Krása

Celebrity makeup artist melanie inglessis zdieľa svoje tajomstvá krásy

Celebrity makeup artist melanie inglessis zdieľa svoje tajomstvá krásy

Celebrity maskérka Mélanie Inglessis.

Ak existuje jedna celebrity maskérka v týchto dňoch, pri ktorých prácu nájdem najviac vzrušujúce, je to byť Mélanie Inglessis. Ak ste boli tu na chvíľu, som si istý, že ste dobre oboznámení s ňou, ona je ísť k maskérka ohromujúci Olivia Wilde, ktorý je takmer vždy môj obľúbený červený koberec krása rizika príjemcu. Iné slávne tváre ona maľované patrí Kate Hudson, Lea Michele, Rachel Weisz, Gwen Stefani a Miley Cyrus.

load...

Narodený v Montreale, vyrástla v Paríži a vzdelaný na London College of Fashion, Mélanie začal svoju kariéru pracovať pre Shu Uemura, Mac a Smashbox. Dnes, ona cestuje do Paríža, Londýna, New Yorku, Los Angeles a na ďalšie obdobie, pracuje so svojim Celeb klientelu; môžete si tiež všimnúť jej make-up vyzerá na stránkach Elle, Harper Bazaar a Tatler.

Ako mega-fan, to bol určite kariéry Vrcholom pre mňa vyzdvihnúť Melanie mozog na všetky veci, make-up, červené koberce a celebrity. Tu je to, čo sme sa rozprávali o:

Ako by ste opísali svoj prístup k make-up?

Ja dobre poznám [cesta robím] kožu. Nie som ťažkopádne; Páči sa mi, aby svetlo, žiariace, dýchanie pokožky, sa možno len náznakom rock, n 'roll oka alebo hit pery. Nemám rád urobil vyhlásenie. Ale ja väčšinou známy pre pokožku a dymové oči.

Moja filozofia je make-up som naozaj snažil, aby môj klient byť zatienený make-up. Ja im umožňuje chodiť po červenom koberci pocit, sexy, sebaistý a dobre vo svojej koži. Takže je to len otázka nájsť správne rovnováhy, aby urobil vyhlásenie s make-up, ale stále rešpektovanie a pochopenie klienta, čo je zač a ako ju predstavuje sama na červenom koberci. Make-up nie je len make-up; je tu ešte za ním. Musíte si uvedomiť, že je posilniť a priniesť svoje najlepšie vlastnosti.

Kde čerpáte inšpiráciu?

No, 99, možno 100 percent času, moja inšpirácia pochádza z oblečenia, pretože to je to, čo oni si vyberú ako prvý. Potom, čo vieme o oblečenie, stáva sa spolupráca medzi vlasmi a make-up, stylistu a ako [môj klient] cíti. S úvodníku, je to iné, ale východiskovým bodom pohľade na červenom koberci je vždy outfit.

load...

Váš "no-make-up make-up" na Rosamund Pike vlani bol taký odvážny (a úžasné) rozhodnutie. Ako k tomu došlo?

No, s Rosamund, ona je nádherná. Je ako anglické ruže. Mala na sebe čierne šaty, ktoré bolo trochu rock, n 'roll; trochu ostrejšie. Existuje len veľmi málo make-up. Ale ja nie vždy myslieť "silnú výbavu bez make-upu." Ja by som to urobil, že na Oscaroch, napríklad. Musíte vziať do úvahy, ak je strana, kde je červený koberec, aký film ona podporu. Čím väčší obrázok. Myslel som, že sa s šaty Vybrala si, že cítil istý, takže make-up by mohol byť len ťažko tam. Jej prirodzená krása svieti a to je všetko. Bolo ešte make-up, ale trvalo 15 až 20 minút.

To je veľmi dôležitá malý tip, ako maskérka, keď ste úspešní, je to preto, že nie vždy musí urobiť vyhlásenie. Ja nie vždy musí preukázať svoju zručnosť alebo ukázať, čo sa dá robiť.

Tiež ste pracovala s Olivia Wilde na dlhú dobu. 

Olivia, ona je môj priateľ a ona mi verí. Často mám predstavu, alebo chcem zdôrazniť určitú funkciu, a to je dokonalosť. Máme veľa zábavy.

Aký je váš obľúbený look vytvoriť na vašich klientov?

Milujem dymové oči. Prvýkrát, keď som pracoval s Rachel Weisz, povedala: "Ty si kráľovná dymové oči." Ale musím to zmeniť až trochu, sexy, rock, n 'roll je dobrý, ale nechcete moc dymové oči. Páči sa mi orosený pleti a dymové oči.

Máte nejaké tipy pre tých z nás sa snaží zvládnuť dymové oči doma?

Priemerná žena môže určite robiť im. Vždy som odporúčame použiť mäkkú, krémovú ceruzku. Myslím, krém na báze očné tiene sú oveľa jednoduchšie pracovať s ako prášky, a teraz prichádzajú vo veľkých tučných ceruziek. Sue Devitt mával zosilňovačom očí, ktorý bol naozaj pekný.

Tak sa veľkou, mäkkou ceruzkou a čo odporúčam k ženám, je to skúsi, zhruba povedané v blízkosti riasy, a potom zmes, zmes, zmiešať s teplo Vášho prstenníku. Rozmazaniu to a urobiť to isté pod okom. Snažte sa ísť cez bránkovisko, alebo príliš ďaleko, alebo up; udržiavať ju v bezpečí vo vnútri ráfika vašimi očami.

Možno, že začať s uzemnením tónom, ako je hnedá alebo zlato. Nechaj si to do jednej farby, zemité farby. Keď máte pocit, že ste sa dostal na kĺb, a vedieť, ako k tomu tvar, potom sa experimentovať s inými farbami, ako šedé a Burgundies.

Aké sú vaše top musíte mať produkty, ktoré používajú vo svojej súprave?

Clé de Peau Beauté Korektor: Nechcem odísť bez neho.

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation. Pokiaľ ide o tvár, môj kit obsahuje všetky farby Armani. Nechcem pracovať s inou značkou základu.

Kevyn Aucoin Zmyselný Skin Enhancer make-up. Je to trochu korektor hrniec, extrémne silný korektor, ktorý prichádza vo všetkých farbách. Je to trochu ťažšie krytie, takže som chudý, že sa zmiešaním s nadáciou Giorgio Armani. Tým sa vytvorí hustá, krémová nadácie, ktorá je naozaj univerzálny. Používam ho cez vady, alebo robiť celú tvár make-up, keď je potreba.

Aký je najlepší spôsob, ako nájsť svoje nadácie zápas?

No, v prvom rade, ja nechápem, prečo tam je taký veľký problém s základovej farby v tomto odbore. Či už je to drogérie, obchodný dom alebo strednej linky, podľa mojich skúseností, 65 až 70 percent z kozmetických značiek majú nesprávne farby. Všetci sú príliš teplé, príliš ružová, oranžová príliš. Existuje len málo značiek, ktoré majú veľa žltých založené na základoch. Armani je jedným z nich, čo je dôvod, prečo je tak populárne základ. Konzistencia je skvelé, ale farby sú to, čo je úžasné. Z 10 odtieňov, dva sú červeno-based a všetci ostatní sú žlté báze, čo je to, čo väčšina žien sú.

Ak chcete vybrať farbu, obchodné domy sú najhoršie. Ak môžete, chodiť von s zrkadlom v dennom svetle. Dokonca som urobil chyby predtým, než tam, kde je to úplne iná farba. Ich svetlá nie sú vyrobené pre make-up nakupovanie. Takže by som povedal, ak je to možné, ísť von, použite zrkadlo, pozrite sa na neho za denného svetla. Vždy dať základ na čeľuste skontrolovať farbu, Nikdy som nemal miešať krk.

Ako sa vám odporúčame použitie nadácie, akonáhle ste našli tú správnu farbu?

Začnite u stredu tváre a zmiešať ju von. V čase, keď to ide do čeľuste, bude to len ťažko tam.

Keď sa snažíte zapadnutie do krku alebo hrudníka, to je problém. Ak potrebujete, aby sa zahrial, povedzme, že ak ste bledo, potom by ste mali ešte vybrať tú správnu farbu pre vašu pokožku, a potom ho zahriať pomocou bronzer alebo sypký prášok, ktorý je mäkký a jemný. Nekupujú základ, ktorý je dva alebo tri odtiene tmavší než vlastnej koži, myslel, že bude ohrievať kožou nahor.

Je tu niečo, čo je dobré z drogérii?

Existuje niekoľko vecí, ktoré v skutočnosti od Revlon [že som objavil prácu s Olivia Wilde, hovorca].

Ich nový PhotoReady Skin Lights Face Illuminator prichádza v štyroch farbách; zmiešaný s trochou základu, to dáva naozaj pekné, orosený vzhľad. Môžete tiež použiť s hydratačný na nohách a paží, alebo samostatne zvýrazniť, osvetľovanie a vniesť svetlo do lícnej kosti a kľúčnej kosti. Je to naozaj skvelý výrobok.

Všetky ich ceruzky-vrátane PhotoReady Kajal Intense očné linky + zjasňovače v Carbon Kleopatry, čo je double-ended black and white Kajal, sú fenomenálne. Konzistencia je skvelý.

Majú nejaké veľké nude lesky na pery a nahé rúžu. Sú perfektné béžová, nie je príliš veľa oranžovej alebo červenej.

A Lash Mascara lektvar. Majú veľa skvelých produktov pre istotu.

Aké sú vaše myšlienky na falošné riasy? 

Aj nemajú tendenciu k ich použitia. Ja použiť riasy na svojich klientov iste, ale ja by som radšej nie. Cítim, že je to modernejší. Ale záleží na tom, kto to je. Ak jeden z mojich klientov má diery v riasami, alebo naozaj požaduje im v poriadku. Ale na deň-to-day by som prirodzenejší vzhľad. Napríklad s Oliviou na tlačovej deň v Toronte, nemyslím si, že potrebuje obrovské riasy. Alebo keď som veľa pracovať na vodítku, hrám sa s farbami-krásne farby na víku-, ale s veľa rias, tak nejako stratiť. Všetko, čo vidíte, je čierny a riasy, nie farby.

Existuje niečo, čo povedať o jednotlivé riasy, i keď-majú, 60s, retro pocit. Ale keď to urobím silné dymové oči, myslím, že veľa rias ju mohol vziať na druhú stranu očarujúce.

Aké sú najlepšie riasenky?

Riasenka je ošemetná vec; Nebudem klamať. Ja mám v sade, že Revlon Lash Potion.

Tiež sa mi páči Giorgio Armani Eyes zabiť riasenku. A Clinique Bottom Lash Mascara s malým štetcom, pre malé rohy. Chanel má hnedú jednu a mám rád, keď je to trochu starší a suchšie, robím veľa hnedé dole na spodné riasy. Keď som sa použiť hnedé, mi nevadí, či je to trochu suchý.

Pre farbené riasenky, YSL má jasne fialovej -To úžasné, keď máte krásnu pleť a fialový riasenku alebo fialovo-čierna. Som tiež do tmavej vínovej riasenky; Ak máte zelené oči, to je nádherné.

Máte nejaké obľúbené ceruzky alebo tieňov?

Vlastne mám veľa ceruziek. Mám aspoň 300 ceruzky, a to je to, čo som s ním pracovať. Keď cestujem, môžem cestovať bez očné tiene, len mäkké ceruzky -sú tak jednoduché.

Urban Decay práve vyšiel s úžasnými ceruzky v tak širokej škále farieb. Ja tiež použiť Sue Devitt a NARS.

Laura Mercier Kaviár Tyčinky sú úžasné a tak ľahko splynúť. Stali sa novou očné tiene.

V očné tiene, som YSL fanúšik. Proste fungujú dobre a farby sú skvelé. Ja tiež použiť mnoho z Chanel Illusion d'Ombre kvetináčoch -I používajú veľa krémov.

Aké sú najväčšie make-up chyby vidíte ženy robiť?

Keď sa váha off medzi okom, na pery a tvári, by som si prial, aby sa zastaví. To je, keď mám pocit, každý nosí všetko, čo v stredu dohromady.

Tiež zlý základ farba sa stáva často. A nie práškovanie T-zónu. Môžete mať orosený kožu po celom tele, ale nemôžete mať orosený okolo nosných dierok. S bleskom na červenom koberci, to zdvihne na nozdier, a potom vyzerajú, ako by to potenie. Takže aj keď budete chcieť orosený kože, použite prášok mattify T-zónu, takže blesk nemôže si ju vyzdvihnúť. Keď vidím, pot na stred čela, je to len, že maskérka nemal mattify. Je to skutočne potrebné pochopiť blesk. Môj make-up sa nezlepšili, ako sa pozerám na obrázky a uvidíte chyby. Chápem, čo musím urobiť, aby pripravila svojich klientov.

Ako si myslíte, že Nicole Kidman biely prášok situácia nastala?

Netuším. Som tak blízko nosa mojich klientov, ktoré nerozumiem, ako to prášok neukázal fyzicky. Ako oni nevideli zmenu v štruktúre, aj keď je farba nebola viditeľná. Vidím každý pór na Olivie tvári.

Možno to bolo úplne nový produkt. Musíš byť opatrný. Keď pôjdem do Saks a kúpiť úplne nový prášok, by som asi použiť túto prvej ruky na môjho klienta. Ja by som ju použiť na seba, vyfotiť s bleskom a uvidíme. Len som nechcel použiť úplne nový čokoľvek-krém, očný krém, očné maska, bez testovanie je na seba alebo svojich priateľov. Sme všetci tvorovia zo zvyku, a niekedy chceme triasť to trochu, ale pokiaľ viem, výsledky to ide, aby mi, nebudem používať na môjho klienta.

Máte nejaké tipy pre začínajúcich vizážistov?

Majú vytrvalosť. Poznaj svojho priemyslu. Buď knowledgable. Začal som v Londýne, kde je to trochu inak. Chodil som do školy a robil štvorročný BA v make-up. Dobrú vec, ktorá ma priviedla bol širší znalosti. Iste, make-up je asi použitie make-up. Môžete to urobiť základ a korektor. Ale je pravda, umelec je, keď máte pochopenie vášho odvetvia.

Nie je Mélanie najlepší? viac od nej nájsť na Twitteri a Instagram.

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o prístupe Melaniinom k ​​make-up? Už ste vyskúšali niektorý z jej obľúbených produktov? Súhlasíte s jej názory na vznik a falošné riasy?

load...