Krása

Bourjois Paris je späť v Kanade

Bourjois Paris je späť v Kanade

Spomínate si Bourjois Paris? Bývala v Sephora pred niekoľkými rokmi, a potom ticho zmizol. To tajomstvo nebolo mi vysvetlil, ale bez ohľadu na to, je to späť. Od tohto mesiaca, je k dispozícii výhradne na výber Zákazníci drog Mart a Pharmaprix miestach po celej Kanade.

load...

Prečo by vám záleží? No, v prvom rade som si vždy myslia, že je to celkom v pohode, keď je tu príbeh značky. A tento? To debutoval v roku 1863. Áno, 1863! Kto vedel?

Úplne prvý produkt bol prášok červenať, ako prvý na svete, ktorý je ešte dnes k dispozícii (to je známe ako Little Round Pot Blush -Cut! -a činí 19 €). V skutočnosti spoločnosť nielenže zachoval rovnaký vzorec, ale aj niektoré z rovnakých odtieňov, vrátane originálu ružičkové Brune (teraz volal Cendre de Rose Brune). Je to jedna z tých, zdravý, vyzerá dobrý-on-any-pleti odtiene-naozajstný klasický. Ale uistite sa, že vyhodiť podivne tvarovaný kefa, ktorý je dodávaný s ním a používať veľký, našuchorený jeden inak, farby (čo je dosť intenzívny) pôjde na prerastené.

Nie všetko, čo v rade je cca 1863, samozrejme. Nie, Bourjois je celkom trendy (ako môžete vidieť z francúzskeho maskary reklamu vyššie). Najväčším prekvapením? Ako pigmentované všetky farby sú. Snažil som sa o užitočný 3D Max Lipgloss (20 €) do 64 rokov (stredne červené), a môj bože-moje pery sa nasýti farbou a vyzeral takmer vinyl, boli tak lesklé. Rovnaké myšlienky svietiace dotykového prášok a očné tiene (17 eur), ktoré tiež prichádzajú v roztomilé jedno-slúžiť hrnca.

Neskúšal som na riasenky ešte, ale oni znie pôsobivý, najviac pozoruhodne, jeden volal Liner Effect, ktorý by mal odovzdať pozrieť laň očami zdôraznením korene rias. CHCETE.

Tak tu je Zrátané a podčiarknuté: Tam sú niektoré skvelé, inovatívne a dobrú cenu s nálezmi v tejto rade. Ale dovoľte mi zopakovať: budete musieť použiť všetko s dobrou kvalitou (a správne veľké štetce). Vyhodiť zbytočné malé kefy, ktoré prichádzajú s produktmi! Okrem toho, myslím, že budete milovať túto linku pre vstrekovanie rovným dielom francúzsky šik a radosti zo života do celého procesu makeup.

load...
load...