Krása

Dajte si na pery a na tvár nádych a pripravte sa na komplimenty

Dajte si na pery a na tvár nádych a pripravte sa na komplimenty

Rúž kráľovná Oxymoron Lip & Cheek Tint v verejným tajomstvom

Mám nový obľúbený krém červenať, a ľudia sa ma stále pýta na to (čo predpokladám znamená, že chovateľ).

load...

A v skutočnosti, to nie je len červenať, to môže urobiť double-clo na pery, taky. Dovoľte mi, aby som vám predstavil Rúž Queenovu Oxymoron Lip & Cheek Tint v poslednom tieni, verejným tajomstvom.

Tiež som náhodou, že to je ten najlepší odtieň doteraz v tejto protirečenie línii. Tí druhí, zahnednuté ruže, broskyne a malíček hnedý • Sú všetci tak neutrálne. Zatiaľ čo toto. Jedná sa o pop tvárou v rozjasňujúci pivonky ružovej. 

A to je matný, aby topánka! Sú to vlastne pomenovaný rozsah Oxymoron, pretože to znamená, že dva protiklady dohromady (napríklad matné a lesklé). Takže s tým, dostanete hladký, ľahký pocit lesk, ale v cieli matným. Je to naozaj pekné koncepčné by som si ju predstaviť ako moderné vziať na staromódny "rouge".

Y'all bude pamätať rúž kráľovnej nádherné obaly z poslednej doby som preskúmaná jeden z ich výrobky (úžasné Jungle Kráľovná koralové rúžu). Tento výrobok je rovnako dosť, prichádza v matnej zlatej kruhovej kompaktný: 

Na vnútornej strane, Open Secret je pulzujúce ružová krém:

A teraz, nebojte sa, akonáhle sa miešať, to naozaj nevyzerá to nahlas na koži alebo pier. Nejako, je to oveľa tmavšie výlisku, než sa zdá na mojej tvári. 

Na lícach, výsledok je vlastne celkom mäkké a jemné, ako prirodzený flush zvnútra. Na pery, sa stáva takmer Mod-ish matný ružovo, bez toho by bol bledý a nelichotivý, ako väčšina ľahké ružové môže byť. 

Tu je to na mňa:

Som tiež nosiť ako červenať v každom z týchto miest: horúca ružová tekutina líniové odváža, revízie Fresh Sugar Tulip, revízie Clarins 3-Dot Liner je Marc Jacobs Pobozkaj Pop preskúmanie a preskúmanie Tarte Tónované obočie gél. Vieš. V prípade, že chcete zobraziť ďalšie príklady toho, ako to vyzerá!

load...

Teraz, niekoľko ďalších dôležitých bodov. Po prvé, mali by ste si, že tento výrobok je rovnaký ako iné populárne dva-in-one, Stila je konvertibilné Color. To nie. Nikdy som nedostal humbuk nad konvertibilných Farby, ako som si je hrozný lepkavá a ľahko rozmazané. Rúž kráľovná Oxymoron je oveľa suchšie a tenšie, s viac povrchovej úpravy, a ja som zistil, je doba nosenia je vynikajúci. Je to naozaj nie je ustúpiť od vašej tváre, til chcete umyte.

Je tu trochu trik na aplikáciu, som našiel. Hoci Lipstick kráľovná hovorí, že to škvrnu na lícach s prstami, musel som prijať mierne odlišnú metódu, než som zvyčajne používajú so smotanou sčervená. To, čo robím, je PAT, že na podobné doslova, ja kliknutím prsty na lícach, bez trenia vôbec. Potom beriem červenať kefou a ja jemne miešať to všetko von. Týmto spôsobom, farba sa pohybuje presne tam, kam chcete, a nechcete skončiť ukladanie príliš veľa (čo sa deje, keď som prstami alebo namočil štetec priamo do compact).

Aj keď mám rád tento ružový na obe líca a pery, je to trochu jednoduchšie pracovať s na tvárach. Rovnako ako u iných matným vzorca môže usadiť trochu do radov alebo suché bitov na pery, takže budete mať vždy rozložiť ju špičkou prsta. Použitie s trochou non-lesklý balzam určite pomôže. (Mám rád L'Occitane je bambucké maslo veľa.) Nejako verejným tajomstvom, sa tiež zdá, aby pery vyzerajú väčšie, ako bonus!

Myslím, že tento odtieň bude dobre fungovať na nikoho z veľtrhu do strednej kožu; len prehĺbiť intenzitu na úroveň ju budete potrebovať. Vzhľadom k tomu, dostanete dva produkty v jednom, cena je tiež celkom sladká!

Kde kúpiť

Nájsť Lipstick kráľovná Oxymoron Lip & Cheek Tint vo verejným tajomstvom v týchto predajcov:

  • Barneys
  • Ulta Beauty
  • LipstickQueen.com

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali verejným tajomstvom? Čo si myslíte o tejto farby? Hľadať hociktoré iné pery a lícne odtiene, ktoré sú skvelé?

load...