Krása

Brit udeľuje cenu 2019: zelené dymové oči Rita Ora

Brit udeľuje cenu 2019: zelené dymové oči Rita Ora

Vy sú často skeptický, keď som odovzdať produkty, bolo mi povedané, celebritou sa nosí to je, v prípade, že make-up sa stane, že a) drogérie a b) z uvedeného značky celebritou zastupuje.

load...

Ako to dopadá, je to tak správne. Práve som zistil, že Rita Ora, nový hovorca Rimmel London, nenosil niektorý zo svojich výrobkov na tento týždeň BRIT Awards. Aj napriek tomu, že som dostal tlačovú správu z kanadského PR hovorí toľko.

Prišiel som na tomto objave nevinne, hľadajú to, čo tieň Rita mala na sebe, pretože tlačová správa len s názvom rúž. Potom som zistil, tento exkluzívny Yahoo od Rity maskérka, Emma Osborne, ktorý pomenoval výrobky z SUQQU, Mac a Hourglass but bez Rimmel London. Eeks! Keby som mal Rite, že sa cítim dosť previnilo za prijímanie milióny Coty, zatiaľ čo ani dávať svoje veci na mojej tvári.

Prinajmenšom môžeme zistiť, ako skutočne získať tento pohľad, a to vďaka sile Internettes. Detailný záber čaká:

Tento make-up mi pripomína trochu v poslednej dobe sme videli Rita, na Grammy Awards, na sebe fialové dymové oči s matným ružovým pery. Tu je vzorec je veľmi podobná, okrem toho, že to zelené a zlaté oko s nahú, matný rúž. Musím povedať, keď to je pekné vidieť Rita zmiešanie až v týchto dňoch, mám rád jej najlepšie červenú úst.

Zdokonaliť jej koži, maskérka Emma používa SUQQU Foundation (ktorý získal bazár britský kozmetický ocenenie Harperův). "To má krémovú, hydratačná textúra pre perfektné vyzerajúcu pleť bez prachovým povrchom," hovorí.

Ona vynechal červenať a namiesto toho používal make-up umelcov a krásu blogger Fave, presýpacie okolitého osvetlenia prášok, cez Ritiných lícne kosti, po koreni nosa a cez jej dekolt a ramená.

load...

Aby sa na smaragdovej klenoty na Ritin Prada šaty Emma používa MAC pigmenty pre očné tiene, ktoré sú voľné farebné prášky. Vyzerá to, že Emerald Green môže byť na vonkajšie polovice očí:

Old Gold je na vnútorných rohoch:

A možno Kelly Green v stredu očí, a to ako na horných a dolných viečok.

Emma nezmienil, ale verím, že je tu tiež tmavošedý tieni na účely riadenia profilu okolo bránkoviska. Môj najobľúbenejší odtieň pre ktoré je staré Giorgio Armani single očný tieň, ktorý je teraz prerušený, ale znovu vydaná v tejto zlých nahých Eyes zabiť palety (druhá zhora):

Ak by ste chceli niečo podobné Ritiných zelené dymové oči, ale trochu zmiernil, existuje niekoľko paliet môžem odporučiť. Yves Saint Laurent Ombres 5 Lumières 5 Color Harmony pre oči v 6 Garden of Eden má podobné zelené a žlté odtiene:

Ak chcete len držať sa zelené, Páči sa mi tento Kat Von D Pravda Romance očné tiene Trio Helmut:

Emma používa MAC Eye Kohl v tlieť na vodovody dokola; ona tiež zmiešal s zelené očné tiene pridať hĺbku do vonkajších rohov (takže si mohol robiť, že namiesto použitia Emerald Green MAC Pigment). 

Čo sa týka riasenky, to je Rimmel londýnskej najnovšia (ScandalEyes Retro Glam Mascara), aj keď pochybujem, že Rita je na sebe:

"Pridal som čierne norkové riasy, ktoré sú super-mäkké, lesklé a opakovane do vonkajších kútikov očí," hovorí Emma. Aj keď nie ste norok, Make Up For Ever predáva tieto prirodzene vyzerajúce jednotlivé falošné riasy:

Konečný dotyk bol nahá lip. Spoločnosť hovorí, že je to Rimmel London trvajúcom záverom Color Rush Intense farieb balzam na 710 Pohon Me Nude, s trochou prášku na vrchole k mattify.

Jedná sa o najnovšie peru pastelky objavovať na úrovni drogérii, a sú úžasné. Mám 210 Boom Chic boom (ružová) a 120 Všetko, čo potrebujete, je Pink (pinky červené) a možno vrelo odporučiť.

Takže si istý, prečo Rita nebola na sebe jeden. Namiesto toho, Emma vybrala presýpacích Femme Nahé pery Stylo (značky nové nahé rúžu začatí, že som oveľa radšej Maybelline buffy) v Nude č.1, svetlo ružové nahá. "To má mierny ružový podtón na nejakú väčšie teplo, čo tiež pomohlo, aby sa na zelenej na očiach," hovorí Emma.

Milujem jedinečnosť tohto pohľadu, ale nemôže si pomôcť, ale cíti podvedení značky ležiace o produktoch. Vy?

Získať produkty

Vyjadrite svoj názor

Páči sa vám Ritinýho BRIT Awards make-up vzhľad? Ako vnímate celebritami nie je v skutočnosti s využitím produktov oni repping? Už ste vyskúšali niektorý z týchto produktov ešte?

load...