Krása

Filmový festival v Palm Springs 2019: najlepšia krása vyzerá na červenom koberci

Filmový festival v Palm Springs 2019: najlepšia krása vyzerá na červenom koberci

Sme len pár dní do roku 2018, ale už som dostal prvý červenom koberci udalosť roka, aby vám ukázať! Je to každoročný Springs Film Festival Palm, a každý vyzerá sakramentsky báječný.

load...

Tu sú krása vyzerá:

Rooney Mara

Vedeli Rooney jednoducho vyrazí dych? Rovnaký tu! Je neskutočné, ako nádherná vyzerá s vlasmi pevne na hlavu a dramatický, dráhy inšpirované očný make-up. Niet divu, že robí variáciu na tento vzorec tak často. Je to tak moderný spôsob, ako robiť dymové oči: v jednej hlbokej purpurovej farby, dokonale miešajú, a bábiky podobné nižších rias. Jej obočie a kože sú šialene dokonalé, a ja som rád jemné flush na perách a lícach. (Kto iný ako Kate Lee mohol urobiť? Vedel som to hneď!)

Cate Blanchett

Celebrity nikdy úsmev tento veľký, že? To robí Cate vyzerať ešte krajšie, než je obvyklé. Tiež som rád jej farbu jahody na pery, ktorý má úžasnú lícom rozjasňujúci efekt. Ona držala očný make-up veľmi zdržanlivý, jednoducho robustné horné riasy a nejaké šampanské lesk na veka-oboch skvelých možností pre privretými očami. Ako obvykle, jej stredná dlhé vlasy je štylizovaný jednoducho, ktorý vyhovuje jej najlepšie. Jediná vec je, že by som zmierniť červenať.

Amber Heard

load...

Amber čierna mačka oči, že mi život! Sú spôsobom silnejšie ako väčšina ostatných, ktoré nielenže robí skutočný vyhlásenie s make-up, ale tiež pomáha rozširovať dlhší tvar tváre. Je to jednoducho príliš zlé falošné riasy musel ísť s vložkou, ako vyzerajú príliš ťažké. Neviem, čo to je asi Amber koži, ale to vždy vyzerá tááák orosený, ako keby práve vrátila z tváre. Šťastie šťastie! Jej rumenec a lip farby obaja majú, že "začervenal zvnútra" vzhľad. Pokiaľ ide o vlasy, zvyčajne dávajú prednosť brúseného out kadere, ale nemôžem poprieť, že zvodnosť týchto vĺn.

Brie Larson

Brie naozaj vyladený jej štýl v priebehu minulého roka, a vyzerá lepšie ako inokedy. Jej vlasy sú oveľa prepracovanejšie v týchto dňoch, tu v elegantnom umiestnení za uši štýl a pevnejšie farbu vlasov. (Použila chcete mať tieto pruhy, popolavý upozorní). Medzi ďalšie veci, ktoré som si cení sú jej prirodzené, ale robustný riasy a mäkké hnedé tiene, bez náročných tratiach. Myslím, že by som proste radšej čerstvejší farbu slivky na perách a lícach. Viem, že slivky tóny sú "in" práve teraz, ale vždy trochu starnutia na svetlé kožu.

Alicia Vikanderová

Alicia má tento nádherný dievčenské atmosféru, ktorá je taký pôžitok vidieť na červenom koberci (uprostred všetkých Mermaid vĺn vyskúšať tvrdé, kontúr, atď.) Čo mám rád tú je jej tlmené červený rúž, ružové líca prepláchne a prirodzené teplo kože. Ale ja nechápem, prečo nosila falošné riasy, ktoré sú príliš ťažké a rovno. Bolo by tiež skvelé vidieť ju zmeniť si vlasy, pretože to half-up štýl je vždy ju odísť-to. Nebolo by jej vyzerajú úžasne v hlbokej bočnej časti, vlasy cez jedno rameno?

Kate Winslet

Myslím, že Kate vyzerá pekne, aj keď sme videli tento účes mnohokrát. (Ona je Jennifer Aniston z Updos!) Čo je to možno trochu líšia, je, že ona má na sebe menej make-upu. Oči má super-light s prírodnými riasami a niektoré čiernej a zlatej obloženie pridaním definície a iskru. Ret je mäkký ruže, s jemnejšou, peachier tváre. Myslím, že to funguje, pretože jej obočie sú tak tmavé. A skutočne, mám rád, keď celebrity mať dôveru ísť touto nahý na červenom koberci, že to nie je pravda, že je potrebné hromadiť na make-up, aby sa vaše funkcie "stand out".

Saoirse Ronan

Dve veci, ktoré ste obdivovať o Saoirse v tom, že a) sa nebojí experimentovať s hromadou rôznych kozmetických vzhľad, a b) že nie je fanúšik falošné riasy! Bohužiaľ, zlato tieň je stále môj obľúbený, a pracovala lepšie ako táto zelená (??) do svojho bránkoviska. Proste si nemyslím, že má byť to, že match s dress-len ružovú rúžom by to bolo dostatočné. Tiež by som rád videl obočia len trošku čistejšie, pretože to vyzerá, ako by sa ich dotknúť vôbec. To je maličkosť, ktorá by pridal ohromnú lesk na jej vzhľad. 

Ktorí mali svoje obľúbené (a najmenej obľúbená) krása vyzerá na tomto červenom koberci?

load...