Krása

Clarins 3-Dot Liner robí vaše oči pop, bez toho, aby ste boli zrejmé

Clarins 3-Dot Liner robí vaše oči pop, bez toho, aby ste boli zrejmé

New Clarins 3-Dot Liner Brown.

Niekedy priali, aby ste mohli urobiť vaše oči vyniknúť viac, ale nenávidí pohľad zrejmé očné linky alebo očné tiene?

Som tááák s vami. To je môj presný deň-to-day makeup gól, pretože som prednosť ľahšia dotyk za denného svetla a má veko tvar robí očné tiene strata času (ak som to pilot ďalej a nikto nechce vidieť, že).

load...

Ale existuje riešenie, a to je veľmi, veľmi desivý jeden. Clarins 3-Dot Liner, je teraz k dispozícii v Brown, vytvára stand-out oči v tom najlepšom, najjemnejšie a, nesnaží príliš tvrdé 'ceste. V skutočnosti, nikto sa dokonca môcť povedať, že ste na sebe navyše očný make-up!

Možno si ma pamätať hovoriť o tejto veci pred nejakou dobou (2012, aby som bol presný, keď to najprv vyšlo v čiernej a bol obmedzený-vydanie). Teraz Black je trvalá a že som aktualizovaný vzorec s extra riasa-kondicionérom pomôcť riasy zostať dlhé a silné (yay!). 

Hnedý odtieň je nová od minulého mesiaca, v limitovanej edícii beh, ale dúfajme, že aby bolo trvalé, aj preto, že je to naozaj zaslúži byť.

Prvé vecí, prvý, to príde v podpisovom červenom Clarins balenia, a tu to sú ingrediencie (v prípade, že ste si s tým starosti):

Keď budete mať to, to vyzerá ako každý iný chudá tekuté vložky, kým otvoriť krytku. Nie jeden, ale tri hroty tu, čo robí tento super-špeciál:

Daj mi vysvetliť prečo.

Keď sa jemne zatlačte na triple-hrotom aplikátora na koži, to vytvoria tri malé bodky (odtiaľ názov). Použite ju priamo na základni rias a dokonale vyplní medzery medzi jednotlivými bič na falošné plnšie efekt. 

Áno, to trvá trochu času navyše, aby použiť, pracovnú cestu pozdĺž línie rias a razenie s vložkou, nie len kreslenie čiary na jeden záťah. Ale výsledky sú dobre stojí za to. Myslím, va-va-Voom objemné riasy, bez toho aby vyzeral ako ste na sebe žiadne zvláštne make-up!

load...

Samozrejme, môžete ho použiť aj ako bežný očné linky, pokiaľ ju držať pod uhlom a kresliť pozdĺž línie rias s iba jedným z tipov. 

Vzorec je sám o sebe kvapalný, ale nie nádcha alebo chaotický jedna; je to celkom čistý a presný na použitie. Akonáhle uschne, čo je veľmi rýchly, má úžasné zdržiava power-oveľa lepšie ako nepremokavé očné linky ceruzky som sa snažil predtým na vodovody, ktoré majú tendenciu pošpiniť v priebehu celého dňa. 3-Dot Liner neustúpi.

Aj keď mám rád čierny, myslím, že Brown je ideálny na mňa pre dennú dobu, a je skvelou voľbou pre tých z nás, s ľahkou kožou.

Ready for my pred a po? 

Trochu blázon aký rozdiel to robí! A ja som bol ešte na sebe riasenku pred (nový Lancôme grandiózny). Ale je to veľmi jasné, že musím na 3-Dot Liner poskytnúť definíciu. A je to naozaj prináša.

Tu je bližší pohľad:

Ako vidíte, som nemal tightline na vodovody vôbec, tento nástroj nie je za to. Tento efekt je len z vyplnenie pri koreňoch svojich rias. Sústredila som väčšinu svojho úsilia na hornej strane, a potom urobil ľahký dotyk pozdĺž dolných koreňov rovnako.

Môžete si asi povedať, že som len blázon o tejto veci! A teraz, keď mám mäkšie Brown, budem používať po celú dobu. Si to skúšal?

Kde kúpiť

Nájsť Clarins 3-Dot Liner na týchto predajcov:

  • Kanada: Hudson Bay, Sears
  • USA: Nordstrom, Bloomingdale, Macy, Lord & Taylor, Dillards
  • UK: Selfridges

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali Clarins 3-Dot Liner? Čo si myslíte o tejto vložky? Mám nejaké ďalšie triky pre výrobu oči pop, bez toho by bol zrejmý?

load...