Krása

Čo môžete kúpiť z kolekcie OPI Hawaii

Čo môžete kúpiť z kolekcie OPI Hawaii

Hawaii kolekcia OPI pre jar / leto 2018.

Leto sa cíti, ako by to bolo pred-okrem vekovej kategórie za posledný víkend, keď Havaj bol samý overmy nechty. 

Hoci Prajem moje nechty boli vlastne INHawaii, ktoré sú pripojené k mojej telo a všetko, je to uprostred decembra a ja si vezmem, čo môžem dostať. Tropický ostrov je inšpiráciou pre OPI zbierke jar / leto 2018, a bol som testovanie a swatching všetkých 12 odtieňov.

load...

Táto rada je plná letnej brights ktoré mi strednej-muggin 'Kanada je aktuálna snehovej situácie. S dátumom zverejnenia 4. Februára, nebudete musieť čakať príliš dlho, aby sa zachytiť tieto letné odtiene. 

Ale dosť rečí, poďme sa pozrieť na tieto Nani (to je Hawaiian za krásne), laky na nechty:

Ananás Mať šupky taky!

#RealTalk: Jediné, čo sa mi páči o Ananás Have šupky Too! je jeho meno. Inak nie som fanúšikom tohto zlatožltá s náhodným blyští v ňom. Prečo OPI? Ja by som oveľa radšej žltý krém s týmto trblietavých neporiadok. Ale či to nejako vaše jám, aspoň je to prekvapivo ľahko použiteľné a nepriehľadné v dvoch vrstvách. 

Môj Gecko robí triky

Môj Gecko Má triky môže ísť dvoma spôsobmi: buď to ti pripomenie svieža zeleň, že (I predstaviť) Hawaii je obdarený, alebo to bude robiť si myslíte o Hulk. Rád by som bývalý, ale nejako to jasne zelené jednoducho nerobí to pre mňa. Možno je to blyští? Avšak, to bola hračka aplikovať, a všetko, čo som potreboval, bol štandardný dva nátery. Sladká! 

Making Waves táto farba je

Ouuuu! Táto kolekcia má mnoho blyští (Making Waves Táto farba je tretí teraz z 12). A páči sa mi tento modrý! Ak sa pozriete pozorne, uvidíte, že sú Teeny, drobné zlaté bodky, robiť to viac špeciálne ako priemerný trblietavých modrej. Great v dvoch vrstvách, taky! 

Choďte s Lava Flow

Tu je trblietanie číslo štyri, Ísť s Lava Flow. Je to pekné, zlatá červená, ale nič z tohto sveta v mojich knihách. Opäť platí, že dve vrstvy pre plné krytie. 

load...

Beriete Lei preč?

Oh môj bože, krajší meno, prosím? Aj loooove Beriete Lei preč?, Krémová nahá. Pripomína mi to sladké caffè latte, tak yum. To bude vyzerať neuveriteľné, keď v lete skutočne zasiahne, a nie som biely ako sneh pokrýva svoju príjazdovú cestu. Navyše akýkoľvek akt, ktorý vyzerá tak dobre v dvoch vrstvách je brankár. 

Je Mai Tai Crooked?

Musím povedať, OPI naozaj sa mi smiať s týmito menami. Je Mai Tai Crooked? (Hehe) je celkom zmrzlinový a oranžovej, a som uchvátený. Jediná vec je, že to trvalo tri vrstvy (fuj) a bol ešte trochu kusé. Pozrite sa na ružovú u mojej pokožke? Jo. V OPI obranu, myslím, že som mohol aplikovať to trochu lepšie, ale napriek tomu. Je to skvelý odtieň, aj keď! 

Aloha from OPI

Teraz To je farebný! Druhý som udrel na Aloha z OPI, bol som zamilovaný. Je to super-nepriehľadný (fotka je dva kabáty, ale môžete dostať preč s jednou naozaj dobre prevedený náter) a Cray-Cray jasný. Je to ako koralové červené na steroidy, a ja sa nemôžem dočkať, až zase milosť nechty. Ľahko tri top fave z tejto kolekcie.

Suzi Obchody a Island Chmeľ

To je ale celkom ružová to je! Ale mám pocit, že Suzi Obchody a Island Chmeľ je dosť podobný mnohých ďalších detských ružové ja sám, takže nič moc jedinečné o tento jeden. Navyše, to trvalo tri vrstvy vyzerať dobre, pretože to bolo trochu prerastené s len dva. Určite pekné, keby ste nič také, inak by som to by som preskočiť tentoraz. 

To je Hula-rious!

Som naozaj rád To Hula-rious!, Ale opäť, to trvalo tri vrstvy a to ma štve. Asi by som ešte kúpiť tak ako tak (pretože som blázon do týchto pastel mäta zelených typov farieb), ale pozor, že to bude trochu prerastené na kabáty jedna a dva. Ale len premýšľať o tom, ako dobre to krémovej farby bude vyzerať pred slnkom pobozkal koži. Táááák dobre.

Stratil som Bikini V Molokini

Stratil som Bikini V Molokini je taký pekný purpurovej! Naozaj pekná aplikácie a nepriehľadné v dvoch vrstvách, taky, takže ak nemáte nič takého odtieňa, povedal by som, že je to víťaz. 

Hello Hawaii Ya?

Bol som tak nadšený, že dostať Hello Hawaii Ya? na nechty, pretože mám rád zaprášený, zahnednuté farby. Táto purpurovo sivá combo je práve mojej uličky. Vyzeralo to nádherné na klinec, a rovnako ako väčšina z týchto odtieňov, bolo dobré ísť v dvoch vrstvách. Ďalšie top tri fave!

Len Lanai-ing Around

V neposlednom rade je len Lanai-ing Around, moje prekvapenie favoritom celej kolekcie. So svojimi tlmenými jahodových tónov, to je priamo na trati s farbou roka, Marsala (ktorý na rozdiel od všeobecnej mienky, som úplne milujúci). Vybral som si fotografie s bleskom, takže môžete vidieť, že celkom strieborný lesk beží cez to. Je to jemný a môžem sotva vidieť na nechty práve teraz (uložené Aj tento odtieň pre posledný a aplikuje ju na všetkých desať číslic po mojej swatching vyčíňania). Ale mám rád, že striebro je tam, a to pridáva niečo, keď vo svetle. 

Bol som plne očakával, že sa mi tento odtieň, ale úplne zmietla konkurencie a bolo to nádherné v dvoch vrstvách. Ak máte len jeden lak na nechty od OPI Havaji, to musí byť tento skvost.

Kde kúpiť

Hawaii Collection by OPI bude k dispozícii v laku na nechty a GelColor formula začína 4. Februára 2018. Nájde laky na nechty u profesionálnych salónoch a kúpeľoch po celej Kanade. GelColor je v salóne, profesionálny jediná služba.

Vyjadrite svoj názor

Ste boli na Havaj? Čo si myslíte o tejto zbierke? Ktoré odtiene sú vaše obľúbené?

load...