Keira Knightleyová je nová strihačka a ostatné prvotriedne krásy triumfov

Keira Knightleyová je nová strihačka a ostatné prvotriedne krásy triumfov

Takže Paris fashion week sa oficiálne dunzo. Čo znamená, že sa môžeme dostať späť do striedavo chválil a niť-vyberanie osobnosti pre ich voľby krásy. Jéj!

(A SRSLY? Necítim sa vinný o tom. V záchvate nespavosti minulú noc, som prihlásený k mojej posadnutosti dvojčiat, GoodPlasticSurgery.com a AwfulPlasticSurgery.com, ktoré navštevujem, oh, raz za šesť mesiacov alebo tak. A zakaždým, keď idem tam som ohromený, omráčený! -by, ako veľmi šťourat, tj operácia nosa, brada / lícne implantáty, čelo výťahy, atď, sa vykonáva na už atraktívne ľudia, aby sa vyzerať "dokonalá." A potom sa majú tú drzosť to poprieť a snaží sa vydávať za majúce túto iného sveta krásy! pROSÍM.)

load...

V každom prípade! Rant cez. Či títo ľudia mali žiadnu prácu (s Európanmi, človek nikdy nevie), tam boli niektoré kozmetické triumfy stojí za zmienku OFF dráhach. Konkrétne u Chanel výstave sme diskutovali včera.

Najväčšou novinkou bola Keira Knightley je nový účes, ktorý dostane nie jednu, ale dve fotografie v tomto príspevku:

Toľko celebrít dostávajú "Lob" (dlhý bob), ale je to určite "Pob" -ie na Posh bôb, ako Victoria Beckham, rovnako ako v šikmej reze, ktorý je už na prednej strane, ako zadné. Páni! Dostal všetko, čo?

Moc sa mi páči to na Keira. Nebol som fanúšik, keď mala super-short chlapca ostrihať, ale zároveň, keď mala dlhé vlasy, jej jemné črty by sa dostať ohromený. (Poďme ani hovoriť o tom, kedy bola blondína.) Nie, táto farba a strih sú veľmi krásne. Je možné, že slečna Keira sa našla Haircut For Life? Ja si myslím, že možno má.

Ostatné vlasy excellence bolo možno nájsť na slečnu Rachel Bilson:

Teraz je to skvelé Ombre vlasy. Ľúto Alexa Chung. K vrcholom vyzerať ručne maľované aj keď, takže aj keď som ti hovoril, ako DIY efekt Ombre pred niekoľkými týždňami, aby skutočne získať tento pohľad Musím vám, aby ste ísť na profesionálne.

V Toronte, niekto, koho poznám dlho, ale práve objavili robí balyage je Jeff u Angst (kde, ako viete, už som ísť na účesy). Bol som pod veľkým tlakom nájsť nikoho v tomto meste-ba-country, ktorý robí balyage, tak zistil, že Jeff robí teraz je to celkom vzrušujúce, a mám podozrenie, že by mohla pomôcť dosiahnuť niečo veľmi blízko k tomuto pohľadu.

load...

Som zamilovaná do pery farbou Ráchel aj tu.

Keď už hovoríme o pery, to nie je veľký záber pani Johnny Depp, Vanessa Paradis, ale od tej doby bola tvárou Chanel Rouge Coco rúžu, nie je to skvelé, že cvičí to, čo hlása?

Tak elegantný, a to najmä s voľným, stredo-parted (ale nie hippie-ish) vlasy vo farbe, ktorá nemusí byť z prírodných zdrojov, ale istí, že tak vyzerá. (Je to tak French nemať žiadne zistiteľné zdôrazňuje, a ja tak obdivujem za to!)

Teraz len keby mohla vzdať ciggies, ako som podozrenie, že sú príčinou trochu predčasné starnutie. Má len 37, ale vyzerá staršie, myslím.

Ďalšia na rade je Leigh Lezark:

Keby som mohol obchodovať vo vlasoch týchto lesklé, hojdačka, uhľovočierna zámky, urobil by som to do srdca. (Žiaľ, nemám celkom správny tón pleti vytiahnuť ho, a moje obočie príliš svetlé.) Ale ja mám kozmetický zamilovanosť do každého, kto má v celej svetlé oči / tmavé vlasy vec, a Leigh to robí tak, veľmi dobre. Najmä s leskom striebra okolo očí a ružovými tvárami. Adorbs!

Nemáme ani nutné hovoriť o dokonalosti, ktorá je Claudia Schiffer:

Priateľka má najlepšie vlasy podnikania. A ona je 40! Le povzdych.

Teraz sa môže upozorniť na manikúru momentu? No, až na včerajší kovové zelene? Všimol som si viac než pár známych tvárí. Er, ruky. Športové krátke, zaoblené červené nechty. Rovnako ako Lou Doillon:

Možno ste zapamätať deklarovanie späť v júni, že zaoblený tvar sa vracal. (Možno si tiež pamätať novšie príspevok oznamujúce, že dlhé a špicaté nechty sú tiež niečo ako trend. Ale trend budeme ignorovať, nie?) Mimochodom, ako zábavné, ako to môže byť nosiť podivné nechty farby, ja nie ' t si, že niečo by mohlo byť viac elegantné pre jeseň a zimu, ako tento klasický predsa moderný manikúru.

A teraz mi povedz.

Ktorý z týchto čelných krás riadkov je váš obľúbený? Máte radi Keira svoje nové vlasy? Nemyslíte si, že Rachel je farba vlasov je o toľko lepší ako Alexa je? Alexa Ja som nad vami.

load...