Krása

Cenové ceny hudobných rebríčkov 2018: vyhliadka krásy musí vidieť

Cenové ceny hudobných rebríčkov 2018: vyhliadka krásy musí vidieť

Ako som už spomenul v piatkovom vid, je to dlhý víkend tu v Kanade, takže zatiaľ čo my všetci boli Canuckis cottaging, slnením a terasa-ing, trochu akcie s názvom Billboard Music Awards sa stalo. A som rád, že správa, že náš malý Bieber zdvihol päť ocenení, vrátane Top New Artist. (Teraz je ten správny čas, aby tiež uvádza, že je začatie ženskú vôňu? A horúce Sakra, to ružicu na vrchole naozaj podobá Lola).

load...

V každom prípade! Nebol som naozaj dávať pozor na 17-ročného Biebs. Som oveľa viac zaujímajú o svojej priateľke, Selena Gomez a všetky ostatné nesmierne skrášlil ženských celebrít prítomných, vrátane Taylor Swift, Fergie a áno. Verte tomu alebo nie, dokonca mám chválu Ku € ha.

Nie, že noc bola celková krása úspech, samozrejme (to nikdy nie je). Takže pre vzdelávacie účely-i poučné a preventívne, tu sú 10 kozmetické dos a nerobiť z noci.

DO: Skúste modré očné linky na vnútorných kútikov očí, ako Ku CZK ha

Takže Ku € ha môže prísť off trochu desivé. To preto, že ste sa dostať hit do hlavy nielen s make-upu, ale nos prsteň, Aslan vlasy, Mucho štiepenie a Perma-zamračil. Ale len sa snaží ignorovať všetky bonusy na chvíľu a sústrediť sa na tom nejako-sorta-docela tyrkysovo modré podšívke na vnútorných rohoch. Predstavte si, že ste vytočili všetko ostatné back-cesta späť, a nosil ju menej sivé tiene pod očami (pretože to vytvára tmavé kruhy pod očami). To bude vyzerať celkom fab, non?

DO: beh, nie chodiť do svojho kaderníka s fotkou Fergie farbu vlasov (a štýlu, keď na to príde).

Neviem, čo sa so mnou deje, ale myslím, že spájanie Team Fergie. Vždy som bol jedným z tých priemerných ľudí, ktorí nemohli pochopiť, ako sa jej zachytila ​​na Hottie ako Josh Duhamel. Ale teraz začínam vidieť. Majte na pamäti, tieto fotky nie sú retušované jeden. Čo dostane ma najviac, je jej úplne žiaducich medovo blond farba vlasov, ktoré som si istý, že sa farbí, ale nevyzerá to tak. Lícna-rámovanie vlny sú príliš výkon. A vyzerá to, že to možno robí tónovaný-down verzia očné tiene som dal rekvizity tu.

load...

DO: koaxiálny svoje kadere do starých hollywoodskych vlnách ako Taylor Swift

Všetci vieme, teraz, že starý Hollywood vlasy a make-up robí veľký comeback (pre 43. Čas) na červenom koberci. Tayls, pravdepodobne, bol na prednej strane trendu, pretože ona robila tekuté vložky, dlhé riasy, cherry pery a vlnité vlasy od začiatku času. Však. Zatiaľ čo ona nosila vlasy na Met Ball oveľa radšej túto rovnejšie štýl, ktorý je novou vec pre ňu (hurá!) A je nádherná.

DO NOT: Nechajte dom s vlasmi, ktoré vyzerá, ako by ste "scrunched" do sucha, a la Beyoncé

Pamätá si niekto vlasy scrunching? Bolo to, 90s vec zahŕňajúce nadstavec difúzora na svojom fénom, hojné množstvo gélu na vlasy a dosť scrunching pohyby tak, aby vám v ruke kŕč. A Beyoncé vyzerá ako praktický lekár. Nechápte ma zle, ona je vždy blbo nádherná, ale je tu mierne chrumkavosť jej vlnách, že nie som dole. Zvlášť preto, že (a ja opakujem) nový trend je "solid-vyzerajúce" vlasy, nie piecey jednotlivých prameňov.

DO NOT: pokúsiť sa hojdať "out-tam" odtiene vlasy a rúžu v prípade, že úplne v rozpore s vašej pleti (pozri: Nicki Minaj)

Aj absolútne jasné, že ľudia majú radi Nicki Minaj a Lady Gaga a Katy Perry je potrebné ísť trochu divokejšie svojimi kozmetické trendy, ako my ostatní. Fine. Ale čerpám, že linka na veci, ktoré sú len úplne nelichotivý, ako je toto hrozné farebné stretu cukrová vata vlasy s kriedovou ružovou rúžom. Gurrrrrl, to jednoducho nefunguje s vašej pleti. Ani sa nebudem zmieňovať, ako parochňa sám vyzerá, že ju ukradol z spevák Twisted Sister.

PS: Je to lip liner? Prosím nie.

DO NOT: Zabudni na to bez ohľadu na to, aký skvelý make-up a oblečenie sú styling svoje zámky ako televízny moderátorky okamžite zabije svoju rešpektom ľudí z ulice (ľúto, Riri)

Možno beriem Boy Hot vec príliš ďaleko odtiaľ, ale neznášam to účes, a to nielen na Rihanna, ale nikoho. Myslím, že hovoriť o buzzkill. Cez jej nádherné jemnými črtami, pekný make-up a pastelové poriadku, karmínovej vlasy, nič z toho nezáleží, pretože napodiv konzervatívny štýl má ju vyzerať ako ona je o nás čítať správy o 6:00 hod. Nie je to dĺžka toľko ako tvar Bouffant a všetky tieto vrstvy. Riri. Kde je tá hrana?

DO NOT: Channel The Girls Next Door v žiadnom prípade, tvaru alebo forme. Aj keď vaše meno je Britney Spears a vy sa stále zotavuje z holenia všetky vaše vlasy, z toho jeden čas

Prečo, Pane, to vlasy pretrvávajú? Ak vaše meno je Stefani, vlasy, ktoré je zafarbené pevné platinová blondína má tendenciu vyzerať lacné a karikatúry-ish. Zvlášť keď aj štýl je v tukových salámovej kadere ako Holly Madison. Nein nein nein. Nevyzerá to moderné, to nevyzerá zdravo a pekla nie to nie je vám lichotiť. Bol som rezanie Brit viac času, pretože "epizódy", ale ako dlho to je teraz? Päť rokov? Je čas, aby riešenie tejto situácie. Viem, že mám blonderexia taky, ale verte mi: bude tmavšia (a rovnejší) zlepší veci nesmierne.

DO: Save the boundary tlačí krása vyzerá na young'uns-šikovný ťah, Kylie Minogue!

Kylie Minogue je 42 rokov. A to aj napriek možno trochu príliš spoliehať na Bo (pozri tie králičie linky? A jedno obočie, ktorý je Spocking?), Tlieskam jej výborné možnosti na vlasy a make-up. Je to, čo mám na mysli, len tak mimochodom, keď hovorím o mierniť platinovú blond vlasy. Howzaboutit, Brit? Som tiež kopať jej fliačky riasy a očné tiene, ktoré slúžia k kresliť oko hore na malú mini vleku. Clever!

DO: Kopírovanie Nicole Kidman je adorably chaotický rybieho chvosta vrkoč

Aj lurrrve opletenie (rybieho chvosta alebo inak). Špeciálne pre večer, pretože Nič je hojdacia tu však vyzerala skvele? Je to oveľa viac neformálne a áno, mladistvý účes v porovnaní s, povedzme, veľmi bla updo mala na sebe na SAG Awards. -Li vaše vlasy je dostatočne dlhý, veľmi odporúčam tento. Dôležité upozornenia: chaotický textúry; ako časť je na opačnej strane do vrkoča; dlhoročnou fringey trochu vytiahnutý a flirtovanie cez jedno oko; jasné elastický upevňovacie to v dolnej časti. Dobrá práca, Nicole!

DO: Pozrite sa Selena Gomez, ak ste niekedy na pochybách o tom, ako rock červený koberec

Skláňam sa Selena Gomez, pretože na iba 18 rokov, keď už presne vie, čo má robiť po červenom koberci. Always. Možno to znamená, že je rovnako tak zázračného dieťaťa ako Justin Bieber? Buď to, alebo niekto dáva svoju výbornú radu. Odtiaľ som umdlévající nad tým všetkým: mäkko sčervenanie tváre, ružové pery, mŕtvy-rovná stredovej rozdelil vlasy. A možno najlepšia časť, očné tiene. Je to tmavo purpurová a koncentruje sa vo vonkajších rohoch, znášať až od spodného lashline, akoby sme o tú hovorili. Niet divu, že Biebs je zamilovaná.

Pozri na toto:

Ktoré hviezdy Myslíte si, že vyzerala najlepšie a najhoršie? Akékoľvek ďalšie kozmetické dos a nerobiť ste zdvihol, že som vynechal? Myslíte si, že Justin mal som poďakoval Selenu vo svojom prejave? Bol som trochu čakal, že.

load...