Krása

Elle ženy v Hollywoode 2018: 3 musia vidieť krásu vyzerá

Elle ženy v Hollywoode 2018: 3 musia vidieť krásu vyzerá

V galérii je k odberu Elle 2018 Women in Hollywood Awards, ktorá sa konala v pondelok v noci, a teraz je čas sústrediť sa na pár vyvolených účastníkov. Menovite tie športové krásy vyzerá, že musíme hovoriť.

load...

Boli tam len tri celebrity, ktoré ma napadlo: "wow" V skutočnosti, aby to šesť. Vzhľadom k tomu, tam sú tiež tri, že ma ohromil v I-nemôžem-verí-ja-vidieť-tohto druhu cesty (nie je dobré). Môžme?

Whitney Port

Ja viem, Whitney Port, The Hills, The City, ktorý teraz zaujíma?! Nie je to 2007. Ale no mal som ti to, pretože vážne ukazujú, videli ste niekedy vyzerala tak dobre? (Nielen od krku nahor, šaty bola neuveriteľná taky.) Ale poďme zamerať na hviezdy atrakciu: vlasy.

Teraz je to stále, že LA Ombre, že všetci v tom meste vyzerá, že má. (Už som spomenul, že raz som sa stretol s jej kolorista, Johnny Ramirez? Bol v Toronte na víkend a ja som bol thisclose sa dostať moje vlasy urobiť, ale bohužiaľ sa tak nestalo.) Mimochodom, super-long Ombre je dosť mnoho jeho vec, a to aj keď som vystúpil z vlaku pred pár rokmi, musím povedať, že to vyhovuje Whitney okázalo. Neexistuje žiadny zjavný farba pri korienkoch VÔBEC, len postupné zosvetľovanie, ktorý vyzerá, ako by sa stalo prirodzene pred slnkom. A ja som v láske s štýlu half-up, že ona ju nosiť v; všetky kaskádové kudrlinky omieľanie cez jedno rameno. Nechceš vaše vlasy, ako to urobiť?!

Emma Watson

Najnovším prírastkom do mojej nastúpiť krásy idolov pokračuje zapôsobiť. Myslím, že je to ona dokonalosti jemné umenie hľadá oblečená na červenom koberci, ale nepáči sa snažila príliš tvrdý. Pravdepodobne to má čo do činenia s týmito príležitostné Updos, že ona bola na sebe v poslednej dobe, iste preto, že jej vlasy sú v tomto odporný rastúcej-out scéne. Vyzerá skvele hoci.

load...

A make-up. OMG make-up. Možno budete musieť byť narodený s jej konkrétne kombináciou pleti a farbu očí a farbu vlasov, ale zrazu som chcel byť celý snedý takhle s hnedavo ružové. Pery sú najmä veľký, odkudkoliv.Nejprve farba, ktorá mi trochu pripomínajú MAC Spice. (Ďalej len ,90. Rokov sú späť!) A nie príliš lesklé. Ne-úplne-matný povrch, je oveľa viac moderný.

Anna Kendrick

Byť fanúšikom žiadnom-make-up make-up, som naozaj rád jednoduchosť Anny Pozrite sa tu. Myslím, že niekedy, keď je to zvláštna príležitosť, naše inštinkty sú ísť všetci von s niečím zrejmé, ako tučný rtu alebo grafickým očné linky-, ktoré by sme za normálnych okolností byť schopní sa dostať preč s pre dennú dobu.

A to je v poriadku. Je to zábava, chápem to. Ale ako vidíte tu, to môže byť naozaj pekne a svieži, aby hraničné holé tvárou, taky. Stále máte byť leštené, samozrejme: Anna má na sebe nejakú vložkou, taupe tieň a riasenku; je tu náznak červenať; a pery sú zvýraznené nádherné zlatohnedé odtieňa (podobne ako Emma). Jej vlasy rozstrapatené, ale "urobil" -a, aký veľký je to farba? Náušnice tiež obliekajú veci a kravatu to všetko dohromady. Ona svieti!

A teraz, pre Peeps, že budem "konštruktívne" kritizujú:

Emma Stone

Emma, ​​čo sa stalo?! Ale počkajte, ja viem: ste sa pokúšali príliš ťažké, aby sa veľa veci sa stávajú. Príliš veľa vecí. Ak porovnáme to s jednoduchosťou druhou Emmy, je to jednoducho nie je súťaž. Po prvé, účes to nie je dobré. Moje vlasy používa vyzerať trochu ako to, keď som bol blonderexic a mal rany, a že vytiahne späť. Tam to proste niečo datovaný o tom, že nemôžem dať svoj prst. Je to viditeľné korene? Frizziness? Prom-ako chápadlá na jednej strane tváre? Nech je to čokoľvek, nie je to moderné.

Potom je tu make-up. Niečo sa deje v oblasti rias, mám podozrenie, spletitú predĺženie. (Ach áno, som teraz pochopili, ako sa také veci sa môže stať. To je najviac znepokojujúce súčasťou skúsenosti, keď idete von a vaša Lash rozšírenie začať vlajúce vo vetre. Nie som ani vtip.) Získať túto dievčinu si rias hrebeň. Tiež? Cítim sa ako ťažký riasenka / liner a svetlé pery sú takmer príliš s neónové šaty. Plus samozrejme polovica rúž je vystriedať. Ems, miláčik, čo môžete urobiť lepšie.

Lea Michele

Teraz je to doozy. A tu Lea bol na takej role! Je to taká škoda, že spadla späť na vlastné garbiara barle a vyšiel vyzerať ako Oompa Loompa. To je dôvod, prečo mám výhrady k umelej opaľovanie a majú v podstate rozhodol práve opustiť celú praxi a bledý.

Mimochodom, čo je to horšie, oveľa, oveľa horšie je make-up. Tam je oveľa ľahšia oblasť okolo očí, a potom pery sú naozaj strašné, stretnúť odtieň svetlo ružové. Som skoro ľúto toho dievčaťa. Aspoň vaše vlasy vyzerá pekne, Lea.

Julianne Hough

Pamätám si, keď Julianne urobila prstových vlny na Emmy pred pár týždňami? Zdá sa, že má slabosť pre tieto zložité Updos v poslednej dobe. Ale vieš čo, Jules: nemajú vám bude vyhovovať. Oh ja viem, že sa snažíte, aby sa prechod od tanečníka k vážnemu herečka a vlasy a make-up je súčasťou. Ale je to len odíde ako neúprimný. Nemôžete ísť cestou Jennifer Aniston a robiť zdravé, zlatá, Kalifornia dievča, vlasy dole vec? Že vám lichotí oveľa viac než to robí, zlato. Vráťte sa späť k tomu, čo ste robil na Grammy a penu, opláchnite, opakujte.

Jo, a prosím, nikdy sa nepokúšajte gotickú peru trend. To nefunguje s pálením a masové množstvo hnedého červenať.

Uistite sa, pozrite sa na úplnú galériu krásy vyzerá z noci, a potom mi povedz:

Kto si myslíš, otriaslo to v tomto červenom koberci? Ktoré Celeb krása zločiny si nájsť najviac šokujúce? Už ste vyskúšali tmavé rúže trend doteraz, alebo robí, ako Julianne nosí to vydesiť vás off?

load...