Krása

Bude okamžitá revitalizujúca maska radikálnej starostlivosti o pleť dávať záblesk?

Bude okamžitá revitalizujúca maska radikálnej starostlivosti o pleť dávať záblesk?

Čo urobíte, keď vaša pleť vyzerá bla-možno je to PMS; Možno ste práve boli hore príliš veľa hodín-a napriek tomu je potreba tlačiť a nejako vyzerajú na polceste slušné na večer?

load...

Robíte pre-herné masku, že to, čo. Niečo sa dostať do obehu deja; jemne olúpať a hydrát, takže nemusíte sa spoliehať výhradne na základoch vysoké krytie ako falošné dobré kožu. Rovnako ako rýchlovka tváre, ak chcete.

Áno, môžete to urobiť v dvoch krokoch (pozri môj "Peel, Mask, hydratujú" mantru). Ale pravdepodobné, či je to koniec vo všedný deň, nie je nikto dosť času na to. Čo je dôvod, prečo som si myslel, Radical starostlivosť o pleť Instant Revitalizačný maska ​​vyššie, znelo to ako konečný. Dalo by si všimol tento nový kozmetický značku vyskakovanie na Sephora v poslednej dobe a dostať pokrytie v časopisoch. Celá ich riešenie je high-potencie, vysoko výkonné starostlivosti o pleť, ktoré vám dáva "radikálne výsledky" -hence meno. Musel priznať, že som bol fascinovaný.

Instant Revitalizačný maska ​​sľúbil, no, oživiť svoju tvár. A kto by nechcel, že? Je určený pre upokojenie, hydrát a zvýšiť jas. Ale tiež používať krása BS pojmy ako "učí pokožku dýchať", "zásobiť energiou," apod No, čokoľvek. Ak by opustil svoju pleť žiariace, mohli hovoriť, čo chcú. Je zrejmé, že druhá časť chladné bolo to, že peny, praskanie a fizzes pri kontakte. Fun!

Tu je hygienickejšie kontajner čerpadla:

A tu je to, čo je maska ​​vyzerá, mierne žltkastý a môžete vidieť, že to začína Fizz.

Bohužiaľ, tri samostatné skúšanie pokúsi neskôr, a ja som ešte riadiť opustenie veci na tvári po dobu dlhšiu ako 60 sekúnd. Sú to nie je vtip o high-potencie zložiek. Na moju citlivú pokožku, to pálilo ako suka! Len tak svrbivé a dráždivé, že som nemohol ani vystáť.

load...

ALE! To neznamená, že je to blbosť produkt. Je to len kecy pre ľudí s citlivosťou. Dostal som mamu, aby to skúsiť, aby zistil, či to bol práve ja, kto nemohli tolerovať, a ona bola úplne v pohode. V skutočnosti, ona milovala, ako sa cítil a voňalo, a myslel, že to urobil, aby sa skutočný rozdiel v tom jej čeliť žiara. Ak máte dosť pružné pokožky, potom myslím, že Radical kozmetiku to je maska, ktorá vám dá najaktuálnejšie výsledky.

Me, imma budem držať s Bliss Triple Oxygen Instant Budenie masku, ktorá má tiež akcie bublajúce, ale ma nemá dráždiť vôbec:

To je celkom jednoducho prebudí vašu pleť, takže to je trochu svetlejšia / hladšie ako make-up.

Ostatné bublajúcich masky budete chcieť, aby zvážila patrí Malin + Goetz Detox tvárová maska:

A Dr Brandt Detoxygen Experience (ďalší z obľúbených mojej mamy):

Zmienil som sa tieto fizzing starostlivosti o pleť produkty sú trochu vec? Len som podal starostlivosti o pleť príbeh pre ELLE Kanade a jeden maškrtu bol na sýtených produktov starostlivosti o pleť, ako rozvíjajúce sa trend. Zdá sa, že sú super-populárne v Japonsku, kde sa tvrdí, je, že bublinky pomáhajú cirkuláciu boost a dá vám žiaru (rovnaké ako tieto masky hovorím).

Mali by ste sa pokúsiť tento trend? Ak hľadáte pre rýchlovka nočné krásy boost tie, hovorím áno, len viem, že je produkt Radical Starostlivosť o pleť je skutočne trochu radikálne.

Obchod príbeh

Vyjadrite svoj názor

Myslíte si, používať masku, aby žiara pred večer von? Už ste vyskúšali niektorý z týchto ty? Objavené akékoľvek iné fizzing pleťové prípravky?

load...