Krása

Bobbi hnedá na svojom kráse rutiny, wellness tipy a ďalšie

Bobbi hnedá na svojom kráse rutiny, wellness tipy a ďalšie

Meno Bobbi Brown je synonymom s prirodzeným make-up vzhľad, ktorý je všeobecne lichotivé, nikdy nevyjde z módy a vždy vyzerá ako "vy, ale len lepšie."

V roku 1991 ako nezávislý maskérka, ona začala svoju rovnomennú zbierku neutrálnych rúže, ktoré spôsobili revolúciu v kozmetickom priemysle. Estée Lauder kúpil značku v roku 1995, a Bobbi pôsobil ako kreatívny riaditeľ po dobu 25 rokov-napísať ôsmich kníh, počnúc vlastný blog a slúži ako Yahoo Ruženka editor-in-šéf pozdĺž cesty.

load...

Ale teraz, keď začína novú kapitolu a odbočovať za make-up. 

Potom, čo vlani odchádzať z jej spoločnosti, ona začala deviatej knihu, ktorá nás zavedie do iného strane Bobbi, ten, ktorý je predovšetkým o wellness. Krásu zvnútra von robí patrí make-up tipy, ale tam je tiež starostlivosť o pleť poradenstvo, výživové odporúčania, zdravé recepty, Jóga a rozhovory s desiatkami inšpiratívne odborníkov. Je to prirodzený vývoj jej make-up filozofie a niečo si uvedomila, ktorý má skúsenosti, že štát najlepšie verzie na seba začína zvnútra.

Vďaka Indigo a súprave je Rani Sheen, som mal to šťastie stretnúť Bobbi do nedávnej doby, kedy ona bola tu v Toronte, a počuť jej rozprávanie o tom, čo inšpirovalo knihy a mnoho ďalšieho. 

Aký bol váš proces pre prácu na tejto knihe?

Tento proces bol v prvom rade dostať môj tím spolu-môj spisovateľ, môj fotograf, producent knihy. Bol to ten istý tím, ktorý som mal na Yahoo, takže to bolo naozaj zábava pre mňa, aby všetci dohromady. Rezervovali sme modelov. Vždy sa mi písať veci, než idem do štúdia, ale radšej by som ísť do štúdia a potom písať veci. Takže spisovateľ mi rozhovor veľa. Potom som išiel do štúdia a my len výstrel veci a my sme na to prišli. 

Táto kniha viac než niektorý z mojich ďalších kníh bolo veľa o výskume. Žena, ktorá napísala knihu so sebou, je žena menom Sarah Bliss. Keď som bol editor-in-šéf Yahoo krásy, bola spisovateľka hlava. 

load...

Tak Sarah, kto napísal túto knihu-kto tiež písomné ďalšie knihy, pôsobila cesta ťažšie, než som urobil. Každý človek, ktorého som si myslel, a povedal: "Zavolajte ho, volajte ho!" musela mu zavolať a rozhovor s ním. Takže je to celkom náročné slovo kniha, aj keď som nepozeraj sa na slová, len sa pozerám na obrázky. 

Kto sú niektoré z odborníkov vám blízke rokovaní od?

Som niekto, kto je naozaj zvedavý. Pracujem veľa hodín a cestujem a mám dosť šialené životný krásny, ale bláznivý život. Aj tendenciu ísť na rôzne odborníkmi na rôzne veci. Ak chcete mať možnosť požiadať všetkých týchto ľudí, aby ma naučil viac, a pomáhajú pri výučbe všetkým ostatným, bolo naozaj vzrušujúce pre mňa.

Dr Frank Lipman je to úžasný doktor. Býval pohotovosť lekára a rozhodol sa liečiť na preventívnej medicíny namiesto chorých ľudí. Existujú odborníci, ako je Elle Macpherson, ktorý býval veľkým supermodelka, ale teraz sa dostal toto naozaj cool spoločnosť, ktorá učí ženy, ako alkalizujúce svoje telo. Tam sú tréneri. David Kirsch je v knihe. Môj syn, Cody Plofker, ktorý je silový a kondičný tréner. K dispozícii je dýchanie špecialista, [ktorého dielo] som ešte neprišiel na to, ako zvládnuť. 

Takže kniha nie je len si to prečítať raz ho odložíte. Čítal ste to, dostanete inšpiráciu, niečo urobiť. Potom snáď Chcem, aby ľudia použiť ako ich Bibliu. "Dobre, nemám pocit, skvelé, prečo?" Niekedy, keď sa necítite dobre, je to preto, že sme z rovnováhy. Pracujeme príliš veľa, alebo nemáme dosť radosti v našom živote, nech je to čokoľvek. Dúfajme, že všetky tipy v knihe vám pomôže sa tam dostať.

Aké sú niektoré z wellness tipov, ktoré ste začlenené do svojho života, že ste neboli robiť skôr? 

Po prvé, jedlo. Našiel som tento úžasný kuchár a odborník na výživu na Instagram z čistých potravín špinavé mesto. Milujem jej misky. Sú to úžasné. Teraz, keď som sa variť večeru, snažím naozaj ťažké, aby to vyzeralo Instagram-hodné. Úprimne povedané, čím viac krásne jedlo, zdravšie je. Ak chcete zahrnúť všetky rôzne farby jedla, keď jete. Takže to je niečo, čo robím.

Naučil som sa tipy ako dávať soľ vo vašej vode ako ružové himalájske morskej soli, ktoré vám pomôžu hydratovať seba. Pretože niekedy voda nie je naozaj registrovať, podľa niektorých lekárov. A to naozaj funguje.

To vám pomôže cítiť sa viac hydratovaná?

No, pretože niekedy voda jednoducho neregistruje vo vašom tele z nejakého dôvodu. To je dôvod, prečo niektorí ľudia sa obrátiť na Gatorade alebo kokosová voda. Ale trochu morskej soli naozaj veľký rozdiel.

Čo je vo vašej Choď na mise?

Môj go-to misa je vždy quinoa, niektorí avokádo, niektoré greeny. Páči sa mi dať trochu kapusty tam, pretože to je naozaj dobré pre vás. A ja som rád tahini obliekania.

Vizážisti vždy hovoria, že veľký make-up začína s veľkou kožu. Čo je skvelé o pleť vyzerať na vás?

No, to je skvelé, koža, ale je to tiež jasné oči. Keď budete jesť naozaj zdravo, je to úžasné rozdiel. Vaše kruhy sú menej, vaše oči sú jasnejšie. Cvičím, čo som kázať, ale som v polovici tejto intenzívnej knižné turné a ja nevyzerám tak dobré, ako by som sa pozerať, keď sa pozriem do zrkadla. Takže som naozaj Všimnite si, že ak ste schopní vyrovnať trochu viac to naozaj pomôže.

Great kože jednoducho znamená, že je hydratovaná a je to ešte. Ale je to hlavne vaše oči sú jasné. Pre mňa je skvelé kože neznamená, že nemáte linky. Som niekto, kto vlastne naozaj rád linky na tvári.

Milujem svoju sekciu na ošetrenie pleti, kam ísť do podrobností o možnostiach, ktoré sú k dispozícii. Ste tiež hovoril o tom, ako ste sa pokúsili Botox vo svojich 40. Rokoch. Môžeš nám povedať o niektorých z týchto skúseností?

Čo bolo úžasné, o prácu pre Yahoo je, že sme sa dostali do rozhovoru veľa odborníkov a nájsť rôzne veci. Takže som naozaj chcel kapitolu hovoriť veľa o laserov a novými vecami, ktoré sú tam.

Pozrite sa, prial som tam bolo niečo, čo by sa zbaviť čiar na mojej tvári. Som urobil Botox dvakrát a to nefunguje pre mňa. Raz som mal pokles eliminuje očí a inokedy som mal veľmi špicatý obočie. Môj manžel vie, že len preto, že som povedal predtým, a ja si nemyslím, že to bude čítať moju knihu. Ale mohol vidieť Twitter, "Bad botox!"

Rozhodol som sa, že to naozaj nie je nič pre mňa, a ja lepšie sústrediť na dobrý pocit, skôr než to, ako vyzerám.

Existujú nejaké ošetrenie pleti vám teraz páči?

Som naozaj rád toto nové zariadenie s názvom NuFace. Viete NuFace? Mnoho celebrít, keď idú na červenom koberci, idú do týchto veľkých facialists, ktorí majú túto elektrického prúdu vec. Je to naozaj úžasné. To netrvá dlhšie ako jeden deň alebo tak, ale je to neuveriteľné. 

K dispozícii je zariadenie zvané NuFace, ktorá bola vyvedená niekým, kto začal elektrické tvár pred rokmi. A to vlastne funguje. Je to jedna z mála vecí, ktoré naozaj funguje.

Máte k nemu každý deň používať?

Môžete ju použiť, keď si myslíte, že budete potrebovať. Čo to urobí, je to len povzbudzuje všetko a skoro vám výťah. Urob to sám, je to asi päť minút. Niekedy som to dvakrát. Nie je ti ublížiť.

Ako ste bol prechod na zdravší životný štýl, to, ktoré obsahujú prírodné make-up, rovnako? 

Mám niekoho, kto je naozaj zvedavý a skutočne otvorený. Jedným z úžasných vecí, o odchode značku, ktorú ste vytvorili, kde celý svoj život bol o snahe prísť na to, ako urobiť túto najlepší make-up značky na svete, je to, že teraz mám pozerať sa okolo seba a uvidíte, čo ešte je tam tam. 

Zistil som, tam sú niektoré naozaj zaujímavé veci a to ako v prírodnom priestore a v lekárňach. Ja osobne nepovažujem veľký záujem vo veľkých kozmetických firiem. Som trochu nad ním. Dúfajme, že oni zistili, ako sa objaviť. Stále nosí Bobbi make-up, ale snažím veľa ďalších vecí.

Akékoľvek zvláštne prírodné značky ktorými ste dojem?

Som naozaj hľadajú tvrdo a snaží sa nájsť nejaké prírodné značky, že som blázon. Nenašiel som ešte jeden. Pracujem na tom. Zvlášť riasenky. Nemyslím si, že tam je naozaj čierna prírodná riasenka. Ale videl som, že je niekto, kto prišiel s dvoj- alebo trojdňovej maskary. Znie to desivo, ale chcem to skúsiť.

Aké sú najväčšie make-up chyby vidíte ženy robiť?

Vidím veľa make-up chyby. Ale myslím, že prvý make-up chybu vidím, je ženy nosia základ, ktorý je vlastne masku. Keď sa dal základ, na, mali by ste sa len pozerať, ako by si mal naozaj dobrý pokožku. Rád sa pozerať na ženy, ktoré vyzerajú, ako by aj kožu a nevidíte ju na tvári. Je to ťažké niečo dosiahnuť. 

Takže aké sú niektoré tipy pre dosiahnutie tohto?

Ak nepotrebujete plný nadácie, skúste tónované zvlhčovač. Môžete si tiež všimnúť správne malej oblasti na tvári. 

A krém je váš najlepší priateľ. Mnohokrát ste dal základ, na, a to jednoducho nevyzerá prirodzene. Vždy som si myslela na mojich rukách, dať dohromady [s nadáciou] a kliknite na ňu na tvári. Tak nejako prebudí všetko a robí vaša pleť vyzerať prirodzenejšie.

Si známy pre veľmi prirodzene vyzerajúce, ale celkom upravený vzhľad. To nie je bez make-up make-up. Ak niekto má 10 minút, v dopoludňajších hodinách, aký bude jej Bobbi rutina?

No, 10 minút je dlhá doba, aby sa váš make-up. Myslím, že po dobu piatich minút, sa dostanete hore, si umyť tvár. Nepotrebujem, aby umyť tvár ráno, práve som sa striekajúcou vodou, pretože nie je moc sa stane, keď idem spať. Tak som proti striekajúcej vode, a dal som hydratačný na prvú vec. 

Potom zvyčajne robím svoj make-up v aute. Nerobím to v mojej kúpeľni. Bude to byť trochu korektor, korektor, niečo málo okolo môjho nosa začervenanie. Červenať, riasenky, a potom budem urvat niečo hnedé, buď ceruzkou alebo prášok, a to obočie. Keď budem mať čas, budem rozmazávať trochu vložku. A to je všetko.

Nikdy som dal rúž. Neviem prečo, proste nechcem. I používať balzam na pery.

Myslíte si, re-aplikovať make-up po celý deň?

Existujú rôzne dni, ktoré sú Bobbi dni. Ako deň Bobbi ako dnes, myslím, že som bol na šesť alebo sedem televíznych relácií, takže som sa dotknúť seba nahor. Ale väčšinu dní, ja nie. Možno, že keď idem večer von, budem tráviť ďalšie dve minúty. Zvyčajne je to do auta, ktoré ide s manželom na golfovom ihrisku alebo kdekoľvek mám večeru.

Myslíte si, že ľudia si často myslia, vizážisti musí mať veľa make-upu?

Ja naozaj nemám tvár pre make-up. Niektorí ľudia vyzerajú skvele s výrazným okrajom. Niektorí ľudia vyzerajú dobre s dymové oči. Nemyslím si, že áno. Myslím, že vyzerajú lepšie s menej. Jedným z dôvodov, prečo som robiť nechty a majú pohádali preto, že aj keď nemám veľa make-upu, stále vyzerajú upravovaná. 

Viete, ako nájsť najlepšie farby červenať? Štipka svoju tvár. Úprimne povedané, aj keď nemáte rumenec na, pozrite sa, o koľko lepšie sa pozerám. 

Vyzeráš úžasne ružovo.

To je farba lícenky. Môžete urobiť to isté so svojimi perami. Môžete hrýzť pery a oni zase nahá. Je to len praktické.

Máte naozaj pekný úsek v knihe o nájdenie make-up, ktorý je pre vás to pravé. Ako nájsť nahá rúž, ktorý vyzerá dobre?

Nahá neznamená béžová. Nude je farba vašich pier. Mnohokrát sa ženy dať rúžu na ktorý berie farby od svojich pier. Ktorý okamžite vyzeráš zle. 

Každý má rôzne farebné pery. Niekedy dáte rúž, myslíš, že je to nuda, a to je oranžová. Alebo je to ružové. Naozaj, budete musieť vyskúšať na spodnej strane pery. A ak ste niekoho, kto má krásne farby na pery, nepotrebujete rúž. Môžete vidieť vaše pery. Ale pre mnohých z nás, ak je slabnúť naše pery, musíte farbu, ktorá vyzerá ako vaše pery. A že farba bude tiež skvele na tvárach.

Takže to asi trochu ťahanie farby z vašej tváre?

To je to, čo sa mi páči. Dokonca som chcel nájsť očný tieň, ktorý je farba viečka. To jednoducho robí veci jednoduchšie a vyzerá prirodzenejšie.

To je skvelý nápad. Je, že kontúry svoj tvar očí?

No, nemám rád slovo obrys. Ľudia zneužívať ho. Raz som bol nútený volať štetcom kontúry kefa. Keď som vyrastal učenie make-up, sme použili k tomu tmavé čiary na viečku a dať svetlo na dne. Kto vie, čo hovorím? Nie je to atraktívne a to nie je prirodzene vyzerajúce. Mám rád veci, ktoré zapadnú. 

Ale ja nie som naozaj dobrý maskérka. Je to pravda! Som lepší vyberanie farby, ktoré sa miešajú. 

Takže ty nie si ako maliar, ktorý sa chystá maľovať majstrovské dielo na niečí tvár. 

Nie som maliar. Ja nie som. Ale zistil som takú radosť pri pohľade na tvárach žien, ktoré som schopný, aby sa im tak, že vyzerajú ako seba a priniesť svoju vlastnú prirodzenú krásu.

Jeden z mojich najobľúbenejších tratí v knihe je, že keď robíte niečí make-up prvýkrát, oni sú vždy poukazuje na ich nedostatky. A vy hovoríte, že nemáte ani vidieť. 

Ja nie.

Keď idete k vytvoreniu niečí tvár, aký je váš postup?

No, najprv vziať make-up off, akonáhle som ich videl. A ja som sa na ne pozerať. Trvá minútu. Vždy som začať s mladšími očami, aby sa pokúsili zbaviť temnoty. Potom, čo robíte, že niekedy nemusíte toľko. Naozaj nie. Keď urobím niekoho, vždy som si klásť otázky. Ako sa vám páči váš make-up? Čo vyzerajú ideš za? Vzhľadom k tomu, že nie každý má rád make-up vzhľad Bobbi.

Čo keď povedal: "Chcem plnú základňu." By si to urobil?

Pracoval som s ľuďmi, a my sme naozaj nemal rovnaké štýly. Ale my sme našli kompromis.

Keď sa začal v 80. Rokoch, bolo to veľa o vytváraní kontúr a prehnanými rysy, čo je príliš nelíši na trendy make-upu práve teraz. Čo si o tom myslíte?

Aj ignorovať trendy, pretože existuje toľko trendy, ktoré prichádzajú a odchádzajú. Práve teraz, aký je trend? Je kopírovacích trend? Nie naozaj. Je to vonku, ale ja si nemyslím, že je to trend. Je prirodzený make-up, čo tento trend? To môže byť. Ale to nie je naozaj trend. Červené pery, tmavé pery. Je to naozaj to, čo vyzerá dobre na vás.

Čo si myslíte o sebavyjadrenia cez make-up?

Som pre sebavyjadrenia. Milujem, keď ženy prídu a že mám rád ružové pruhy vo vlasoch. Mohlo by to byť veľa rôznych vecí. Milujem to. Ale mám rád sebavyjadrenia by ste mohli skutočne zmeniť. Make-up môžete zmyť. Vlasy sa nakoniec vyrastie, alebo ho môžete farbiť. Mám rád veci, ktoré ste. 

Trik je nájsť to, čo pracuje pre vás. Mám rada jednoduché veci. Páči sa mi hodiť na niektorých náramky alebo nosiť veľké hodinky. Nehovorím, že každý má ísť von a kúpiť veľké hodinky a náramky. Aká je vaša vec? Byť pohodlné s ním a urobiť to. 

Čo by ste robili s niekým, kto normálne nenosí make-up?

Si panic, v poriadku. Začnete naozaj jednoduché. Získať pár produktov, ktoré by ste mohli použiť rôzne spôsoby, takže nie ste utrácať tisíce dolárov. Trebárs prirodzený rumenec, ktorý môžete použiť aj na perách, ako smotanové vzorce pre vaše tváre a pery. Ale niečo, čo vyzerá prirodzene. Uistite sa, že to funguje na perách ako prvý. 

A potom už len dostať hnedastú farbu, ktorú by mohol použiť na vyplnenie obočie a nerozmazáva svoju vložky. Preskočiť základy a dokonca tónované zvlhčovač, pokiaľ ju nepotrebujete. Ak je vaša pokožka je dobrá, stačí pridať trochu definíciu a trochu červenať. Alebo len štipka tie tváre.

Čo by ste navrhovali pre niekoho s ľahkými obočie a riasy, ktorý nevyzerá dobre v popolavý farieb?

No, tam sú niektoré Taupes, ktoré sú založené na červenkastý a to je to, čo máte hľadať. Sú to nie je možné nájsť. Môžete ísť na značku som použil pracovať. Mali sme farbu s názvom Grey, ktorý slúži k privádzať k šialenstvu, pretože to nebolo sivá. Bolo tmavošedý. Len cez to a písať tmavošedý. Aj dostať žiadnu províziu z nej. Nemám žiadne peniaze na to ešte. Bobbi Brown Gray bude pracovať pre vás. A čierne riasenky, nie hnedé. Potom budete mať žiadne problémy. 

My všetci máme nejaké problémy, mimochodom, pokiaľ ide o krásu. Je tu niekto nie? Je to proste normálne.

Ako sa vám nájsť rúž, ktorá zostáva na dlhšie ako niekoľko hodín?

Prestať hľadať, pretože tam nie je rúž, ktorá zostane na tak dlho, že v skutočnosti vyzerá dobre na perách. Je toho názoru, hrozné a ja nemám rád, ako to vyzerá. Nosiť tónované balzam na pery. V prípade, že zvyšok make-up vyzerá dobre, potom nemusíte svetlé farby na perách. Malíček farba na vašich tvárach by bolo oveľa dôležitejšie ako rúž. 

Aký je najlepší make-up nosiť na filme?

Tak po prvé, uistite sa, že je tu dobré osvetlenie, pretože osvetlenie je všetko. Pridajte trochu viac riasenku a trochu viac korektor, než ste normálne robiť. Ale nejdú oveľa ťažšie, než to. Potom stačí poznať svoje veci a hovoriť do kamery a predstierať, že viete, čo robíte. Fake to, til ste to urobiť.

Hovorme o DIY kráse. Tam bol naozaj dobrý anekdota v knihe o tom, ako ste narazil na nevyužité zemiakového práčke vo vašej kuchyni, a vy si ju vzal do sprchy a používal to, aby olúpať vaše nohy.

Nikdy som ju na zemiaky. Neviem, či to bol dar, ale som zistil, že v mojom šuplíku. Mám to v Williams-Sonoma a je to dosť intenzívne. Nikdy by ste ju použiť na vašej tvári. Ale ak ste niekedy išiel do jedného z tých veľkých kúpeľov, kde sa skutočne drhnúť koži, je to tá najúžasnejšia vec v sprche. Kúpil som každý exfoliačný vec von a tie nefungujú, rovnako ako to robí. Tak som si to v mojom sprchou. Zemiakového práčka.

Existujú nejaké ďalšie DIY veci, ktoré ste vymyslel?

Úprimne povedané, kokosový olej. Hovoril som o kokosovom oleji tak dlho, ale kokosový olej je ako perfektný vec, pretože sa môžete dostať všetky svoje make-up preč s ním. Pre mňa to necháva krásny vankúš, takže ani nepotrebujete zvlhčovač. Je to skvelé pre vaše vlasy, je to skvelé pre vašu pokožku. 

Bol som to uvedení v káve. Všetci počuli o Nepriestrelný kávy; kokosový olej je veľký [za to]. Kokos maslo aj chutí lepšie ako kokosový olej.

Ako jete, že?

Môžete si určite vziať lyžicu kokosového masla. Niekedy som to urobiť v noci, keď prišiel domov a nechcem dezert. Vezmem pol kopček kokosového masla a je to naozaj sladké. Je to výborné. Existuje mnoho receptov v knihe s ním taky.

Existuje mnoho receptov a oni sa zdajú byť veľmi jednoduché. Bolo to dôležité?

Jo, všetci sú rýchle. Nie som niekto, kto môže v skutočnosti nasledovať recept. Som vizuálne kuchára, kde som sa pozrieť na obrázok a pokúsiť sa zistiť, ako, aby to vyzeralo rovnako. Bohužiaľ to nie je vždy chutia rovnako dobre ako ľudia, ktorí sa môžu vydať recepty, ale vyzerá to celkom na Instagram.

Ak to vyzerá pekne, oni sú viac pravdepodobné, že jesť.

Začnete s zdravých zložiek a zistiť, ako dať veci dohromady. Často budem pracovať, som prišiel domov, a keď sa moji chlapci boli mladší, ale práve sa pozeral na mňa a vina by prišiel. Ja by som otvoriť chladničku a tam bolo vždy varené kura , Vždy cestoviny vyrobené len tam sedí. Tam bol nejaký druh listová zelenina. Takže som porezaná zeleninu. Len som ich s cestovinami, kurča, niektorí Rao je špagety omáčka, ktorá je tento úžasný omáčka, niektoré popraskané korenie a niektoré syry. Urobila som večeru za tri minúty. Takže to je jedna z tých vecí, ktoré som dobrý, ale musíš trochu pripraviť a mať cestoviny pripravené.

Už ste aktualizovali, že teraz, keď ste sa stali viac zdravia pri vedomí?

Mám vlastne. Teraz jeme hnedá ryža cestoviny, alebo niekedy quinoa alebo cuketa cestoviny. Stále používame omáčku. Využívame viac greeny. Niekedy, keď je to len môj manžel a ja, miesto kurča, neje mäso robíme talianskej tuniaka. Je to naozaj chutné a je to rýchle.

Čo robíte, keď ste na cestách?

Najťažšie je, keď cestujem. Ja som len bol preč 24 hodín, ale je to ťažké, keď nie ste vašej vlastnej kuchyni. Mal som každé jedlo v reštaurácii pri mimo bežnú pracovnú dobu. V súčasnej dobe náš obed bol v 4:00 a večere bude po tomto. Robíte to najlepšie, čo môže a idete domov a dobiť.

Keď som bol mladší, som len ranu, keď som bol preč. Ja by som len povedať: "Dobre, je mi to jedno, nech mi jesť len ten dezert." Nerobím, že už preto, že to neznamená, že sa cítim dobre.

Je to pocit, ako by ste sa pripravujú sami?

Nie som zbavený vôbec. Radšej by som si vodku na skalách či tequilu za rovnakých 100 kalórií ako cookie. Je to všetko o voľbách. Niektorí ľudia majú radšej šišky. To je to, čo je pre vás dôležité. 

K dispozícii je tiež kapitola o kondícii. Páči sa mi správa, že silná je lepší ako chudý. 

Po prvé, sme všetci v rôznych veľkostiach. Bez ohľadu na to, ako veľmi som sa jesť zdravo a cvičiť, Nikdy nebudem mať dlhé končatiny. Proste nebudem. A tak by som mohol byť aj to najlepšie pre seba a nie porovnávať seba. Nemôžem porovnávať seba s modelmi, nemôžem porovnávať, aby som nikomu tu. Musím byť fit, pretože sa cítim dobre.

Ako si urobíte čas na prácu von?

Ako si nájsť čas? Naplánovať ju. Nie som jeden z 5:30 ľudí. Poznám veľa žien, ktoré sú mi závidia, že. Trvá mi chvíľu v dopoludňajších hodinách. Za normálnych okolností, Cvičím asi 7, 7:30. To je ten najlepší. 

A chôdzu. Ak nič iné, vychádzkové. Dalo by sa ísť všade. Niekedy mám telefónne rozhovory, keď idem von. I obyčajne nosia Apple Watch. Jeden z expertov v knihe mi povedal 10.000 denne krokov je v poriadku, to je údržba. Ale ak chcete schudnúť, je to 12.000 každý deň. Akonáhle si dať svoju myseľ na to, môžete to urobiť.

Aké sú vaše stratégie pre riešenie stresu?

My všetci máme stres. Je to, ako sa vám to podarí. Mal som tri deti na vrchole toho všetkého. Musím povedať, že neviem, ako som sa dostal cez neho. Boli časy, keď som mal nespavosť. Boli časy, keď to nebolo dobre pri práci. Moc sa mi dať môj manžel úver, pretože tam bol pre mňa hovoriť "Breathe". On by mi nedovolí hovoriť o prácu, alebo robiť niečo po 9:00 v noci. Dokonca k tomuto dňu, on je ako "Teraz nie. Nie teraz." Snažím sa ho dostať, keď môžem, ale je to rozhodne nie v noci. 

Úprimne povedané, veci vyzerajú lepšie v dopoludňajších hodinách. Či už uvažujete o v noci, budete sa na to pozrieť inak v dopoludňajších hodinách. A to je jeden krok v čase. Jedna vec naraz. Nevzdávajte. Budete sa cez to dostať. Ako podnikateľ, ja sa nezastaví, ale učím viac o rovnováhu vo svojom živote.

Čo vás udrží inšpirovalo?

To všetky druhy stalo naraz, takže značky, sústruženie 60. Len som sa otočil 60 na ceste. Existuje toľko zaujímavých vecí tam teraz. Zistil som, náš svet je fascinujúce. Keď veci nefungujú, vieš, maloobchod je ťažké, media zmenila-mi namiesto zlý pocit o tom a fňukať, poďme robiť niečo iné. To je to, čo je zaujímavé pre mňa. 

Ďakujem Bobbi! viac sa od nej vo všetkom Bobbi a na Instagram nájsť.

Kde kúpiť

Bobbi Nová kniha je k dispozícii na adrese:

  • Indigo
  • Amazon.ca
  • Amazon.com
load...