Krása

Je Lotion P50 najlepším kozmetickým produktom všetkých čias?

Je Lotion P50 najlepším kozmetickým produktom všetkých čias?

Už ste počuli o kulte P50?

V čase, keď takmer každá krása položka predstaviteľné je k dispozícii na rohu lekárni alebo s kliknutím myši, Biologique Recherche Lotion P50 je jedným z mála TRUE kult-kozmetické výrobky, ako sa dostať nadšení.

load...

Je to stále ťažké nájsť, je to veľmi medializované a je celkom možné, mohlo by to zmeniť váš život.

To je správne. Style.com nazval ho "život mení." Facialists povedali Vogue je to "zázrak vo fľaši." A pred niekoľkými rokmi, Allure s názvom Lotion P50 číslo jedna na svojom zozname najlepších kozmetických výrobkov všetkých čias. Fanúšikovia celebrity patrí Madonna, Nicole Richie, Sharon Stone a Brad Pitt. (Samozrejme Brad Pitt má fantázie starostlivosti o pleť režime.)

Máte záujem teraz, áno? A ja mám ešte lepšie správy: Lotion P50 sa nakoniec predáva v Kanade! (To je veľký problém, pretože keď som prvýkrát skúšal veci, už v roku 2007 alebo 2008, keď som bol na ELLE Kanade, stal som sa tak posadnutý, že som poslal kamaráta na divokú husí cez Paríž doplniť svoju ponuku. Alas , nie šťastie, musíte mať osobné konzultáciu aj kúpiť. Ale o tom viac v sek.)

Po prvé, poďme hovoriť o tom, prečo tento produkt je editory, celebrity a starostlivosť o pleť feťáci ísť banány.

Čo je Lotion P50?

Nie je to mlieko. A to naozaj nie je toner, aj keď myslím, že to je najbližší kategórií by ste mohli umiestniť. Je to skôr hybrid, číra tekutina, ktorá exfoliáciu a vklady všetky typy pleti. Vy ste chcel ju použiť dvakrát denne po vyčistení a pred hydratačné a make-up.

Pár kvapiek všetko, čo je potrebné, aplikovanej na vatovým tampónom (ako môj verný tváre bavlna Shiseido). Hovorí sa, že začať s vlhkým vatovým tampónom a opláchnite po aplikácii, ale vaša pokožka zvykne, môžete použiť ho suchú podložku a nechaj to na koži. Môžete získať "chvenie" a nejaké začervenanie spočiatku, ale ktorá by mala ustupovať počas niekoľkých minút, a za predpokladu, že používate správnu silu, zastavte sa deje úplne po niekoľkých dňoch.

load...

Pri prvom otvorení fľaše, všimnete si vôňu. Nie je to nepríjemné. Ale je to rozhodne "unikátne." Tieto prísady zahŕňajú hamamelu, myrha extrakt, šalviový extrakt. A cibuľového extraktu. Ale skôr než byť páchnuce, ja len nájsť to trochu liečivý. Ty si zvyknúť na to v priebehu času.

Existujú tri * verzie P50:

A to je dôvod, prečo robia máte kožné poradiť, ako budete môcť dokonca kúpiť jeden.

  • Lotion P50 je najsilnejší, vhodný pre mastnejšiu a to, čomu hovoria "hyper-zrohovatenej kože" podmienky.
  • Lotion P50V (pre vitamín obohatený) je pre zrelé typy pleti, a obsahuje zložky, ktoré pomáhajú odľahčiť zafarbenie.
  • Lotion P50W (ani poňatia, čo W značí) je citlivý. To je miesto, kde budete s najväčšou pravdepodobnosťou začať, a potom, ak si pleť zvládne produkt, môžete byť schopní prejsť na silnejšie pravidelné P50 v priebehu času.

* V skutočnosti, klamal som. Tam je štvrtina, Lotion P50 1970. Jedná sa o pôvodný vzorec, ale viem, že to nie je predávaný v niektorých krajinách, vrátane Kanady, pretože obsahuje fenol (a otupujúca antiseptické, že má nejaké obavy o bezpečnosť). Aj tak nejako dostal fľašu z roku 1970 P50 v mojich dní ELLE, a môžem dosvedčiť skutočnosť, že áno, je to veľmi silný, a váš tvár nemá ísť dočasne necitlivé!

Čo je v Lotion P50?

Tu je zoznam zložiek:

Lotion P50: Voda (Aqua), Glukonolaktón, kyselina mliečna, glycerín, propylénglykol, niacinamid, kyselina citrónová, ethoxydiglykol, chlorid horečnatý, jablčná kyselina, ocot (acetum), kyselina fytová, kyselina salicylová, Cochlearia Armoracia (chren) extrakt z koreňa, Arctium Lappa Root (koreň lopúcha), extrakt z Rumex acetosa výťažok z listov, Myrtus communis extrakt z Commiphora Myrrha Resin Extract, Allium Cepa (cibuľa) Žiarovka Extract, Thymus vulgaris (tymián) Flower / Leaf Oil, síra, sorbitol, fenoxyetanol, benzoan sodný, sorbát draselný.

Rozdiel sa P50W, je, že sa pridá extrakt arniky; P50V pridal prírodné huba, kvasinky a orech extraktov.

A tu je, ako sa to porovnáva s originálom:

Lotion P50 1970: Voda (Aqua), glycerín, fenol, niacinamid, ocot (acetum), ethoxydiglykol, chlorid horečnatý, kyselina mliečna, Arctium Lappa koreň (koreň lopúcha) extrakt, kyselina salicylová, benzoan sodný, síra.

Všimnite si, že pôvodný neznamená "lepší". Myslím, že novšie vzorce sú zlepšenie, prináša rovnaké úžasné výsledky s menším podráždením. Keď už hovoríme o výsledkoch.

Ako sa Lotion P50 zmeniť vašu pokožku?

Dovoľte mi, aby som s vami podeliť o niektoré Instagram pripomienky k P5oW z krásy riaditeľ módneho sveta, Lesa Hannah:

Vezmite si, čo ona hovorí veľmi vážne ľudí, pretože som nikdy nepočul Lesa hovoriť také veci o zapožičanie kozmetický výrobok. Jej bar je vysoká.

A súhlasím s ňou! Väčšina produktov starostlivosti o pleť (s výnimkou Retina-A, ktorý nepočíta, pretože je to predpis) proste nerobia moc. Lotion P50 nie je milovaný, pretože je ťažké sa dostať, aj keď to určite pridá k jeho tajomnosti. Ľudia milujú, pretože to prináša výsledky. Bodka.

Aké výsledky? No, dovoľte mi zhrnúť:

  • Acneic a mastná pleť: Ako Lesa bolo spomenuté, zabíja zits ako nikto podnikanie. Ja by som rozhodne odporúčam pre každého, kto trpí nepríjemných pupienkov. Je veľmi pravdepodobné, že P50 môže byť vec, ktorá ich drží pod kontrolou. Niektorí ľudia dokonca tvrdia, že znižuje produkcia ropy a veľkosť pórov.
  • Zafarbené a matné kože: Osobne som si všimol ďalšiu výhodu týchto červenkasté / purpurovo post-akné pigmentácie značiek miznú oveľa rýchlejšie. To dáva zmysel, pretože je výrobok zrýchľuje obrat pokožky. Výsledkom je, že je to len dáva vám, že ďalší impulz, aby sa vaša pleť vyzerať viac jasné, a dokonca i-tónovaný.
  • Suché alebo starnúcu pleť: P50 nie je len akné produkt. Je to skvelé pre suché alebo zrelé typy pleti, aj preto, že opadáva off odumretých kožných buniek a dostane glowier, hladšia textúru deje. Tak, že vaša pokožka absorbuje viac o tom, čo si dať na ďalšie, a preto zlepšuje hydratáciu. (Alebo prenikaniu anti-aging topicals, ak ich používate.)

Okrem svojej chladné koktail kyselín, myslím, že skutočnosť, že obsahuje niacínamid je dosť desivý taky, ako je to úžasné zložkou pre tón pleti, pružnosti a bariéry opravy.

Zrátané a podčiarknuté: To je vzácne, one-in-a-milión starostlivosti o pleť produkt, kde sa stáva trochu nemožné žiť bez nej. Akonáhle idete P50, nemyslím si, že by ste sa vrátiť!

Kde kúpiť

Nájsť produkty Biologique Recherche v Kanade:

  • One2One Studio v Toronte
  • La Chambre des Dames v Montreale
  • Breno sa Starostlivosť o pleť v Manitobe

V Spojených štátoch sa snaží záchranný Spa.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali Lotion P50? Aké zmeny ste si všimnúť, vo svojej koži? Čo myslíte, že je všetko-time najlepšie krása produkt?

load...