Krása

Eiza González, pred a po

Eiza González, pred a po

Ak si neviete, kto Eiza González je, budete čoskoro.

26-ročný (ktorý v súčasnosti hrá v Od súmraku do úsvitu: séria) v poslednom čase dostala rolu v Jamesa Camerona vysoko očakávaného akčného filmu, Alita: Bitka Angel, má vyjsť v roku 2018. Budúci rok, ona sa objaví naproti Kevin Spacey a Jon Hamm baby Drive. 

load...

Ale dlho predtým, než sa trafil veľký v USA, Eiza bol populárny herečka a speváčka v rodnom Mexiku-a vyzeral veľa iného o tom, ako ona robí teraz.

V 1998 rozhovore, ona otvorene priznal k získaniu nosa. "Nebol žiadny lekársky dôvod pre postup," hlási Us Weekly; "Povedala proste nepáčilo, ako vyzerala."

Mali kozmetické úpravy tam zastaviť? No, podľa Radar Online, mexická tlačová obvinil ju z bytia "závislý na plastickú chirurgiu." 

Poďme sa bližšie pozrieť na jej krásu transformácie:

Eiza v roku 2008

Naše prvé pic nás zavedie späť do roku 2008, kedy Eiza bolo 18 rokov. Je tu nos, že sa hovorí o, a nie je pochýb o tom, že je širší tu, a to najmä prostredníctvom mostíka. Má tiež plnšie líca (ale nie všetci v tomto veku?). Jej prírodné tmavé vlasy bruneta bola osvietená k tomuto červenohnedé.

Eiza v roku 2009

Nasledujúci rok, Eiza pridal ton upozorní, aby sa stal blondína. Myslím, že je to jeden z tých vzácnych farebných chameleóni s pleti vytiahnuť z širokú škálu odtieňov. Napriek zaujímavou voľbou červenom koberci pokrývok hlavy, myslím, že vyzerá super-rozkošný tu. Nos sa hodí jej tvár dobre, a s ňou roztomilý úsmev a broskyňový ružová make-up, má skutočný "dievča od vedľa" odvolania. To znamená, že som nikdy by sme identifikovali to ako tá istá osoba!

load...

Eiza v roku 1991

Tento snímok bol zhotovený po Eiza mal Rynoplastika operáciu urobil (aspoň prvýkrát!). Je to trochu užšia, ale stále pomerne konzervatívne. Ona tiež vyzerá inak vďaka novej, výrazne tmavšiu farbu vlasov a ťažšie make-up. Všimnite si zuby, pretože sa domnievam, natočila vylepšenia tam neskôr rovnako. Pokiaľ ide o jej tvár, keď sa zdá, že trochu baby tuku stratil. Avšak, ona môže boli trpí poruchou príjmu potravy v tejto dobe, keď odhalila na Instagram.

Eiza v roku 1998

Prvá vec, ktorú som si všimla na tejto fotografii je záhyb vedľa Eiza svojej nosovej dierky. No, ona má dva, ale je to hlbšie línia na jednej strane. Nosa pokazilo snáď? To rozhodne nebol tam v roku 2008. Ona tiež vyzerá oveľa dospelý tu, pravdepodobne z chudnutie, rovnako ako sofistikovanejšie make-up a účes. Jej horná pera sa objaví náhle plnšie.

Eiza v roku 2004

Len som urobil dvojitý odber-sa tento pohľad ako Bella Thorne? Ju aj Eiza majú latinské dedičstvo, takže je jej súčasťou. Je to tiež mosadzný blond vlasy. (Eiza povedal Allure: "Počas piatich alebo šiestich rokov, bol som blondína, ale nikdy to nebolo správny odtieň. A tento proces zničila moje vlasy, že by zlomiť celý čas.") Avšak, jeden ďalší rys Premýšľam o je Eiza je brada. Robí vyzerať trochu tu tenšie, ale nešlo, že účet za novo špicatý tvar jej čeľuste je? Jej oči sa tiež pozrieť otvorenejší, ale to môže byť z ťažkej make-up.

Eiza v roku 2009

To bol rok, kedy Eiza presťahoval do USA. Už teraz môžete vidieť, ako sa jej vzhľad je stále viac a viac rafinované. To je môj obľúbený jej kozmetických momenty (a tam, kde si myslím, že kozmetické šťourat Mal som zastavil). Nosí tento blond farbu vlasov naozaj dobre a červený rúž zvyšuje jej novo zdokonalil úsmev. Pozrite sa, ako zuby sú teraz oveľa jednotnejší čo do veľkosti? Jej orezaný dole nos priťahuje väčšiu pozornosť na očiach a jej brada dáva tvár oválny tvar. 

Eiza v roku 2009

Do roku 2009, Eiza upustil od blond vlasy a teplé tóny k dobrému, sa rozhodli pre tento hlboké, pevné čiernovláska. Ona tiež začal odľahčiť jej make-up. (Povedala Allure:.. "Byť tu, mám nosiť menej make-up, a to sa mi oveľa vedomý svojej koži v Mexiku, ak sa dostanete trochu zit, stačí nahromadiť make-upu A čím viac podráždená sa stáva, čím viac sa hromadia na "). Keby som bol na plot o nej dostať pery injekcie skôr, nie som teraz. Jej horná pera vyzerá neprirodzene tu plná. Tiež by ma zaujímalo, či by mohla som mal lícne injekcie v rovnakú dobu, pretože určite vyzerať Chiseled. Nakoniec, pozrite sa na jej nos. Možno, že má druhú operáciu tam, pretože je ešte užšia a vyrezával než predtým.

Eiza v roku 2016

V tejto snímke, Eiza dáva mi Jessica Alba vibrácie. To je z jej novej Ombre svetlách a jej dlhé tvaru tváre (ktorý tiež sa zdá byť nová, aspoň v porovnaní s ôsmimi rokmi). Jedným z ďalších vývoja je to, že záhyby od nozdier sú preč. Možno, že bol opravený vo svojom druhom nosa, alebo možno ona dostane injekcie, aby ich vyplniť. 

Eiza v roku 2018

To nás privádza k Eiza najviac odlišný vzhľad doteraz. Popri takmer čiernej farby na vlasy, jej hornej líca stali ultra-tvarovaný. Pravdepodobné, že je z plnív, ako nikdy nemala také nápadné priehlbiny pod ním. Spolu so svojím ostrejším brady, to dáva tvár oveľa hranatý vzhľad. 

Aktualizovať: Eiza v roku 2019

Eiza je tvarovaná tváre sú rovnako prominentnú v tomto 2019 zábere, aj keď je to trochu mäkšie, pretože opäť odľahčený jej farbu vlasov. (Veľmi sa mi páči tento červenkastý tón, a radšej ju do hlbokého čiernovláska.) Vyzerá to, že je to asi výplň v jej hornej pere znova.

Aktualizovať: Eiza v roku 2018

Niečo sa určite zdvihol Eiza obočie tu hore, a ja si nemyslím, že je to len tesný účes! Inými slovami, to je Botox, a pri 28 ° C, je to trochu mladý na to bude robiť, že (nie že by to niekedy vyzerá prirodzene zvýšiť chvosty, podľa môjho názoru). Dokonca aj napriek tomu sa vrátiť späť horný uzol a jemne grafický očné tiene, vyzerá uhladenejší a štýlovejší ako kedykoľvek predtým.

Záver

Na rozdiel od mnohých celebrít, ktorí popierajú, popierajú, popierajú, Eiza získava body za to, že otvorene hovorí o svojom nosa. Je zrejmé, že je niekto, kto chce dosiahnuť vyššiu úroveň úspechu v USA, a (to páči alebo nie), plastická chirurgia, najmä nosa, trochu ide s týmto územím.

Verím, že to je jediná vec, ktorú urobila? No, ľudia rastú do ich vzhľad, a chudnutie môže meniť uhly tváre. A vy by ste sa divila, čo lekári môžu v týchto dňoch robiť s injekčná aplikácia. Takže možno, že hovorí pravdu. Koniec koncov, injekcie nie sú technicky chirurgia.

Tu je to, čo profesionáli myslia. "Jej brada zdá menej námestia a široký," povedal Dr. Yael Halaas Hollywood Life. "To možno dosiahnuť pomocou Botox vo svaloch tam." Podľa Dr Brian Glatt tiež "Zdá sa, že mali Botox ošetrenie v jej čele a obočie.", Ona

Eiza je pravdepodobne hrať sa s výplňou rovnako. "Zdá sa, že to môže mali štrkopiesky vstrekne do tváre, pretože sú výrazne vyššie a výraznejšie," hovorí Dr. Marina Pereda. "Cheek augmentácia tiež robí celú tvár vyzerať štíhlejšie a dlhšie. Ďalšou oblasťou otázku by pery. Pery vyzerajú veľa plnšie teraz čo by mohlo znamenať, že môže dostali injekcie je plumpen." 

Avšak, tam môže boli viac trvalé zásahy, taky. "Jej horné viečka sa zdajú viac viditeľné, ktoré možno dosiahnuť pomocou horného viečka blefaroplastike," hovorí Dr. Halaas. "Ona môže tiež mať nejakú prácu na brade (možno aj v čase jej nosa, čo je veľmi časté kombinácia), ako sa zdá menšie a lepšie vymedziť," dodáva Dr. Glatt. "Je pravdepodobné, že mal malú bradu implantát umiestnený." 

Niet divu, že bol nazvaný "Michael Jackson Mexika" na sociálnych médií. Ak Eiza skutočne zmenil, že veľa vecí o sebe, to môže byť klzký svah. Bola krásna predtým, a teraz vyzerá krásne, ale možno je na čase prestať!

Ako sa cítite o krásu evolúcii Eiza je? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...