Krása

Hollywoodské filmové ceny 2018 -2019: najlepšia krása vyzerá na červenom koberci

Hollywoodské filmové ceny 2018 -2019: najlepšia krása vyzerá na červenom koberci

Hollywood Film Awards sa konal minulý týždeň, označovať oficiálne otvorenie slávnostného sezóny! (Kto vedel?)

Zoberme si to dieťa červenom koberci na povzbudiť chuť k jedlu, než začne skutočná akcie, 6. Januára s ľudovej Choice.

load...

Tu sú nočné vlasy a make-up vyzerá:

Dakota Johnson

Najlepšie Dakota Pohľad na chvíľu! Mám rád všetko ostatné o tom, čo od bôb, n 'rany na tightlined očí do rozpálených pery a líca. Všimnite si, ako jej očné zužuje len tak; pravda znamenie odbornosti tam. (Len zistil Kate Lee urobil. Musím povedať viac?) Jej povrch kože a rozstrapatené vlasy textúra udržať veci cíti naozaj čerstvé. Som dokonca do nej BRONDI farbu vlasov, ktoré som si nebol istý predtým.

Amber Heard

Amber orosený-Glow koža má byť jej najlepšia vlastnosť. Že aj taká, aká môže niesť očné tiene. Je to všetko sa tu deje, a ja oceniť to oveľa viac, bez toho, aby vlasy stoja v ceste. Mohol by som určite vydržať vidieť menšie červenať / obrys, ale trblietavých neutrálne viečka a mäkké ruže na pery sú tááák krásny. 

Amber má na sebe: 1. Foundation | 2. Bronzer (ako červenať)

Alicia Vikanderová

load...

Alicia je opäť späť do tohto purpurovo hnedej očné tiene. (Tu je spôsob, ako sa jej to na sebe počas TIFF, ktoré som nemal rád.) Ale myslím, že môžem skoro dostať za to sem, pretože nemala spárovať s zlé falošné riasy a vlasy je späť, takže to vyzerá modernejší. Opäť je tu ten mäkko zafarbia pery textúru.

Alicia má na sebe: 1. Primer | 2. Nadácia 6 stredných a 8 Medium | 3. Korektor vo 2 veľtrhu a 3 stredné | 4. Prášok v 1 Fair a 2 Medium | 5. Contour a zvýrazňovače | 6. Obočie ceruzka v Cara D | 7. Očné tiene Dolce Vita (Prime odtieň) | 8. Očné tiene v The Vintage Vamp (Prime odtieň) | 9. Eyeliner v Barbarella Brown | 10. Mascara v lesklej čiernej | 11. Balzam na pery | 12. Rúž v chodníku hanby

Saoirse Ronan

Saoirse (ani poňatia, ako sa vyslovuje, že) mal zďaleka najviac kreatívne pohľad na tento červenom koberci. Zlato a hnedo-zlaté očné tiene sú tak veľké! Som rád, že nemala zľahčovať to s pásovými riasy. Namiesto toho, ona vlastnila vyhlásenie farieb proti bare-ish kožu a plné, untweezed obočie. Je to tak dráhy. S bočným prúdením vlasmi, zrazu mi pripomína veľmi Natalie Dormer. Vyzerajú podobne ako, hm?

Reese Witherspoon

Reese, či bol zaneprázdnený s červenými kobercami v poslednej dobe! Na tom nie je nič prelomové o tomto najnovšom vzhľade, ale stále vyzerá skvele, ako vždy. Rovné vlasy je moje preferencie na ňu, a môžete vidieť, ako jednoducho rozlúčka ho na dve polovice a strčil ju za obe uši oblieka jej štýl. Falošné riasy nie sú tak zlé, a jej make-up je pekná a low-key. Jej obočie vyzerajú tiež dobre!

Jordana Brewster

Nie je to "sexy" vzhľad, ale stále rád istotu, že slicked dole updo vyjadrovala Jordana je. To tiež ukazuje jej bezchybnú pleť. Urobila jej make-up tak akurát, s dôrazom na čiernu mačkou očami a plnými obočie. Broskyňa tvárenka, lesk a očné tiene všetko zladiť dohromady, ale sú super-jemné.

Carey Mulligan

Páči sa mi to vyzerať oveľa lepšie na Carey ako tmavo červené rúže a doberali updo sa v poslednej dobe na sebe. Bledšia pery sú jej priateľ a jej stredná dĺžka vlnité gaštanové vlasy nemôže byť lesklejšie. Ale ja neviem, prečo sa stále nosí falošné riasy, ktoré sa jej nehodí. Celkom vzaté, to nie je vôbec zlé.

Carey má na sebe: Rúž v Amaretto Swirl

Jenna Dewan-Tatum

Ďalšie týždeň, ďalšie fotografie Jenna sebe kvapiek make-up. Nie je to tak nevyzerá nádherný, pretože stále si myslím, že áno. Len som si prial, aby sme ju mohli vidieť trochu čerstvejšie, trochu námahy. Páči sa mi koncept tu, ale oči, líca, pery a obočie sú tak intenzívne a tak "hotovo". Viete, čo myslím?

Michelle Rodriguez

Naozaj rešpektovať Michelle za to, že dáva ľuďom glam ju príliš na červenom koberci. Vždy sa lepia na jej značke, ktorá je všeobecne celkom holé tvárou a low-key-teda vyzerá pohodlne a nie costumey. Tu je jediná vec, ktorú by som urobiť, je jej tvar bang pevnejšie.

Danica McKellar

Danica je tak roztomilý, ale jej účesy rozhodne oprieť svadobné. Polovica-up úľ, čo potrebuje ísť. Moc sa mi páči jej kože, a červený lesk na pery je dosť. Mohla by prísť o zlé riasy a zdokonaliť jej tvar obočia trochu viac, len niekoľko málo vylepšenia sú všetko, čo je potrebné.

Thora Birch

Thora má taký jedinečný vzhľad, rád by som pomohol dievča von! Pre mňa to vyzerá, ako keby sa chystala sama, bez pomoci akýchkoľvek stylistov. Preto je základom nezodpovedá, ona potrebuje prášok a jej očný make-up je príliš tvrdá a riadne premiešať. Som tiež nie sú istí, prečo sa jej obočie sú červené? Myslím, že keby boli zafarbené tmavšie, a keby prejasnil jej make-up a dostal nejaké pekné tupé rany, bolo by to byť kompletný premena k lepšiemu.

Ktorí mali svoje obľúbené (a najmenej obľúbená) krása vyzerá na tomto červenom koberci?

load...