Krása

Blake živý, pred a po

Blake živý, pred a po

V prípade, že ste nevedeli, celebrity nie sú všetci rodia s dokonalú pleť, vlasy a orgánov, jednoducho majú schopnosť najímať pomoc.

To zahŕňa aj ich rysy tváre. Nemajú zvyčajne o tom hovoriť, ale mnoho (ak nie väčšina!) Celebrity budú na jar pre plastickú chirurgiu v určitom okamihu vo svojom vzostupe ku sláve. 

load...

To všetko je súčasťou cesty k stávať Hollywood mega-star. Sme rozptyľovať zmenou vlasy, make-up, hmotnosti a skriňa. Ale tam je zvyčajne niečo, čo nedokážem dať prst, a hovorím vám, že je to často chirurgický.

Vedieť to môže robiť skvelé veci pre vaše sebaúcty. Skôr než zbožňovať týchto ľudí ako "narodený dokonalý," Uvedomujete si, že sú to normálne, chybné ľudskej bytosti, rovnako ako vy a ja 

(A nie, že som súdiť, čo niekto rozhodne so sebou robiť, ale ja ani neviem, že operácia zvyšuje záležitosti v mnohých prípadoch!)

Takže dovoľte mi predstaviť novú pravidelnú rubriku, Pred múčnik, kde budeme preskúmať tieto evolúcie v celebrity krásy.

Budeme kopať veci preč s Blake Lively, ktorý budete prekvapení zistením, vyzeral úplne inak v jej začiatkoch.

Blake v roku 2004

Blake bol 17 tu. Musíš milovať čoskoro, 00s štýl! Pastelové oblečenie, piecey morská panna vlny a voľnopredajné pinzetou obočie. V každom prípade chcem, aby ste sa, dlhý pohľad na Blakea nos a očné viečka dobre.

Blake v roku 2005

Tu je ďalší záber au naturel Blake (dobre, až na odfarbené vlasy). Ako môžete vidieť, jej viečka boli ťažšie a nos mala väčšiu späť v deň. 

Blake v roku 2006

V tomto jedinom môžete naozaj vidieť rozdiel s Blakea nosom. Tiež sme nikdy uvidieť, ako sa pozerá niečo menej ako 100 percent leštený dnes.

load...

Blake v roku 2007

Blake vyzerá tu naozaj roztomilé; môžete vidieť malé zlepšenie styling pokiaľ ide o čas. Nemyslím si, že sa niečo zmenilo v tvári. Ešte. Nemala začnú vyrastať obočia trochu!

Blake v roku 2008

A hele, Blake legendárny blond hriva sa teraz objavujú! Jej farba vlasov je situácia tiež zlepšila; je to štandardná Celeb prechod z vrcholov do dvojitej farby procesu. Aj napriek tomu, že to je jej starý nos; ona kompenzuje jej zahalených viečka s množstvom tieňa. 

To je tiež od roku 2008, kedy bol Blake 21. Gosh, kiež by sa tu zastavil! S ňou žiariaca pleť, roztomilý úsmev, mäkké obočie a dokonalá blondínka, myslím, že je najlepšie sa niekedy pozrel!

Blake v roku 2009

Teraz začíname vidieť glam vyjsť! Blake bol 22 tu s veľkým vlasmi a viac leštené make-up. Je ťažké povedať, či jej nos bol zmenený v tomto bode, ale povedal by som, že sa jej viečka sú stále rovnaké.

Blake v roku 1991

Takže, opakujte rhinoplasties sú celkom bežné, a ja som premýšľal, či Blake mal jej prvý postup podľa tohto bodu. Nos rozhodne vyzerá Chiseled! Jej oči stále vyzerajú rovnako, hoci. To je, keď začala vytvárať titulky pre jej dlhé, plážový textúrou blond vlasy.

Blake v roku 1998

Pozrite sa, ako nos je trochu viac vyrezával? Späť v roku 1998, Boho prámiky boli na trend, spolu s čelami vlasmi. Blake nosia ako dobre! Jej obočie sú stále pekne.

Blake v roku 2004

Teraz, Blake sa všetci vyrástli. Ale nie je to len styling, hoci retro vlny, falošné riasy, matná rúž a šaty bez ramienok robiť zmeniť jej vzhľad. Myslím, že je jasné, že špička nosa bol vytesaný pozerať sa viac hranatý a most bol zúžený.

Blake v roku 2009

Teraz sa jedná o pic, že ​​naozaj ma robiť dvojité vziať. Mám pocit, že sa pozerám na inú osobu! Myslím, že je to viac zrejmé, pretože ona nie je na sebe toľko make-up tu. Nie je to len nos, že som si všimol, ale viečka rovnako. Pozrite sa, ako vyzerajú ľahšia a jej oči sú otvorenejšie? 

Prekvapenie, Blake krátko očervenel v roku 2009! Myslím, že musíme tiež mať na pamäti, že horčica žlté očné tiene lichotí nikoho. Teraz opäť pozrieme na tvári. Nos je hranatejší, ale páči sa mi, že nemali snažiť, aby to malé, že by sa hodí ju. 

Aktualizovať: Blake v roku 2009

Táto fotografia je z doby, kedy Blake bola tehotná so svojím prvým dieťaťom v roku 2009. Takže ak jej tvár sa zdá byť vyplnený, že je dôvod, prečo. Pri pohľade na jej korene, som vlastne neuvedomil, že jej prirodzená farba vlasov bola táto temná! Pokiaľ ide o nos, to vyzerá, že sa snažil vytvoriť "ski jump" špičku.

Aktualizovať: Blake v roku 2016

To bolo späť do starého Hollywoodu glam v roku 2016. Mám pocit, že Blake vyzerá zase inak. Tvári a nos sa zdá užší. Možno je to len post-dieťa chudnutie v kombinácii so stratou dieťa tuku, že každá žena skúsenosti, keď stojí na čele do svojich neskorých 20s.

Aktualizovať: Blake v roku 2018

Blake má úžasné vlasy, ale tiež ju milujem v Updos. To ukazuje jej oválny tvar tváre a kladie dôraz na oči (orámovanú ťažkým okraji rias). S ohľadom na jej nos, nevedel by som, že bola chirurgicky rafinované, keby som nevidel predchádzajúce obrázky, takže je to dobrá vec!

Aktualizovať: Blake v roku 2019

Teraz 30, Blake bol zrejme našla rukopis. Mäkké make-up a uvoľnená vlasy sú tak ideálne pre ňu. Zatiaľ som si nemyslím, že ona fušoval do injekcií vôbec, a jej črty-či zmení alebo nie, sa zdá, aby sa zmestili jej tvár.

Záver

Takže si myslím, že je to veľmi zrejmé zo porovnania fotografií že minimálne, Blake sa mení jej nos.

"Predtým mala širšie a plochejšie nos, ale teraz je tu zoštíhliť, ukázal, a elegantné nos, ktoré mohlo byť dosiahnuté iba prostredníctvom nosa (Rhinoplasty)," hovorí Dr. Hugh McLean. "Vzhľadom k tomu, nosa bol pekne urobil to dokonale zodpovedá jej rovnú plochu a dopĺňa ju už štrajkujúci vzhľad."

Dr Jeffrey Rawnsley súhlasí: "V jej Rhinoplasty mala nejaký tip chrupavka odstráni, špička definovanie bodov zúžili, a jej špička otáčať až Navyše, jej most bol mierne znížený a podstatne zmenšili.."

Je to nádherná žena bez ohľadu na to, ale nemôžem si pomôcť, ale pocit, Blake sa stal všeobecnejší vyzerajúce, a stratil niektoré z týchto jedinečnosti, ktorý robil ju tak relatable na prvom mieste.

Kriedou to až do tlakov Hollywoodu. "Bola to úspešná herečka pred jej Rhinoplasty a krásna žena," dodáva Rawnsley. "V skutočnosti sa svojimi aktor pacientov / robia dobré živobytie s tvárou majú. Oni jednoducho chcú opraviť niekoľko nedostatkov alebo vylepšiť to, čo majú, aby si na ďalšiu úroveň vo svojej kariére. Je to stále Blake Lively, len lepšie Blake. " Súhlasíš? 

Ako sa cítite o krásu evolúcii Blake? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...