Krása

Celebrity buď rozdeľujú svoje vlasy na stranu, alebo rovno dole

Celebrity buď rozdeľujú svoje vlasy na stranu, alebo rovno dole

Ako často sa zmeniť spôsob, akým ste sa stávate súčasťou vlasy? Myslím, naozaj to zmeniť? Pre mňa to bol takmer nikdy založené len na radu jedného Kevin Murphy (áno, Kevin Murphy), ktorý mi radil pri svojom poslednom pokuse o rast na mojej rany, že by som mal namiesto toho udržať je, ale šikmé a cestičkou uprostred , (To slúžilo iba spevniť svoju Sienna Miller vlasy posadnutosť, BTW).

load...

Mimochodom, mal som si vlasy, ako je tento, verne, po naozaj dlhú dobu kým nie sú príliš mnoho týždňov uplynuli medzi bang obrubami a bol som nútený zmeniť taktiku. Takto som sa húpala u mňa kaderníka Billa spoločnosti Angst svoje miesto s hlbokou bočnej časti. A on sa to páčilo natoľko, že vyhlásil, že môj nový vzhľad.

Takže teraz som nedostal bang obruby už-ja im, a rastie, keď sa to stane, že som oficiálne tímu hlboké bočné časti. Myslím, že som v dobrej spoločnosti, pretože Emma Stone a Kirsten Dunst sú tu so mnou taky. Ale ako viete, na dráhach, stredná časť stále vládne na jar. A Gwyneth Paltrow a Cameron Diaz sú na sebe dobre. Príďte sa pozrieť na všetky fotky a potom mi povedz, ktorá um, strane ste. (Get It?)

Emma Stone 1930 glam

Vezmem akúkoľvek zámienku, aby post Emma Stone fotografiu, ale tie sú obzvlášť potešujúce, ja viem, že nie sme v skutočnosti hovorí o make-up dnes, ale ja si nemyslím, že akýkoľvek iný mladý celebrita, kto má jasnú pery vec tak dobre , (Je to Revlon, mimochodom Emma je ich nová globálna značka veľvyslanec a ja blúznil o tejto rúž tady. Odtieň je Coral a môžete ho kúpiť od Well.ca pre 9 € s dopravou zdarma v Kanade a žiadna minimálna objednávky. Coolness!)

Mimochodom, ja bohužiaľ nemám žiadny konkrétny Intel alebo návody na vlasy. Ale ja si myslím, že je to dokonalý príklad novej, moderný spôsob, ako nosiť vlny. Nemyslím si, že musím zmieniť o 527th času, ako nudí Ja som s tými piecey, klesol-out žehlička krútia, že všetci nosia. Ale budem, pretože tí zvyčajne prichádzajú s centrálnou časťou, viď. Tu by ste mohli robiť presne rovnaký typ kudrliniek, ale len prepnutie do čiastkového a tlačí všetko cez jedno rameno, mu dáva úplne nový vzhľad.

load...

Druhá vec, ktorá je skvelé o tomto štýle je, že ak ste na to otravné in-medzi stupňami so svojimi údery (ako ja), je to skvelý spôsob, ako zamaskovať.

Stranou: Prosím všimnite si nechty:

Nepovedal som, že match-match pery a nechty sú comeback? No oni sú.

Kirsten Dunst je elegantný vlny

Nemyslím si, že sme videli Kirsten vyzerajú tak dobre na veľmi dlhú dobu. (Je to naša Girl Hot plagát dieťa, po tom všetkom, a že v skutočnosti nikdy prekladá na červenom koberci.) Som dvojité vziať, keď som ju videl, pretože vlasy len robí jej vyzerať tak dospelo a leštené. Je to jednoduchý prepínač, ale vidieť, ako lichotivé to je? Dostanete predviesť svoje krku a lícnej kosti na jednej strane, ale potom je tu tajomný dip na druhú stranu, aby sa seksi. Funguje to! Rýchle tong s kulmou a môžete získať dokonalý vlny na prednej strane.

CHCETE.

Ale teraz poďme pozrieť na strednú časť posádky.

Oh HAI! Nevadí nám, we are práve všetky GLOW a lesklé a slávnou.

Gwyneth Paltrow Super-rovný zámky

Všeobecne platí, že centrum diely sú trochu ťažšie, než nosiť bočných tie, pretože tam je menej vlasy na vašej tvári sa schovávať za, ale myslím, že Gwyneth ťahá tento off dobre. Je to jednoduchý vzhľad, veľmi svieže, a spôsob, ako z nej robí vyzerať mladšie, pretože je to jednoducho tak jednoduché a un-štýlu. Keby som mal jednu sťažnosť, aj keď (a vedel, že to príde), je to konca vlasoch. Vždy dostane im znížiť na veľmi rozdrobené druhu cesty. Chápem to, pretože vlasy je prirodzene veľmi silná a vlnité, a to pravdepodobne odstráni veľa objemu. Ale potom sa pokračuje rovno rovnako opotrebenie. Rád by som ju videl s niečím trochu tupý a ostrý.

Ona tiež potrebuje nejaký obočie ceruzkou. Pohybujúce sa na.

Ohýbateľné vrstvy Cameron Diaz je

Cammy vyzerá celkom dobre tu, aj keď sme už diskutovali, ako sa jej to snáď nie je starnutie, ako aj niektoré z jej rovesníkov. Som trochu kopať subtílne Ombre (jediný druh Myslím, že je v štýle teraz) s prostrednej časti a fliačky vrstvy od brady. Opäť si myslím, že by to mohlo len aby vyzerala mladšie, pretože je to taká príležitostná, neleštená vzhľad.

A to ma privádza k mojej poslednej myšlienky. (Cue: "Nemohol som si pomôcť, ale diviť.") Myslím, že hlboká bočný diel je spôsob, ako ísť, keď budete musieť hľadať dospelý a sofistikované. A stredná časť je cesta, aby sa, ak chcete vyzerať mladý a neformálne. Alebo je to chybný záver?

Povedz mi v komentároch.

Myslíte si vždy súčasťou vlasy na rovnakom mieste, alebo si ho namiešať? Ktorý z týchto štýlov Celeb je vaša najobľúbenejšia? Myslíte si, že bočný diel je viac dospelý / sofistikované zatiaľ čo prostredná časť je mladší / menej formálne?

load...