Krása

Holland roden je celebritou, ktorú teraz budem krájať

Holland roden je celebritou, ktorú teraz budem krájať

Je to oficiálne. Môj Amy Adams posadnutosť (Predtým Emma Stone posadnutosť) je morphing do Holland Roden posadnutosti.

Kto je Holland Roden, pýtate sa? No, zdá sa, že hrá v MTV Teen Wolfa (ktoré som ešte nevidel, ale počuť je naozaj dobrá). Len som sa náhodou naraziť na jej fotografiu a potom spadol králičie dieru celebrity krásy výskumu. (Úplné zverejnenie:.! Ja samozrejme majú záujem na zistenie jahodové blond krásy modly, že môžem napodobňujú Je to ťažká práca, je ich málo a ďaleko od seba)

load...

Ale farba na vlasy stranou, stále si myslím, Holandsko je blog-hodné, pretože jej výber kozmetické sú skutočne pôsobivé. Tiež? Je to B- a C-zoznam celebrít, ktorí sú často najviac vzrušujúce sledovať. Stačí sa pozrieť na Amber Heard. Hovorili sme o jej waaaay späť, keď, a teraz je všetko slávna preto, že chodí s Johnny Depp. Spresnenie voľby kozmetické oplatí! (** Hoci, ako sa oplatí záleží na vašich cieľov. Neváhajte a nie je k dnešnému dňu ženatých mužov. Som susediť s Vanessou Paradis na tomto jeden.)

Každopádne, poďme ponoriť do malého Holandska retrospektívnu a uvidíme, či budete súhlasiť, že to stojí za to sledovať!

Na Comic-Con v roku 2018

Takže poporiadku. Je zrejmé, že uber dlhé červenkasté vlasy je jej podpis. Mám podozrenie, že tento vlnitý štýl je blízky jej prirodzenú textúru a vyzerá to skvele s touto Boho druhu oblečenia. Ale oči! Trochu match-match ale stále milujem. Som príliš plachý so svojím jasným očný make-up, takže to je inšpirujúca. Som rád, že je to na oboch horných a dolných rias líniami a jemne rozptýlený na vonkajších okrajoch. Broskyňový ružová peru je perfektný párovanie.

Na MTV Music Video Awards v roku 2018

Oh Em Gee. (Ja som len tak ignorovať, že jej prsia sú nehodia do šálok tohto prsatější.) Naozaj, koho to zaujíma, keď je všetko, čo vlasy? To siaha až k tomu, čo vždy hovorím o Victoria Secret modelu štýlu krásy. Tie dievčatá vždy spárovať seksi, seksi oblečenie sa celkom bežné, dievča-nasledujúcej-dvere vlasy a make-up. To je to, čo Holland je tu, aj keď vytočil veci spôsob, ako sa s intenzívnou, takmer matný červeno pier. Slová nemôžu vyjadriť, ako veľmi chcem kopírovať to.

load...

Na Spike TV Scream Awards v roku 2018

A tu je variácia na červenom Lippia-super-sladké a ženský vzhľad, ktorý hrá vyzliekla krajkové hore (šaty?). Človek by si myslel, že dramatický kvetina na hairband vyzerať Dork, ale nejako nie je. Stále neviem, či by som mohol urobiť, ale myslím, že pre Holandsku to funguje, pretože má ako želiez a želiez husté vlnité vlasy. Navyše pridanie červené rúže vyváža ju cutesy územia a do niečoho modernejšieho.

Na párty TV Guide Hot List v roku 2018

Teraz pohľadom priamy vlasov. (Prosím, Bože, nech mi vlasy rastú tak dlho RÝCHLO!) Vyzerá to skôr red tu trúfam si povedať čerstvo zafarbené? Hovorím to preto, že o tom, ako jasné, že je na detské vlasy okolo jej čela. Ale to by mohlo byť osvetlenie. Mimochodom, čo sa mi páči o tomto je, ako dobre to make-up komplimenty. Oranžové Lippia a červenať sa fab-Ten by snáď mohla byť len o niečo lepšie zmiešané. Tiež ste si všimli, umiestnenie červenať? To je niečo, čo môžete pohrať sa v závislosti na vzhľad ste po. (Niekedy som len dať to bližšie k okrajom mojej tvári, rovnako ako Holland má tu. Alebo I "lift" tvár zametaním až spánkoch. Alebo inokedy Nosím to hneď cez most môjho nosa pre viac slnka -kissed efekt. Vaša voľba!)

Na Teen Choice Awards v roku 2018

Je niečo lepšie než combo zelených šatách s červenými vlasmi? Opäť platí, že máme červenú Lippia (zdá byť Holland osobné Fave) a tak dlho, voľné, nie príliš vlnité, nie príliš rovné vlasy textúru. Čím sa líši o tomto pohľade je, že ona nie je na sebe červenať-all lepšie predviesť svoj porcelán, peha bez pleť. (Will Holland byť tým, kto sa dostať ma z môjho červenať závislosťou? Môže sa to stať.) Bohužiaľ, moje peha situácia je dosť zúfalá, tak mi to pripomína, že musím dostať sa na IPL ošetrenie ASAP. Alebo nakoniec podľahne bicykli bielenie, em s tým. (Ja viem, povedal som hydrochinón je zlé. Ale niekedy musíš robiť to, čo musíš urobiť.)

V noci zo štedrosti Gala v máji

Tu je spôsob, ako odlišné a oveľa viac ležérny vzhľad. Stále si myslím, červené pery Holland je môj obľúbený Holland, ale je to tiež pekné. Dobre prevedený hnedé Smokies s low-key broskyňa-ružové pery a líca.

Na Teen Vlk Season Two premiéru v máji

Milujem dobré pol-up, napoly nadol účes (bez ohľadu na to, či je to technicky "v štýle", alebo nie), a jediná vec, ktorá mi vadí snáď o tomto je hrče na temene. Trochu prehnaný, ale ona sa učí. Detské kroky. Som tiež ventilátor, samozrejme, z matnej korálovo ružová peru-vzrušujúce! Pre Tip: Shiseido je najlepšie vôbec matný rúž v odtieni, ktorý je veľmi blízko k tejto farbe. Poďme všetci začať nosiť viac než to miesto obvyklého červeného alebo Fuschia,, Kay?

V Entertainment Weekly Comic-Con strany minulý týždeň

Je tu hraničný duckface situácia tu deje, ale budem mať hlavnú cestu a prehliadnuť. (Holland? Prosím, nerobte to. A ak ste stále na pery injekcie, pre lásku Božiu STOP.) Presun na zamerajme na iné skvelé líp výber, super-jasné koralov! Tiež: dlhé riasy (môj obľúbený) a voľné,, 60s-ish updo.

A teraz hovorme:

Čo si myslíte o Holandsku? Ktorý z týchto pohľadov je váš obľúbený? Váš najmenej obľúbený? Kto ste smerovania pre vašu krásu inšpiráciu v týchto dňoch?

load...