Krása

Kaia naturals šťavnaté bambusové obrusové utierky sú úplne ekologické

Kaia naturals šťavnaté bambusové obrusové utierky sú úplne ekologické

Niekedy cítil trošku previnilo pomocou tvár utrieť, a potom už len hodil ju do popolnice? Nie je to presne to, čo najviac ekologicky uvedomelé krása zvyk. Ale na druhú stranu, bez toho sa musel neustále perú svoje žinky (pretože tie zašpinené baktérie-obťažkané by nemal byť znovu použité). Čo je to eko-chick robiť?

load...

Tip: skúste Juicy Bambusové Facial preplachovací súkna z Kaia Naturals. Áno, sú to 99 percent prirodzené, ale to, čo som si ešte presvedčivejšie je, že sú 100 percent biologicky rozložiteľné. Sú vyrobené z nebielenej bambusu-konečný obnoviteľných zdrojov, pretože bambus rastlina je jedným z najrýchlejšie rastúcich na Zemi, a nevyžaduje žiadne hnojenie alebo pesticídy.

Bambusové vlákna sú tiež super-mäkké a často sa vyrovnal pocit kašmíru. V prípade, že "šťavnaté" prichádza v je, že látky sú namočené v ôsmich rastlinnej báze esenciálnych olejov, med, slnečnicový olej a vitamínov B12, C a E. (čo som mohol urobiť bez toho, aby slnečnicového oleja, ale to môže alebo nemusí obťažovať ). Sú tiež alkoholom, paraben-, síran a syntetické parfumácie, aj keď sa cítim úžasne z esenciálnych olejov.

Tak, ako dobre fungujú? Celkom dobre. Nebudem skutočne ukázať, však, pretože to by bolo hrubé. (Nemôžem uveriť, rýchle vyhľadávanie na internete sa objaví veľa ľudí vlastne vysielajúcim fotografie ich špinavý tvár obrúskov. Ew. Nikto nechce vidieť, že podnikanie!) Bol som pomocou týchto handričky po niekoľkých kolách ťažkej testovanie make-up, a zistil, že odviedol slušnú prácu, ako sa dostať preč všetky nadácie, rúže, lícenky a očné tiene. Ale ja potrebujem druhý utierať len pre okolie očí, tj maskary a očné linky. Takže rozhodne počítať, že ak nosíte veľa make-upu.

Čo ma privádza k veľkosti. Časť problému je, že sú len 4 "x 6", veľkosť štandardné fotografie:

Väčšina čistiace obrúsky dvojnásobok. Ale na druhú stranu, väčšina alebo aspoň veľa čistiace obrúsky zanechá vašu pokožku potiahnuté tejto podivnej syntetických olejových Pohodový a obrusov Juicy Bamboo, napriek tomu, že je ponorená do zmesi olejov, nerobia vôbec. Rozhodne opustiť moja pleť pocit, že najčistejšie a najčerstvejšie z niektorého utrieť som použil, a to je obrovský.

load...

Skúšali ste to? Rád by som počul, čo si myslíte!

Obchod príbeh

Kaia Naturals Juicy Bambusové Facial Čistiace utierky sú k dispozícii na Well.ca, Amazon.com, Anthropologie a KaiaNaturals.com.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali súkna Juicy Bamboo preplachovacie? Aké sú vaše obľúbené tvárové obrúsky? Aký je váš najlepší ekologický čistiaci tip?

load...