Krása

Jednoduchá sprchová podložka odfrčuje suchú pokožku na nohách

Jednoduchá sprchová podložka odfrčuje suchú pokožku na nohách

Mám niečo ako opak toho, Fetiš. Myslím, že nohy sú tak Grody. Alebo možno som práve videl príliš veľa ľudí v lete tohto roka sa trestných činov, ako sú príliš dlhé nechty, špinavé podrážok, popraskané päty, francúzskej pedikúry (mojej Fave!), Chlpaté prsty a dokonca aj členkové náramky. Je to svet nie. Vážne, kto sú tí ľudia, ktorí radi lízať nohy žien?

load...

Mimochodom, ja som jednoducho ísť riešiť jedna z otázok, dnes (pretože úprimne? Ak máte radi dlhé francúzskej pedicured nechty, potom ste pravdepodobne čítanie tohto blogu na prvom mieste). Tak poďme hovoriť o suchú problematike slintačky kože. Aj trpí touto hrozne-espesh pretože som začal môj tréner George cvičebného programu, kde má me beží päť dní v týždni. Vždy som mal pravidelné mesačné pedikúru, ale aj napriek tomu, že všetky trecie mi dáva šialený kalusové nahromadeniu a sucho.

A potom som zistil Solevation:

OMG to je život mení.

Viem, že to znie Over-The-top, ale c'est vrai. Je to v podstate sprcha rohož, ktorá sa drží v spodnej časti vane, ale namiesto toho sú plastové a slizký, to je pokrytá rovnakým drsný povrch, ktorý nájdete na týchto nohách-čistenie nástrojov. (Na druhej strane je špongia, tak trochu wimpier).

Takže všetko, čo urobiť, je skok v sprche aj keď ste umývanie vlasov alebo čokoľvek, urobiť malý tanec na túto podložku na olúpať vaše nohy a prsty, a to magicky činí čistá, hladká a lesklá. Genius, že jo? Pretože viem, že by som mal použiť nožný palička vecičiek, ale vždy som zabudnúť, že ďalší krok. Úprimne povedané, je to jednoduchšie, pohodlnejšie a efektívnejšie, bol som prekvapený, ako tiesňave nohy vyzeral po jednom použití.

load...

Povedať, že som Vám to je eufemizmus roka. Vážne, ísť kúpiť ho teraz (tú zoznam maloobchodných miestach v solevation.com).

Post-drhnutie Sesh, asi by ste mali tiež použiť krém na nohy a / alebo olej, aby sucho v šachu. Prečo olej? Zrejme je to oveľa lepšie pre tvrdé mozole než obyčajné mlieko. Naozaj šikovný top estetik mi to povedal, a z vlastnej skúsenosti som sa dozvedel, že je to pravda.

To je dôvod, prečo namiesto pravidelných nohy krémy, som veľký fanúšik mastnú Med Salve pre popraskaná od nemeckej značky Gehwol:

Textúra mi pripomína Elizabeth Arden osemhodinový krém.

Alebo môžete len použiť kožičky olej nielen na vaše kožičky ale vaša podrážkou a prsty rovnako. Stále OPI Avoplex mojej postele na rukách a nohách:

A potom, pretože vaše nohy budú dosť klzký (neodporúčam tieto olejové veci za denného svetla), budete chcieť, aby don pár ponožiek. Ak ste ešte neobjavili AirPlus pre ňu kúpeľných ponožky, vedzte, že vám chýba von.

Sú to ako dávať nohy do mraku. Naplnený aloe, taky! Kupovať sem z Well.ca 6 € (doprava zadarmo bez minimálnej objednávka v Kanade!).

Povedz mi:

Čo robíte, a použiť, aby sa vaše nohy čisté a upravené? Už ste vyskúšali niektorú z týchto prodz ešte? Čo je najhoršie noha priestupok ste videli v poslednej dobe? Možno by sme mali hovoriť o ľuďoch, ktorí si myslia, že je to v poriadku, aby znížili svoje nechty na metro (zachvenie).

load...