Krása

Clinique eyeliner recenzia: Skinny tyčinka očka pre tesnenie

Clinique eyeliner recenzia: Skinny tyčinka očka pre tesnenie

Keď príde na očné linky, som väčšinou tvor zo zvyku. 

Aj tendenciu držať s nepremokavými vzorcov z iba troch značiek, Make Up For Ever Aqua oči, Urban Decay 24/7 Glide-On Eye Pencil a Smashbox Vždy Sharp Vodotesné Kohl Liner -Lebo som mal veľa šťastia s ich aplikáciou, dlhovekosť a nedostatok rozmazávaniu.

load...

Ale v poslednej dobe, som pridal nejaké nové Clinique vložiek do rotácie. Oni nie sú úplne som považoval za očné tiene predtým, takže som ohromený!

Hovorí sa im chudá tyčinky, a vyzerajú takto:

Po prvé, Clinique vyšiel s Dokonalá postava Sticks, a teraz dostaneme Skinny Sticks HA!

Sú to skutočne oveľa chudší než vaše obvyklé vložky na 2/3 priemeru tradičných ceruziek, a sú určené pre detail orientované línie práce hneď v blízkosti rias liniek.

Clinique nepríde hneď von a povedať im používať vo svojich vodovody, ale to je moja preferencie s nimi. Ale samozrejme, že sú dobré aj pre vytváranie veľmi chudé vedenia tesne mimo vnútorných vencov.

Tu si môžete oceniť, ako nepatrný sú:

Sú tiež self-ostrenie; stačí otočiť parník up!

Skinny Stick odtiene a vzorkovník

Clinique mi poslal tri chudá tyčinky vyskúšať: 01 zoštíhľujúca čierna, 05 úzke džínsy (kráľovská modrá) a 06 Demi Grape (fialová). Ako môžete vidieť špičkami vo fotografii vyššie, už som na sebe modré a čiernu najviac!

V Kanade, tam sú celkom sedem odtiene. Tie ostatné patrí 02 čierna strieborná (trblietavé čierne), 03 Slim Sable (tmavo hnedá), 04 Olive-tini (olivovo zelená) a 07 Anděl vlasy (biela).

V Spojených štátoch, tam sú ďalšie dve farby, zelenomodrá a zelená. Vo Veľkej Británii, v skutočnosti príde v 12 odtieňoch, vrátane super-cool yellow.

load...

Tu je vzorkovník moje tri:

Farby kĺzať naozaj ľahko a pohodlne, bez toho, aby tiahol na jemné očné oblasti kože vôbec. 

Bol som ich použitie na vytvorenie vyzerá takto, s 05 úzke džínsy v mojich vodovody celú cestu okolo.

Efekt nie je príliš krutý, ktoré mám rád. A na rozdiel od niektorých očné tiene (Pozerám sa na teba, presýpacích 1.5mm Mechanical Gel Eye Liner a Charlotte Tilbury rock, n 'Kohl!), Ktoré nedráždi oči, alebo aby ma roztrhať. Ďakujem, Clinique očný lekár testovania! 

Teraz sú všetky tieto veci by bolo zbytočné, ak nemali tiež trvať dlhú dobu. Ale oni robia! Aj napriek tomu, že Skinny Tyčinky netvrdí, že je vodotesný, len na tak dlho opotrebenie, pozerajú držal prekvapivo dobre na mňa bez rozmazania a rozmazávaniu. V skutočnosti, podľa mojich skúseností sa jednoducho majú tendenciu slabnúť namiesto prenosu nepekne pod vašimi očami alebo na svojich horných viečok.

Záver

Ak máte radi jemný liner vzhľad a chcú niečo, čo je veľmi jednoduché použitie v vodovody, určite by som vyskúšať chudá hole! Oni kĺzať hladko a nesmú dávať citlivé oči žiadne problémy. Navyše si myslím, že budete s tým, ako dobre sa nosí veľmi šťastný.

Preskočte je, ak dávate prednosť svojej linky byť ostrejšie, temná a grafika. Myslím, že tieto vložky sú lepšie pre mäkšie, mierne smudgier / viac vyblednutých, prírodný vzhľad.

Kde kúpiť

Nordstrom • Sephora • Hudson Bay • Neiman Marcus • Macy • Selfridges • Clinique.ca • Clinique.com

Už ste vyskúšali chudá tyčinky ešte? Čo si si myslel?

load...