Krása

Celebrity objavujú nejaké kontroverzné trendy v oblasti krásy

Celebrity objavujú nejaké kontroverzné trendy v oblasti krásy

Takže vďaka hyper-hair-color-vedomí komentátor Thomas, som bol upozornený včera k nejakému zlomu správy (čo som si istý, že ste si všetci vedomí teraz. Ak ste skutočne život, ktorý sa netočí okolo povrchné v takom prípade, porúčam vás). Čo hovorím, je Katy Perry je nová farba vlasov, to je ružová! (Thomas predpovedal to v skutočnosti, čo znamená, že je oveľa múdrejší ako ja. Alebo len psychická.) Mimochodom, mýlil som sa. Úplne som myslela, že blondína. Takže myslím, že už chápem, prečo robila taký problém o tom na Twitteri.

load...

Zatiaľ to vyzerá, že tá dlhá, špicatým nechtom trendom, ktorý sme videli už dávno na dráhach Milána sa skutočne nakoniec dosiahol masy, keď videl, ako Teen Queen Demi Lovato (známy. Demi kto?) Bol to športový druhý deň. Vo svetlé, zažltnuté zlata. (Aspoň to nebolo žltá žlto y'all vedieť, ako sa cítim o tejto farby.)

A potom tu bolo osem-mesiaci tehotenstva Jessica Alba channeling Marge Simpsonová. Hovorím ti, že je nejaký polarizačný veci sa deje v kozmetickom-krajiny. Poďme sa bližšie pozrieť.

Ako sa cítite, keď Katy Perry'S ružové vlasy?

Viete, ja naozaj dúfam, že tieto fotky neboli predstavil pap zábery, pretože keby som sa farbiť vlasy ružovej a vytvoriť nejakú epickú vedenie-až do finále odhaliť, určite by som nechcel prvé obrázky z nej byť ako toto. To je ale sklamanie, non? Myslím, že aj normálne vlasy farby nie sú zvyčajne vyzerajú super-špeciálne, keď stiahol späť do jednoduchého drdolu. A už vôbec nie v súvislosti s čerpacej stanice ako vaše pozadie.

Ale keď si farbiť vlasy vo farbe, ako je ružová, alebo dokonca drastickú zmenu ako ísť platina alebo tmavá bruneta, obaja ktorý som zažil, to vyžaduje prácu. Neexistuje spôsob, ako okolo neho. Aby ste ju štýl viac, budete musieť nosiť viac make-up, budete musieť obliekať na vlasy. Inak to jednoducho vyzerá, ako by ste mal nehodu s Manic Panic.

load...

A okrem toho, no, nebudem kopať tento farebný prácu. Kto vie, možno, že to stále nie je "tam" Zatiaľ ide o finálny vzhľad, ale ja som videl nejaké podivnosti na korene (a samozrejme, že som anti-ružové vlasy v prvom rade, obvs). Možno, že niektorí z našich rezidentných farba vlasov odborníkov môže vážiť toho, čo sa tu deje.

Vážne, prečo nemohol ju hodiť na parochni takhle modrú a nazývať to deň? Stále smúti nad stratou svojho horúčosť.

TOĽKO BEAUTY trestných činov sa deje s Demi Lovato tu, ale začnime s nechtami

Včera v noci jej tweeted túto fotografiu (nie, ja nesledujem Demi Lovato na Twitteri) so správou: "posadnutá svojimi novými zlatý trblietanie dýky nechty"

A musím povedať, páči sa mi toto slovné dýku. Keby len výkon nebol tak odrádza. Viete, ja nie som úplne proti tomuto trendu na ostatných ľudí. Rovnako ako, povedzme, táto DSquared² modelu:

Všetko, čo druh ide ruka v ruke do Robert Palmer Girl druhu cesty, čo si myslím, že je ten správny vzhľad ísť, keď na sebe tento trend. Teraz vám ukážem prevedenie Demi:

Dobre, nemám zvyčajne komentovať štýl veci, ale ja predpovedám uvidíte tento na najhoršie-oblečené zoznamy do všetkých klebety časopisov budúci týždeň. V každom prípade si myslím, že môj názor je jasný, čo je skutočnosť, že vaše krása musí pracovať s módou. A ak máte odvahu nosiť zlaté dýkou nechty, určite nechcú byť športový zlaté trblietky na tvári (spolu s extrémnymi obočia, očných liniek a 267 kusov šperkov).

KONEČNE! Jessica Alba'S Beehive je trend môžem dostať na palubu s

A to nielen preto, že ma sledoval na Twitteri.

Iste, tento úľ je veľmi, veľmi vysoké, že to dosiahne Marge Simpson proporcie, ale je to ako moderné úľa, viete? Čo je dôvod, prečo som schváliť, aj keď by som sa pokúsiť to vyzerať sám. Namiesto toho, aby všetky pevné a príliš retro, je to ľahké a mäkké a prijemne. A tam je kývnutie na 60. S očné linky, ale to je všetko. (Taylor Swift, ste dávať pozor?) V opačnom prípade, pleť je svieža, jej make-up je orosený a podhodnotené, a celá vec sa zaškrtnutím všetky moje schránok dnes.

Ale na druhú stranu, Jessica Alba by pravdepodobne mohlo chodiť po červenom koberci s mokrými vlasmi a bez make-upu a napriek tomu vyzerajú lepšie ako ktokoľvek z nás z našich najlepších dní. Takže tam je to.

Co si myslis?

Ste ochotní dať Katy Perry ružové vlasy šancu, alebo ste už sklamaní? Bys robila nechty trend zlato dýka? Má Jessica Alba je úľ vyzerať cool a retro-alebo je to tragické a prom-like?

load...