Krása

Gigi Hadid, pred a po

Gigi Hadid, pred a po

U niektorých Pred múčnik, môžete jasne vidieť prácu, ktorú vykonal celebritou, a to zvláštne upokojujúce. Rovnako ako Dakota Johnson, Kendall Jenner alebo Bella Thorne, napríklad. Áno, oni boli už rodia s mnohými genetickými výhodami, ale trochu chirurgické ladenie bolo to, čo im premenil z "roztomilá dievča od vedľa" na "Hollywood nádherné." 

load...

S Gigi Hadid, ale nemyslím si, že je to ten prípad.

Niektorí z vás požadované Pred Po na 21-ročná supermodelka, keď videl, ako sme už analyzovali svoju malú sestru Bella. Tak som urobil výskum a prehľadali fotografických archívov, ale. 

Naozaj si myslím, Gigi bol práve narodil bezchybné.

Súhlasíš? Príďte sa pozrieť bližšie:

Gigi v roku 2004

Naša prvá záber je od Gigi je čoskoro modelovanie dní, keď jej bolo iba 16 rokov. Dobrý bože, viete nejaké násťroční, ktorí vyzeral na strednej škole? Nič moc sa zmenilo od tej doby, s výnimkou obočie boli tenšie potom. Pokiaľ ide o nos, to je zvyčajne jeden rys, ktorý dostane scvrkol, ale uvidíme.

Neskôr v roku 2004, Gigi robila jej prvý červený koberec vzhľad. Bola svetlejšie tu, a nebol kefovanie natiahla kulma vlny v tomto bode, ale ani tieto voľby styling nemôže odniesť zo svojho prirodzeného nádhera. Myslím, že jej tvár mal tiež viac dieťa tuku tu.

Na jeseň roku 2004, Gigi obočie rástli pekne, a ja proste milujem túto Beachy, textúrou vlasy. (Gisele kto?) Má ešte trochu detskou tváričkou tu, vo veku 17 rokov. 

Gigi v roku 2009

Teraz sme v roku 2009, a musím priznať, táto fotografia sa mi dať pauzu ohľadom jej nosa. Bol to širšie vtedy, alebo je to len nízky uhol kamery? 

Gigi bolo 18 rokov podľa tohto bodu, a myslím, že to je jedna z najkrajších účesov ona nikdy nosené. S čerstvou tvárou make-up, dlhé vlny a Boho zvratov jej oveľa mäkšie vzhľad, než sme zvyknutí dnes.

load...

Gigi v roku 2009

Still 18 rokov na tejto fotografii, Gigi nosil vlasy v updo ktorý predvádza svoje dokonalé kypré funkcie. Nie som blázon vložky pod jej spodnú peru, ale všetko ostatné je bezchybná.

Tu, Gigi je 19, a je to smiešne, ako vyzerá skôr ako typický tínedžer v tomto neformálnom výstrel. Jej vlasy vyzerajú spôsob svetlejšie znova, a tváre plnšie.

Jednalo sa o fotografii som videl, keď som prvýkrát počul o Gigi (jej práve vysadil jej vystúpenie s Maybelline). Možno je to šikovný strobing a umelecky rozstrapatené vlasy, ale ona zrazu vyzerá viac dospelý. Je jej nos tlačidlo podobný viac než predtým? 

Gigi v roku 2016

Teraz sme v roku 2016, rok, kedy Gigi úplne vyhodili do povetria. V tejto snímke, ona bola 20, a je to nečakané svetlé pery moment, ona zvyčajne drží akty. Ona tiež nosí falošné riasy a jej koža je veľmi luminized. 

To je jeden z mojich najobľúbenejších Gigi vyzerá: jednoduchý vlasy, Glow kože s matnou povrchovou nahé pery a tmavé riasy. Jej premena world-class supermodelka je skoro kompletné.

Od tejto chvíle, Gigi začal experimentovať s odvážnejší vyhlásenia krásy. Tu je to faux bob (vlastne napoly parochňa) so svojím obvyklým svetelným nahý make-up. Všimnite si, ako ďaleko sa jej obočie prišli od roku 2004!

Gigi v roku 2018

V roku 2018, Gigi otočil 21, s ňou kariéra modelovanie ukazuje žiadne známky spomaľovania. Na tejto fotografii, jej farba vlasov je o niečo tmavšia blond. Ak sa pozriete pozorne, môžete vidieť konturovanie jej nosa sa, že účet za to, čo sa zdá byť štíhlejší tvar?

Pre túto akciu, Gigi obliekol Clip-in rany; Jej make-up je ťažšie, tiež predstavovať rozmazane tmavé obloženie a prečerpanie pery. Mali ste na mieste, čo sa deje s nosom? Konturovanie je na vrchole, medzi očami.

Odtiaľ Gigi má experimentálne s červenou rúžom a Bouffant updo. Bok po boku so svojim prvým modelovanie výstrel z roku 2004, nos vyzerá skoro rovnaká. Jej obočie sú len silnejší, a jej horná pera bol re-tvarovaný s pery líniové.

Aktualizovať: Gigi v roku 2019

V roku 2019, Gigi zatmie vlasy niekoľkých úrovniach, aby tento lesklý polovici hnedé. Úžasné, ako to robí oči pop! 

Záver

Bella Hadid mohla som vylepšil jej tvár s nosa a pier plnív, ale ja, pre jedného, ​​verí Gigi je au naturel. 

Iste, pár vecí sa zmenilo v porovnaní so situáciou pred štyrmi rokmi. Ona to nie je teenager už, tak prišla o nejaké dieťa tuk z tváre. Tiež vyrástol z jej pinzetou obočie, zastavila zosvetľovanie vlasy a začal na sebe oveľa viac make-up. Posledne menované počíta za veľa, len zvýraznenie a kontúrovacou v strategickým spôsobom môže zmeniť tvar funkcie (napríklad vytvorenie štíhlejšie vyzerajúci nos). A Gigi tiež prijala súčasný trend čiaru nad pery, čo im dáva väčšiu rovnováhy, plnšie vzhľad. Beriem to ktorýkoľvek deň pred rtu injekciu!

Takže to vyzerá, že je jedným z mála Pred múčnik, kde som k záveru, že ani náhodou, že pacient nie je v skutočnosti mal akýkoľvek prácu. (Aspoň ja si to nemyslím!) Svoje myšlienky?

Ako sa cítite o krásu evolúcii Gigi? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...