Krása

Je čas rozdeliť si vlasy na bočnú stranu na stranu

Je čas rozdeliť si vlasy na bočnú stranu na stranu

Pozri! Je to ďalší mikro-trend, a to jeden na rozdiel od kontroverzné dva tónovaný pery alebo dúhové očné tiene -je skutočne non-desivé.

Je to tiež naozaj jednoduchý spôsob, ako zmeniť svoje vlasy, bez toho aby museli rezať, farba, alebo bojovať s partiou spotrebičov. Všetko, čo potrebujete, je hrebeň, pretože hovorím o hlbokej bočnej časti. S výhodou tiež nosia s množstvom vlasy pokrývajúci čelo.

load...

Prvý z nich von z parku s ňou bol Marc Jacobs v New Yorku, ak si spomeniete:

Nevadí hrebienok vecičiek-jedná len o zákulisí pic, ale všimnete, ako ďaleko cez časť, a ako všetky vlasy prechádza do čela tak, aby pôsobili ako vedľajší tresku (aj keď tento model nedáva ' t majú rany). Je to určite, 60s inšpirovaný vzhľad: že desaťročia jednoducho stále vracia opäť hore!

Myslím, že to funguje dobre, pretože srsť je sám o sebe rovné, ale plná. A to vďaka zázrakom suchého šampónu. (Guido Palau používa Redken je plus ich mousse a nový produkt s názvom Quick Tease.) Oveľa jednoduchšie na vlasoch než backcombing, aj keď by určite to skúsiť taky, ak chcete získať výšku na temene.

Nič z toho bol prítomný DKNY hoci, kde sa bočný diel nosí v voľnejší, čistejšie, swingier, viac štýlu 21. Storočia:

Môžeme to urobiť. V skutočnosti, nabudúce by som umyť vlasy, to sa bude diať.

Zips cez Miláno, na Moschino, to bolo späť do 60. Rokov znovu:

Navrhujem, aby sme sa odísť za make-up, ale vziať na vlasy.

A ešte jedna z Milána. To je Marni:

Som si istá, že moje vlasy vyzerali ako to, keď som sa dnes ráno prebudil (a hovorím, že nie sa chváliť, ale v "to vyzerá trochu moc ako čelami" druh cesty). Myslím, že to je dobrá správa, pretože všetko, čo budem potrebovať urobiť, aby sa vzhľad by sa rozlúčiť moje strapaté vlasy na jednu stranu.

Ale myslím, že by som to radšej umyť.

V každom prípade! jet poďme do Paríža dnes (obrazne prinajmenšom) a uvidíte, ako pár návrhárov naozaj spevnil vznik tohto trendu vlasov.

load...

Tu na Chloé, máme iný vziať na Marc Jacobs low-cope vzhľad s týmito rany:

Je to pravdepodobne vďaka Guido Palau, pretože on bol zodpovedný za vlasy na oboch výstavách. Tentoraz vlasy vzadu nebol celkom vrkoč ani smrekový (niekto iný to urobiť Loop vec, keď ste len hádzanie vaše vlasy rýchlo?). Avšak bočná časť je rovnaká, a vlasy má matný, plochý textúru s Redken dokončovacie sprejom a (opäť) suchého šampónu.

Je úžasné, ako ďaleko sa vystrojil môžete urobiť vlasy len s bočným dielom, nie?

Najlepšie interpretácia zo všetkého však bol pri Lanvin. Tu je to, čo sa deje v zákulisí:

Ja jednoducho milujem to najmä s tým fab stredne dlhé vlasy. Nemôžete naozaj chcete s vlasmi sponkou, zatiaľ čo oni robia make-up, ale som si celkom istý, že srsť je rozdelená na opačnej strane, kde sa prirodzene chce klesať. Vieš, ako vaše vlasy, odišiel s jeho vlastnými prostriedkami, bude druh zvoliť vlastnú stranu?

No, ak si to otočiť hneď nad a čiastočne ho na zadnej strane, čo sa chystáte dostať sa ton viac objemu. Comme ça:

Vidíš? (Je tiež zrejmé, v pic na samom vrchole tohto príspevku. To je Lanvin taky.)

Použil som nenávidieť, že moje vlasy nebudú ležať vo vodorovnej polohe, keď som prešiel rolu, a ja by som sa snaží bojovať, ale zrazu som miloval tak, ako to vyzerá.

Jediná vec je, že druh je potrebné, aby zostali doma, pretože keď idete von, vietor BUDE muck veci a pokúsiť sa dostať vaše vlasy sa vrátiť do svojho prirodzeného stavu. Ale pozor, ak to je najviac znepokojujúce vec, o váš štýl, potom je to asi celkom slušný účes.

Myslíte si prepnúť svoj diel alebo je tam jedno miesto, kde ste vždy nosiť? Už ste niekedy rozišli vlasy na opačnej strane, kde sa prirodzene klesá, rovnako ako na Lanvin? Ktorý z týchto vedľajších súčastí vyzerá Váš obľúbený?

load...