Krása

Bkr robí najbezpečnejšie (a najkrajšie) prenosné fľaše na vodu

Bkr robí najbezpečnejšie (a najkrajšie) prenosné fľaše na vodu

Udrieť si srdce na skoro nič a ja som dovnútra. Placnout ju na najlepšie prenosné fľaše s vodou na našej planéte, a mohol by som zomrieť šťastie. Pozriete sa na túto nastúpiť od bkr-kolekciu Holiday Heartbkrs?

load...

Viem, že chceš jeden už. Ale prečo sú tieto tak veľká, až na roztomilosť sŕdc a sofistikované farebné palety?

V podstate sme vyriešili problém, ktorý slúži k chybe ma celé roky, že to bolo nemožné nájsť plastovú fľašu s vodou, ktorá bola skutočne bezpečné piť z a nemal vylúhovanie škodlivé, narúšajú endokrinný systém chemických látok. (Nemám ani veriť údajne bez BPA veci.) Som prepnúť na SIGG, druhu hliníka, krátko predtým, než som dostal prvú BKR pred dvoma alebo troma rokmi. Ale je tu niečo o pitie z pekného, ​​priehľadné sklo, ktoré sa cíti oveľa lepšie, než striebornom hliníkovom prevedení, a som si istý, že to chutí lepšie, taky. Teraz som vždy smutný, keď bkr musí ísť v umývačke riadu a ja som uviazol s SIGGs. (Ďalej len SIGGs nemôže ísť v umývačke, čo je ďalší jablkom sváru.)

Ale ja viem, čo si myslíš. Nebude sklo rozbiť? Ak nie je to ukryté v pohodlnom, silikónovým puzdrom netoxického. (Budú ho nahradiť, ak to zlomiť počas prvých 90 dní, ale ako som povedal, som použil svoj prvý dva alebo tri roky s nulovými problémami.)

Tu je to, čo môj nový obľúbený bkr vyzerá, takže môžete získať pocit, pre púzdra a veľkosti (500 ml alebo 16 oz, a to pohodlne padne do ruky.):

Môžete vyplniť, er s vodou, džúsom, čokoľvek, a keď budete hotoví, celá vec ide na hornom regálu umývačky riadu; Nemáte ešte musieť odstrániť rukáv.

Úplne uľahčuje piť odvar do kože skrášľovací podľa vlastného výberu, kým na cestách. Pozrite sa na všetky tie celebrity, ktorí vykonávajú bkrs!

load...

(To bolo Alessandra Ambrosio, Gisele Bündchen, Jamie Chung, Kristen Bell, Leighton Meester, Malin Akerman a Michelle, mimochodom. A Reese Witherspoon, Jennifer Garner a Jessica Alba sú tiež fanúšikovia.)

Fľaše predávať za 28 € a je možné zakúpiť na svojich internetových stránkach, na Holt Renfrew obchodoch a na Boutique To You:

Spoločnosť tiež prichádza s sezónnych kolekciou, je to na jeseň 2018:

A to je v lete 2018:

Pád farby by bolo skvelé pre ľudí. Alebo ak nemáte naozaj rád srdca (lapať po dychu!). Opäť platí, že môžete nájsť prostý farby na svojich internetových stránkach alebo v Boutique To You, trend Boutique, DermStore, B-žiariace, zelená skrine a Amazon.com.

Vyjadrite svoj názor

Čerpáte osem pohárov vody denne? Už ste sa odhlásil BKR fľaše? Ako ste strach o chemických látkach z plastu?

load...