Krása

Dermalogica nové odtieňové odtiene pre ľahké, zdravé pokrytie

Dermalogica nové odtieňové odtiene pre ľahké, zdravé pokrytie

Etapa medové týždne na nový vzťah je vždy spech. Okrem všetkého banálne, stredná škola-ish veci sa rovnako ako snívanie v práci alebo kresliť mená vaša ďalších významných je v notebooku, je tu otázka niečí krásu režimu. A to, že budete pokračovať v predstieranie, že ste prirodzene bez ochlpenia, majú mätový svieži dych 24/7 a len prebudiť s kožou, ktorá vyzerá všetko GLOW a bezchybné.

load...

Je to fraška, iste, ale je to zábava fraška na chvíľu, že jo? Nie je potrebné ponáhľať do tepláky a videá fázy, kde si nechal všetko servítky a nechajte sa vidieť s Zit smotanou, škvrnitý kože, atď.

A to je dôvod, prečo som bol tak ohromený tým, výbery tento týždeň šéfredaktorov. Sú trochu ako BB alebo CC krémy ale nie. Vzhľadom k tomu, aj keď poskytujú krytie, ak ste chceli, mohli by ste úplne nosiť cez noc. ÁNO! Samozrejme, že tiež držať svoje vlastné (a ešte niečo naviac) proti makeuppy veci, ktoré klzký na koži počas dňa. Tu sú Deets:

Dermalogica Sheer Tint SPF 20

Pamätá si niekto Dermalogica je Sheer Tint Vlhkosť? Bola to SPF 15 tónované zvlhčovač, a jeden z prvých produktov Dermalogica som spadol šialene zamilovaný do mojich raných krásu editor dní.

Teraz, v súlade s dobou, to bolo preformulovať, a premenoval len Sheer Tint. Ten chlap je ešte lepšie. Nielen, že je SPF vyššia (20), sa teraz obsahuje farebné pigmenty, prírodné minerálne; hydratačné zložky, ako je kyselina hyalurónová, glycerol a kyselina mliečna; a perla prášok, ktorý podporuje regeneráciu buniek a zároveň bude pleť vyzerať žiarivejšia.

Stručne povedané, ste dostať high-tech hydratáciu s čírou umývanie rozjasňujúci pokrytie. Ktorý neupcháva póry. Počul si to? Ak ste naozaj chceli, mohli by ste nosiť do postele.

Nemôžem povedať, že som doteraz urobil, ale nemôžem ručiť za to, ako príjemné je to ako ľahký "víkendové" pleť odtieň produktu. K dispozícii sú tri odtiene a ja používam svetlo. To klesá rýchlo a nie je mastný, a dáva pokožke len trochu šmrnc, navyše má ten neuveriteľný podpis Dermalogica "kúpele" vôňu.

load...

Som naozaj vďačná, že sa nepokúsil hop na BB a CC smotanou do rozbehnutého vlaku tým, že hodí jednu z týchto podmienok tu. Toto nie je fly-by-night make-up produkt, ľudia! Je to starostlivosť o pleť.

V apríli na 60 EUR v prípade starostlivosti o pleť centier, salónov a kúpeľov.

Dermalogica Cover Tint SPF 20

Takže zatiaľ čo Sheer Tint nahradila starú tónované hydratačný produkt, Obálka Tint je nová liečba Foundation.

Aký je rozdiel? Aj to bol preformulovaný s vyšším SPF (20) a za rovnakých prírodných minerálnych pigmentov a hydratačné prísady. A naviac obsahuje cool zlúčeninu pre rozptyl svetla s názvom Nylon 12, ktoré poskytuje podobný účinok na sebe skutočné silonky, čo znamená, vaša pokožka dostane hladšia, žiarivejšia načisto a pomáha absorbovať prebytočnú mastnotu. Skóre!

Pokiaľ ide o pokrytie, Cover Odtieň ustupuje viac kamufláž, než ako Sheer Tint vyššie, a tiež to, čo si pamätám na starých základoch Dermalogica. Povedal by som, že je stredná až plné krytie, koľko to šteňa schováva je vážne pôsobivé!

Je tiež prichádza v troch odtieňoch, ale tu je miesto, kde sa veci smutné pre mňa: Som tak pastovitý biely práve teraz, že ani najľahšia je tad príliš tmavý pre mňa. (Svetlo odtieň Sheer Tint ladí s mojou pleť lepšie.) Takže slovo kolegovi bledou pleťou ľudí: mali by ste si chceli kúpiť Cover Tint, skúsiť to v prirodzenom svetle, len aby sa ubezpečil. Keby som mohol robiť to môj denný Choď na základoch, úplne by som.

Ako som povedal, je to tiež úplne nekomedogénny, takže nie je nutné, aby pocit, že ste upchatie póry by slathering to na vašej tvári, keď máte nočný podnik. Napodiv, nie ste!

V apríli na 60 EUR v prípade starostlivosti o pleť centier, salónov a kúpeľov.

Pre tip: Dermalogica odporúča nosiť tie na vrchole svojej hydratačné a v ideálnom prípade primeru Dermalogica, že som blúznil o posledný mesiac. (Teda poradí bude zvlhčovač, primeru, a potom buď Sheer alebo obalový Tint).

Povedz mi:

Už ste niekedy zámerne nosiť make-up do postele? Chceli by ste vyskúšať jednu z týchto prodz miesto? Čo ešte máte radi od Dermalogica? (Ich tvár? BEST).

load...