Krása

Celebrity vlasy a make-up vyzerajú: lesklé vlasy, fuchsie pery a ďalšie

Celebrity vlasy a make-up vyzerajú: lesklé vlasy, fuchsie pery a ďalšie

Je tu veľa, aby láska v poslednej partii červenom koberci vlasy a make-up! Jessica Chastain skoro sa mi chce ostrihať vlasy do lob, a ja budem kopírovať všetky Pinky pery farby (videný na Rashida Jones, Emma Stone a Leighton Meester). Ale som si istá, že nikdy nebudem mať možnosť získať svoje mačacie oči tak dokonalé, ako Felicity Jones '.

load...

Tu je tento týždeň najviac inšpiratívne beauty vyzerá:

Jessica Chastain

Čo sa mi páči: Jessikina elegantný rovno lob. Som stále páči táto kratšiu dĺžku na ňu! Lesk a farba sú tak neuveriteľne živé. Vždy vyzerá dobre v jahodových-ish rúžu, a som rád, že ju vidí vedenie obočie jemný a nadýchaný. Namiesto toho, falošné riasy, ona si vybrala naprostá fialový tieň a tightlined horné riasy pre zvláštne definície. Čo by som zmeniť: Nič.

Rashida Jones

Čo sa mi páči: Rashida je tlmené Fuchsia pery. To je lip textúra milujem práve teraz, bez ostrých okrajov alebo ťažkosti. Jej riasy sú pekné a nadýchané, a ja som vždy rád videl jej pehy a čerstvé štruktúru kože. Bob účes je naozaj rozkošný. Čo by som zmeniť: Nič.

Felicity Jones

load...

Čo mám rád: Felicity je úžasné (ako je vážne úžasné) mačacie oči. To nie je prvýkrát, čo som bol uchvátený nimi pamätať nich? Okrem bezchybné prevedenie, zbožňujem kontrast štylizované očný make-up s holými vyzerajúci pokožky a nude-pinky pery. Jej tvár-rámovanie rany dokončenie vyzerať. Čo by som zmeniť: Nič.

Emma Stone

Čo mám rád: Emma zodpovedajúce pinky pery a líca. To je ďalším príkladom toho, textúry ísť-je to ako farba prichádza zvnútra. Jej koža je neskutočne dokonalý, a to aj napriek minimálnej očný make-up, jej zeleno-modré oči pop ako blázon. Čo by som zmeniť: Nič. 

Hailey Steinfeld

Čo sa mi páči: Hailey v dramatickej aquamarínovou pery a okrídlený-out čierny liner. Je to veľa make-upu, ale podarí vytiahnuť ho, bez toho aby sa prehnaná. Myslím, že jej žiarivú pleť naozaj pomáha (jej kože sa zlepšila natoľko!), Kým jej prirodzené obočie, aby veci z vyzeral príliš počítať. Všimnite si tiež dievčenské lúk a uprataný updo. Čo by som zmeniť: Priehľadná ceruzka cez chvosty je zrejmé, a pravdepodobne nie je nutné.

Leighton Meester

Čo sa mi páči: Leighton v hnedej dymové oči. Je to tak chladné look-číre tóny celú cestu okolo očí, s robustnými horné riasy a tmavo hnedých vodovody. Tiež som rád jej sviežu pleť a ľahko dúhové balzam na pery. Čo by som zmeniť: Myslím, že vlasy je do copu, ale nevyzerá to celkom leštené dosť spredu. Mohla by tiež zmäkčiť čela klenby a vyplniť chvosty.

Camilla Belle

Čo sa mi páči: Camilla je levanduľa očné tiene. Nikdy som nevidel tieň vyzerať tak dobre! Je to super-pekne s ružovkasté a lesk na pery. Na blondína, mohlo by to už bolo príliš match a sladké, ale jej nápadné sfarbenie a husté obočie pozdvihnúť paletu farieb. Čo by som zmeniť: Možno, že rovné vlasy by bolo lepšie? Nemám naozaj rád piecey kulma vlny. 

Lily Collins

Čo sa mi páči: Lilyine textúrou lob a upozorní. To je štýl, dúfal som, že sa vráti, aby po svojej krátkej fáze vlasov. Aj odhaliť nejaké zelenkasté očné tiene, ale inak je to make-up je super-jemné a neutrálne. Big obočie a mihalnice sa rýchlo stávajú jej podpis vzhľad. Čo by som zmeniť: Nič.

Ashley Benson

Čo sa mi páči: Kovový zlato vložka pod spodné mihalnice Ashley. To je tak zábavný a jednoduchý spôsob, ako definovať oči bez použitia tmavé, ťažké farby. Mám rada, že odchádza obočie un-pinzetou a riasy vyzerajú celkom dobre, taky. Flippy, Beachy vlasy rozhodne jej vyhovuje. Čo by som zmeniť: nemám rád tento základ. Možno by pomohlo prášok, ale to má ten klzký, siliconey vzhľad.

Elizabeth Banks

Čo sa mi páči: Elizabeth pekný make-up a updo. Niektorí ľudia vyzerajú tak skvele s ich vlasy z ich tvárí, a ona je jedným z nich. V minulosti, keď bolo známe, že to preháňať s obrysom, ale neexistuje žiadny dôkaz o tom tu. Dokonca aj jej riasy sú podhodnotené. Čo by som zmeniť: Nič. 

Emmanuelle Chriqui

Čo sa mi páči: Emmanuelle je slicked-back vlasy a Cleopatra oči. Normálne nemám rád mokrý vzhľad vlasov, ale ona má dokonalú štruktúru kosti pre neho. Aj s ťažkým Kohl očné linky, vyzerá roztomilý, nie agresívne sexi. Čo by som zmeniť: Nič.

Emmanuelle má na sebe: Foundation • Eyeliner v Basic Black • lesk na pery

Ktorí mali svoje obľúbené krásu vyzerať v poslednej dobe?

load...