Krása

Felicity Jones práve vykonala dokonalé mačacie oči (a tu je dôvod, prečo)

Felicity Jones práve vykonala dokonalé mačacie oči (a tu je dôvod, prečo)

Felicity Jones v roku 2018 ADG Awards.

Felicity Jones, rýchle dosiahnutie stavu #beautycrush zúčastnil ADG Ocenenie tento víkend, a budem to hovoriť teraz. Jej mačacie oči sú jedny z najlepších v histórii mačacie oko. Budeš treba vidieť to zblízka. 

load...

Ona bola tiež na sebe Erdem kvetinové blúzka-šaty, ktoré by bolo tragické, na nikoho iného. Ale to sem nepatrí.

Hottie English učiteľka krása, HELLO. 

Ale aj keď nie si so mnou na korpulentní-chic oblečenie, viem, že si chcel byť unesený najbližších pár fotiek. 

Po prvé preto, že jej kože. Felicity má jeden z najkrajších pleťou, čo som kedy videl na červenom koberci (jasná, i-posilnil, neuveriteľne žiarivý a žiariace, ale nie mastný). To je to, čo ste si o jej make-up, než čokoľvek iné, čo myslím, že je, ako má byť.

Mám pravdu? Potom si všimnete čierne mačacie oči, ktoré tvoria úplne nádherný kontrast proti nej čerstvých tvári, že nemá silné obočie, ani tučné červenať, ani nič na pery s výnimkou trochu bledé lesklé škvrny. 

Ak sa pozriete pozorne, budete tiež ocenia, že tieto mačacie oči nie sú tie nezvyklé, pre nedostatok lepšieho termínu. Nie je prehnané flick alebo zvlnenie na vonkajších okrajoch, proste objať rias linky, a sú grafické a pritom stále ženská. Jedná sa o druh make-up Aj ašpirujú na, v skratke.

Teraz sme nemusí byť schopný presne replikovať kože (ak nie je, viete, my všetci len získať nové rodičia), ale dobrou správou je, že môžete kopírovať tento očný make-up. Čím viac som sa pozerať na to, tým viac si uvedomujem, že je všetko v malých detailoch. 

Tu je päť dôvodov, prečo sa tieto mačacie oči sú predovšetkým perfektné:

load...

Línia štarte Ultra-Thin na vnútornej Corners

Pozrite sa, ako chudý tieto riadky? A spôsob, akým sa zoradia presne na slzných kanálikov? To je naozaj kľúčové pre elegantné mačacieho oka. Myslím, že je jednoduchšie, keď to budete robiť s tenkou zahnutou štetcom ako MAC 266 a gélové vložky (mám rád Tarte Amazonská Clay Dual Liner). Nezabudnite, že môžete vždy odniesť farbu s Q-Tip a niektoré Bioderma Sensibio. 

Potom dostanú Silnejší stredom

To je miesto, kde dráma sa deje. Pretože línia pohybuje od vnútorného rohu po krivku oka, mal by zdvojnásobiť alebo strojnásobiť hrúbky. Felicity má celkom dosť veka priestoru pre prácu s jej pod záhyby; pre ľudí s privretými očami, čím silnejší čiara, tým lepšie. Pre túto časť, nakresliť čiaru ako prvý s gélom alebo ceruzkou a potom ísť cez neho s tekutinou (Felicity nosí na Dior Diorshow Art Pen v minulosti).

Neexistuje žiadny Flick

Viem, že to znie nepravdepodobne, ale pozrite sa na koncoch tu. Sú špicatý, ale smer stále objíma oko-ísť dole a von, nie curling. Tak, ako si to urobiť, je tým, že kreslí od spodnej línie rias, nie nahor (opäť rád používam uhlové kefu tu). Akonáhle budete vedieť, kam chcete, aby vaše mačacie oči až do konca, stačí pripojiť linky a vyplniť. Myslím, že to je oveľa modernejší, jemný, prepracovaný a jednoduchý spôsob, ako to urobiť mačacie oko, než sa snaží urobiť retro šľahne.

The Liner klesne pod očami, Príliš

Vezmi si to o jednu tretinu cesty pod, uistite sa, že linka je veľmi chudá a mäkké. Nechcete zavrieť oči off s akýmkoľvek ťažkým ihrisku horného viečka by mala byť stále zameranie.

Top vodovody sú vyplnené

Ako môžete vidieť na Felicity, tento krok má mačacie oči na ďalšiu úroveň. Použite vodotesnú gélové očné linky (mám rád Smashbox Vždy Sharp Vodotesný Kohl Liner) na vyplnenie vnútorných horných viečok, takže nie je pokožka ukazuje okolo rias vôbec. Je to len prispieva k tomu, že viac grafiky, takže oči naozaj pop. Ale uistite sa, nevyplňujte v nižších vodovody, určite chcete nejaký voľný priestor tam.

Tak tu to-the recept na dokonalé mačacie oči majú. Budete kopírovať to?

Shop príbeh

Páči sa vám tu páči Felicity make-up? Čo si myslíte o týchto mačacích očí? Čo by ste použiť na vytvorenie tento pohľad?

load...