Krása

Je táto lesklá škvrna 15 EUR ešte lepšia ako YSL? (Áno!)

Je táto lesklá škvrna 15 EUR ešte lepšia ako YSL? (Áno!)

Vyzerá to, že lesklé škvrny na Lovechild o lesk na pery a pery škvrny, bol asi na veky.

Ale ak sa budeme držať stopu, to bolo naozaj až v roku 2018, že táto nová kategória hybrid peru vybuchla vďaka Yves Saint Laurent je toľko medializované Vernis à levres.

load...

Teraz, keď som bol úplne úprimný, že prod bola ako pre mňa, ale nie láska. Iste, je obal príliš báječné, a skutočnosť, že je to škvrna, ktorá nevysychá vaše pery je v pohode inovácie. Ale zistil som, že odtiene príliš číra, s zďaleka nestačí pigmentu, a tam bolo niečo, čo vôňa, ktorá ma weirded von. Nikdy som sa do toho dostal.

Ako už bolo povedané, lesklý fľak, kategórie, je stále skvelý koncept. 

A teraz som s radosťou oznámiť, že som našiel značku, ktorá robí to lepšie (a lacnejšie):

Tieto Artist Finger Glosy sú od kórejskej krása reťaze tvári Shop, ktorý bol v Kanade asi rok alebo tak hneď potom, čo sa usídlil v starých Ovocie a miestach Passion. (Von z Kanady, to sú hlavné premýšľanie 2300 obchodov v 29 krajinách, a stále rastie.) Majú šialenú výber produktu, a všetko je super-cenovo dostupné. 

Je to tiež super-vysoká kvalita. Väčšina z nás tu pridružených kórejských kozmetických značiek sa práve starostlivosť o pleť veci, alebo BB / CC krémy. Takže som bol rovnako prekvapený ako ktokoľvek zistil, že oni tiež vynikajú vo farbe pier.

Táto šteniatka nemusí mať YSL úrovňového obaly, ale oni vám tú správnu množstvo pigmentu a lesk, so vzorcom gélovitú, ktorá udrží vaše pery pocit hladké a zdravé. Moje pery sú stále popraskaný od svojho krátkeho trvania Badger balzam experimentu, ale nič z toho šupinatenie je tu kladený dôraz.

load...

Navyše každý z týchto lesklých škvŕn je len 15 €, v porovnaní s YSL je 38 €. Nemôžete poraziť, že!

Existuje osem odtieňov a ani jeden nemám rád. Pozrime sa:

OR201

OR201 je svetlo, pravda oranžovo druh oranžovej so silnými žltými tónmi. Vyzerá to desivejšie na palice, než na perách, kde to umožňuje trochu svojho prirodzeného tónu preniknúť skrz. (Takže ak vaše pery majú menej červených než ja, mal by ukázať oveľa lepšie.) Vzhľadom k tomu, môj súčasný oranžovej posadnutosť, to je môj go-to práve teraz na letné dni alebo noci. Milujem to!

OR202

OR202 je klasická oranžová. Je to na úrovni alebo dva tmavšie ako OR201, ale s rovnakými žltými tónmi. Vzhľad je odvážny, ale milujem túto, ako dobre je prekvapivo dosť, keď sa dostanete ďalej.

PK101

PK101 je bledá, studeno tónovaný žuvačka ružové. Za normálnych okolností by som zostať ďaleko od odtieňov, ako je to v nepriehľadných rúž vzorkách, ako idú príliš kriedovo na mňa. Ale táto rovnica má práve toľko Sheerness, aby bolo lichotivé. Je to taká zábava, dievčenskú odtieň.

PK102 

PK102 je odvážny ružová, že to vlastne hraničný neón z trubice. Na pery, to sa stáva o niečo pokojnejšie, ale stále dáva vám ten veľký pop farby. Je to tiež nie je príliš modré, ktorá sa mi páči.

PK103 

PK103 je horúci čerešňa ružová. Je to podobné ako PK102, ale bližšie k červenej, a frakcie tmavšie. Myslím, že ide o niečo lepšie s mojím tón pleti účinok je šťavnaté svetlé pery, ale mäkšie, než by ste si od tradičného červeného vína alebo fuchsie rúž.

PP401

PP401 je červeného purpuru. Je to najhlbšie odtieň zo zväzku, a dáva vám, že tradičné bobule vzhľad. Asi budem uložiť tento jeden pre jeseň, pretože má tú just-in-z-za studena efekt.

BE701

BE701 je svetlo broskyňa. Je to celkom podobné OR201, na svetle oranžového odtieňa, len trošku hlbšie as väčšou ružové. Na pery, nie je to nič crazy-to je odtieň v rade, ktorá je skriňa na nahá.

RD301

RD301 je oranžovo-červené. Predstavte si BE701 a len prehlbuje to pár úrovní, s lapačom viac červenej, a by ste si túto farbu. Opäť platí, že super-pekné a ideálne, ak chcete nejaké červené, ale bez obvyklého ťažkým Lipstick úpravou.

Kde kúpiť

Nájsť Face Shop Umelec prst na pery na tvár Shop obchodoch; Vyhľadanie predajne umiestnenia tu.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali tieto lesklé škvrny ešte? Ktorý odtieň je vaša najobľúbenejšia? 

load...