Krása

ESPYs 2018: 6 najlepších krásy vyzerá na červenom koberci

ESPYs 2018: 6 najlepších krásy vyzerá na červenom koberci

Sa konala v Los Angeles v stredu v noci sa ceny Espy-Excellence v športovej výkonnosti Ročne Awards, sú tie najmódnejšie noc roka v športe.

A oni sú, kde A-Zoznam športovcov ako Maria Šarapovová a Nastia Liukin mieša s A-zoznam celebrít, ako Cameron Diaz a Jessicou Alba.

load...

Tu je červený koberec zábery:

Cameron Diaz

Wow! Vážne, wow! Cameron je super-nádherný týchto dňoch, najprv s matným povrchom oranžovej pery, a teraz tu v nádhernej jasne ružové. Ona pracuje s maskérka Mélanie Inglessis v poslednej dobe, takže nie je divu, že jej voľba na pery (nehovoriac o jej koži) hľadajú tak veľký. Vzhľadom k tomu, Melanie sa použil predtým na Olivia Wilde, budem hádať, že by to mohlo byť obsedantne kompulzívnej Cosmetics Matte Lip Tar v Nylon, "klasické žuvačka ružový neon twist."

Rád, ako je to vo dvojici s peknou umývanie ružovej červenať a mäkké, vytvarované viečkami. Navyše vlasy! Stredová časť a jednoduché, rozstrapatené vlny sú ideálne na Cam.

Jessica Alba

A teraz niečo úplne iného. Jessica je všetko bronzey, zlato a glam, a je to obrovské zlepšenie oproti poslednej dobe sme ju videli v ten chlap Choice Awards. Ide o to, že ma priťahujú tu je kartáčovaný-up obočie akcie. Tí fanúšikovia na vnútorných rohoch sú vynikajúce! Použitie obočie vosku je držať na svojom mieste a je veľký malý trik tu. Tiež som rád svetlo hodil v stredu tváre. Ale ako obvykle, mohol som urobil bez Fake-falošné falošné riasy. 

Všimnite si, ako má na sebe účes sme videli druhý deň na Kate Hudson -stick-priame, s definovanou časťou a zastrčený za obe uši. Tým lepšie predviesť, že Spike šperky!

load...

Jessica má na sebe: Brow vosk // Illuminator // // nadácie očné tiene v khaki Chic // Liquid liner // Eyeliner True Black // // Mascara Lesk na pery v vesuvských

Chrissy Teigen

Veľkou novinkou je, že gone blond Chrissy! A myslím, že to vyzerá skvele na ňu. (Pozri tu v poslednej dobe sme ju videli, keď nemôžete spomenúť na brunetka.) Samozrejme, že som vzhliadnuť, kto to urobil, a to bol Tracey Cunningham, prečo ma to neprekvapuje? Vždy, vždy farbu vlasov Najviac ma zamilovaný na celebrity. Go dotvarovanie na jej Insta pre Chrissy receptu a ďalšie!

Tiež do veľkej, voľné, skákacie vlny, připnul späť hrebeňom na jednej strane. Ja jednoducho milujem, ako to dáva vlnu štýl viac aktualizovaný vzhľad!

Chrissy má na sebe: Foundation // // bronzer Eyeliner v najčiernejších Black // tieň v sparnom Smoke // Lipstick v Caramel Comfort

Jessica Szohr

Nevidel Jessica Szohr v večne, a ona sa pozerá naozaj roztomilé. Milujem tento svetlejšiu hnedú farbu vlasov pre ňu, a ako sa jej vytiahol ju do vysokej, mierne Fuzzy copu. Poďme sa báť malého kader, jo? Myslím, že je adorbs. (Pozri tiež tu nájdete tipy pre prácu s dieťaťom vlasmi.)

Make-up, taky, je mäkšia, než som si to, keď pamätať býval over-bronzovej. Iste, mohla možno použiť savý papier, ale jej pokožka vyzerá svieža a orosený, a ja som rád hit fialové tieni spárované s čiernym očné linky. Výborne!

Keri Hilson

To je dosť, aj keď falošné riasy monštrum opäť udrel! Nevadí mi, že Keri je, rovnako ako Jessica Alba, hoci. (A je tu spôsob, ako horšie pár príde, počkaj!) Myslím, že dôvod, prečo sa jedná o semi-pracovné Je tomu tak preto, že falošné riasy je vzhľad. Vlasy je poškriabaný späť, pevne k hlave, a má na sebe malé náušnice a úplne nahý make-up. Takže umožňuje riasy vystupovať vo viacerých divadelné, úmyselné ceste.

Zdvihnúť aj keď-ich mala na sebe Kontúrovacia ceruzka na pery pod jej spodnom pery? Naozaj dúfam, že nie!

Maria Šarapovová

Vlastne som oceniť, že Maria Šarapovová drží to celkom jednoduché na červenom koberci, nič nerobí príliš bláznivé a "FASHUN". Jedná sa o rovnaké iskrivý oči a textúrované vlny nosila s minuloročným ESPYs (len poslednej dobe ona zviazané vlasy hore, vzadu). S perfektne upravené obočie, Visiace náušnice a matné pery, všetko je v dokonalej rovnováhe. Chcel by som vyzerať takto každý deň, prosím!

Jordana Brewster

Ako by ste chceli, aby stál na slnku to drsné s davom fotografov zachytávajúca svoju tvár zväčšená o kajillion? Jordana koža vyzerá celkom neuveriteľné, v tejto situácii. Má veľké obočie fanúšikov rovnako, a myslím, že riasy sú vlastne prirodzené. Milujem túto bábiku podobný make-up jasný čerešňovo červenej na pery so zodpovedajúcim flush na lícach. 

Jordana má na sebe: pery škvrnu v Lolli // Blush

Nastia Liukin

Nastia je gymnasta, a povedal by som, že to urobila naozaj dobre na tomto červenom koberci s ohľadom na to nemá A-tím vlasy a make-up umelcov, aby všetky tieto osobnosti robiť. Tá žena má úžasné vlasy, a Hádam, že je to farba prirodzene? Neexistujú žiadne korene hovoriť. (Jealous? Me? Hell áno.)

Dokonca aj make-up nie je zlá a jej pleť úprava vyzerá veľmi prirodzene. Možno trochu ťažké na oči, ale som v poriadku s ním; tieň akési odvádza pozornosť od obočím, ktoré sú na užšou stranou.

Iggy Azalea

Aj s nízkou kvalitou tohto pic, Iggy to trochu zabila na tejto akcii. Jej pillow ružové pery sú šialený, a ja som rád sčesané dozadu 60. Účes. Čo myslíš, že nový beauty crush-hodné?

Cheryl Burke

Vyzerá to, že nejaký druh plazivý lezúci tvor zriadila domov na Cheryl viečok! Tieto riasy sú tak mätúce, pretože v skutočnosti nepotrebovali-zvyšok jej pohľadu je tak roztomilý! Milujem jej pehy a harmóniu medzi svojimi Tawny červenať a pery farby. Dokonca aj tvar jej pier je super-pekná. A keď som milovala svoje dlhé vlasy a rany na minuloročných ESPYs, bočné-parted bob je skvelý na nej taky. Čo musíme urobiť, aby sa ľudia zastaviť self-sabotáže s riasami vami?

Ktorí mali svoje obľúbené (a najmenej obľúbenou) kozmetický vzhľad na tomto červenom koberci?

load...