Krása

Červené, oranžové a ružové očné tiene sú najnovším chúlostivým trendom

Červené, oranžové a ružové očné tiene sú najnovším chúlostivým trendom

Nikdy nehovor nikdy.

To je to, čo som sa dozvedel od pozorne sleduje dráhy kozmetické trendy v priebehu rokov. Vidíte tie najbláznivejšie veci na tej lávke a myslím, naozaj, návrhári? Vy naozaj očakávať, že ma k tomu, že na mojej tvári a ísť von na verejnosti?

load...

Ale potom zistíte, rovnaký trend reinterpreted na budúci módneho domu, a ďalšie a ďalšie. A postupne, začína rast na vás. Ďalšia vec, viete, celebrity sú to športové. A pri pohľade trochu dobre. A potom zrazu, budete objímať tú prekliatu vec, pretože to vyzerá tak dobre.

Taký je prípad s najnovšou očné tiene farebného trendu odtiene oranžovej, červenej alebo ružovej. Áno, počuli ste ma. Sú to nové hnedej a šedej.

Za týmto poklesom, Dries Van Noten predstavila odvážny oranžová nosí celú cestu až k obočiu.

Eeks, že jo? Myslím, že na sebe očné tiene až k obočiu je dosť desivý, bez toho aby bolo tiež, ehm, pomarančový. Ani všetci sú pohodlné nosenie, že tieň na naše pery doteraz.

Tak takto pinky červené, potom? To je od Donna Karan, opäť na jeseň / zima '12:

Nemôžem povedať, že som niekedy považovaný nosiť túto farbu na mojich očiach. Ale hot sakra, ja som to s ohľadom na teraz. Myslím, že to funguje, pretože o tom, ako krásne to bolo urobené tieňovanie a ako neutrálny že som nechal zvyšok make-up.

Je to rozhodne viac nositeľné prevedenie rovnakého odtieňa, ktorý sme videli na Miu Miu späť na jar:

Miloval som to, ale je to naozaj nie je niečo, čo by mohlo niekedy nosiť, ak nie ste) model; b) v Paríži; a c) nosiť make-up len aplikovaný Pat McGrath. Ale ako so všetkým, čo Pat robí, to urobil vyhlásenie, ktoré bolo, že táto farebná paleta sa chystá hit veľký čas.

load...

Ak by sme ísť ešte ďalej späť v čase, do roku 2018, tieto neobvyklé farby boli kope okolo seba Derek Lam.

.a to musí byť môj obľúbený verziu doteraz. Nie je to vás zaujímalo, prečo sme vždy mačacie oči v čiernej farbe? Myslím, že budeme ignorovať všetky tie ostatné farby, preboha! Urban Decay mi poslal fuchsie očné linky pred niekoľkými mesiacmi, a v tej dobe som si ho bokom (pretože som nikdy nenapadlo, že by som ju použiť). Jo, to som súdil. A teraz znova aquainting som s týmto pic, ja usilovne snaží nájsť látat vec.

Ale viem, že je to všetko dráhy veci, a nie skutočný život. Takže poďme sa pozrieť na to, ako sa celebrity všeobjímajúca trend ako v poslednej dobe.

Tu je Emma Stone robí jej Emma Stone vec počas svojho Spider-Man turné tento rok na jar:

Nechcel som naozaj rád to na prvý, ale to je pestovaná na mňa. Růžovoprsou ružová je určite jednoduchšie tieň, v ktorom sa nosia full-fúkané, up-to-the-obočie techniky v porovnaní s verziou Dries Van Noten. Tieň tiež vyzerá prekvapivo krásny spárovaný s Lippia v rovnakej farbe. Kto vedel?!

Ďalej tu máme Marion Cotillard, ktorá bola veľmi statočné na Temný rytier povstal premiéru:

OMGorange. Bohužiaľ, je to ošemetná na dráhe a dokonca iffier na (nádherné) Celeb. Takže na likes ty a ja? Pravdepodobne nie.

Ešte jemnejšia verzia tohto celého farebného trendu bolo na tohtoročných Billboard Music Awards na Taylor Swift:

Bronzey pink nosia celú cestu okolo očí a uzemniť s ťažkými čiernymi riasami a vložkou. (Samozrejme, že by to urobil.) Napriek tomu, že je to dobrý trik, aby vo vrecku s akoukoľvek očné tiene farby. Ak si myslíte, že ste zašiel príliš ďaleko (alebo príliš svetlý), klzká na čiernej maskary a vložky, a uvidíme, či to neznamená, že celá vec 10-krát viac nositeľný.

A tu je absolútne bez rizika spôsob, ako robiť ružovú na vaše oči, vďaka Emily Blunt:

Je to trochu ruže zlata stále počíta, nie? -a je to len, že podiel viac vzrušujúce, ako je obvyklé zlata (alebo hnedá alebo šedá, atď.). A je to kompletne non-desivé. Nazvime to štartéra ružové očné tiene. Akonáhle zvládnete to, môžete prejsť na prvej lige.

Povedz mi:

Ste fanúšik z týchto nových odtieňov pre očné tiene, alebo si myslíte, že patrí výhradne na pery? Aké sú vaše obľúbené celebrity dráhy a interpretácia? Chceli by ste skúsiť to na reálnom živote, alebo sa budete držať váš go-shadow farbu? (Ktorý je.?)

load...