Krása

Chanel teraz urobí krémovú ružovú tyčinku (a nebudete sklamaní)

Chanel teraz urobí krémovú ružovú tyčinku (a nebudete sklamaní)

Keď Chanel prišiel s krémovými sčervená pred pár rokmi, bolo to sakramentsky vzrušujúce.

Ale ešte zaujímavejšie (aspoň pre mňa), je to, že ste práve predstavil krém začervenat vo formáte palíc, ako súčasť veľmi populárne kolekciu Les béžovú.

load...

Všetko, čo Les beiges bol úžasný doposiaľ-prášok, nadácie sa bronzer -a sú navrhnuté tak, aby vám číru, zdravo vyzerajúce lesk. Takže rumenec, ktorý robí, že rovnako? Prečo áno, vezmem jeden v každej farbe, Chanel!

No, oni mi poslal iba jednu z troch odtieňov, ale napriek tomu. Musím vám ukázať. Tu je to, čo budete chcieť hľadať v obchode:

Chanel Les beiges Healthy Glow Sheer Color Stick, alebo môžete jednoducho nazvať najlepšie rumenec budete niekedy vlastniť. (Myslím to vážne, a ja ti poviem, prečo sekundy.)

To je, ako vyzerá vnútri, čo je pekné tuku baculatou palicu, ktorá je o niečo štíhlejšia než váš NARS Multiple:

Tiež spôsob menej trblietavé. Nemôžem detekovať trblietanie vôbec tu, aspoň v tieni práve pozeráte, čo je číslo 21. Je to pinkest z troch, ale nie chladný ružový (našťastie); je to viac broskyňový ružová, rovnako ako zvýšené výkladu Chanel z NARS orgazmu bez lesku.

Ostatné odtiene sú No. 20, bronz, ktorý by mohol fungovať ako obrys, a č.22, oranžového koralov.

Milujem formát palica pre jednoduché použitie samotného, ​​ako ho môžete aplikovať priamo na tvár, jedným prejdením prstom na tvári. Na rozdiel od mnohých lícne výrobkov, nie je nastavená príliš rýchlo, takže máte veľa času na perfektné prelínanie. Je zrejmé, môžete použiť prsty, ale ja si myslím, že si ten najlepší výsledok, ak ste ladiť krúživými pohybmi s kefou; Výsledkom je veľmi plynulý.

load...

Môžete si tiež všimnúť, keď ju držať až do očí, že tyčinka je jemne prevoňaný ružovým. Tak prima, Chanel!

Tu je to, čo č.21 vyzerá, neprolnuté, na koži:

Je to určite úplný, ale veľmi buildable, čo je, ako krém začervenat kľúčenka by mala mať. Ako môžete vidieť, farba sama o sebe by vyhovovalo mnoho pleťových tónov, nech obrúsenie, či ste bledý, alebo nosia intenzívnejšie, ak ste na hlbšej strane. 

Je to skoro ako textúrou krém-to-prášok, kĺzanie po veľmi ľahko, ale potom sa otočil mäkké a matný, ako by ste boli návaly tepla zvnútra, akonáhle sa šíri von. Ale to nie je nechať práškové, ani nie je mastný (ako je ich toľko sčervená). Proste to vyzerá ako jemný flush! Našiel som výdrž ako vynikajúci tiež.

Vedeli ste, že červenať, je super-ťažké fotografovať na vašej tvári, bez toho aby sa klaunovsky alebo vyblednutá? Hral som si s svetlo a to bolo najviac reprezentatívne výstrel som mohol dostať, ako to vlastne vyzerá, keď som ju nosiť. (Upozornenie: obrie tvár výstrel vpred!)

Musel som použiť svoje závesy, aby chránila svetlo tu, aby sa náležite predviesť červenať! Každopádne dúfam, že si môžete oceniť, ako to vyzerá prirodzené, som naozaj, ale naozaj rád. Môj prelínanie nie je dokonalé, ale je to veľmi zhovievavý produkt. Myslím, že je to zábava tiež urobiť niečo navyše prejdite cez nos v lete napodobňovať vzhľad slnkom pobozkal.

Spodný riadok

Neznášam, keď som si drahý produkt, ktorý nemôžem žiť bez, ale bohužiaľ, som závislý. Naozaj si myslím, že je to najkrajšie rumenec Vlastným-a to nielen preto, že je to Chanel (aj keď tie double Cs sú skutočné roztomilé). 

Nie, páči sa mi to, pretože je to tak jednoduché, ide s nejakým make-up vzhľad a dáva tak lichotivý výsledok, ten, ktorý nemá ani vyzerať ako make-up. Je to perfektné.

Kde kúpiť

  • Kanada: Nordstrom, Hudson Bay
  • USA: Nordstrom, Neiman Marcus, Macy, Chanel
  • UK: Selfridges, Harrods

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali túto červenať ešte? Aký je váš obľúbený krém červenať?

load...