Krása

Beyoncé, pred a po

Beyoncé, pred a po

Ako jeden z najpredávanejších hudobných umelcov všetkých čias, Beyoncé bol na vrchole svojej hry na nejakú dobu teraz. Ona dosiahla rekordný počet tuhnúce na Grammy Awards, ktorého nomináciu na Zlatý glóbus za svoj výkon v, Dreamgirls ', a vo svojom osobnom živote, je matkou troch detí.

load...

Dievča má toľko deje, že je ľahké zabudnúť na to, ako dlho už to bolo v biz. Ale už je to 16 rokov, ľudia! Šestnásť.

Teraz 33 rokov, Bey dostala jej začiatok ako teenager späť v neskorých 90. Rokov, pri skupine B Destiny Child dievča výskumu a vývoja. (Ach môj bože, ty trashtastic oblečenie. Pamätať?!)

Kým Bey bol jasne krása už vtedy, keď sa pozerá viac nádherný ako inokedy v týchto dňoch. Páčilo sa niečo zmení na ceste? Poďme sa ponoriť do jej krásy retrospektívy.

Beyoncé v roku 1998

Naša prvá pic je z doby, kedy Bey bolo 17 rokov, mal na sebe veľmi Gwen Stefani-esquí Bindi. Ach,, 90s! Aj identifikovať ju toľko s blond vlasmi, že som si istý, či by som si ju spoznal tú, ako bruneta. Samozrejme, že make-up je úplne iná, príliš nevidím ju nosiť tie tmavé kovové pery dnes. Ako vždy s nimi pred a múčnik, vziať na vedomie jej nosa.

Tu je ďalší 1998 záber, z celej skupiny. Tieto modely nie sú tak poburujúce ešte, ale tááák, 90s! Beyoncé začala zosvetliť vlasy aj tu, aj keď je to cut Jennifer Aniston štýlu.

Beyoncé v roku 1999

V roku 1999, ona mala krátky flirt s cornrows. A cez-pinzetou obočie! 

Nejakú dobu tam sú prámiky stal Bey podpis pohľad do osudu dieťaťa. To je o tom, kedy kostýmy Cray naštartoval rovnako. To je pravdepodobne House of Dereon! 

load...

Beyoncé v roku 2000

V roku 2000 boli vrkôčiky von, ale blondína zostal. Povedal by som, že ona bola bielenie obočie v tejto dobe rovnako.

Beyoncé v roku 2001

V roku 2001, 20 rokov, Beyoncé našiel verziu glam vĺn, ktoré stále nosia dodnes. Už ste mohli vidieť, že hviezdy kvalitu, viete?

Úžasný. 

Beyoncé v roku 2004

Pohybujúce sa na, ďalšia podoba je z roku 2004, a ona zmenila jej farbu vlasov do teplej hnedej. Mám pocit, že som pri pohľade na mladého Paula Abdul tu. Vidíš podobnosť? Som tiež premýšľal, či má na sebe (svetlejší), farebné kontakty.

Beyoncé v roku 2006

V roku 2006, vo veku 25, Beyoncé vlasy boli ešte temnejší a jej štýl sofistikovanejšie. Vyzerá neuveriteľne s vlasy stiahnuté dozadu takhle. Či jej nos bol chirurgicky upravený podľa tohto bodu, alebo je to len šikovný tvarovanie, nemôžem povedať. Zdá sa to byť trochu jemnejšie.

Beyoncé v roku 2007

Asi si pamätáte túto fázu; ona bola všetko o obrie kučeravými vlasmi a slinky, iskrivý šaty na chvíľu tam.

Beyoncé v roku 2009

Zrazu sa v 28. Rokoch, Beyoncé štýlu vyletel do +++ zoznamu A. Docela zmena, nie? Šla od bytia druh "herečka" like dokonale elegantné a sofistikované. Táto mačka oko pohľad je tesne za nádherné.

Beyoncé v roku 2009

Toto je ďalší príklad jej prevýšenie štýlu. Super-cute rany a farbu vlasov, a veľký, decentné make-up. V tomto jedinom, myslím, že môžete vidieť rozdiel s nosom. Rozhodne sa zdá pointier na špičke, s výraznejšou mosta. Som tiež spochybňovať jej farbu očí znova. V prvých dňoch, jej oči boli tmavšie hnedé.

Beyoncé v roku 2013

Vždy som miloval túto fotografiu, od okamihu, keď Beyoncé bola tehotná prvýkrát. V podstate je to strana cop z mojich snov. Ona je tak pekná!

Beyoncé v roku 2016

Ďalší skvelý záber nej je to jedna z roku 2016, vek 32. Milujem tento vzácny červené pery pozorovania. Opäť, pozrite sa na jej nos.

Beyoncé v roku 2018

Nie som blázon o super-blond koncov jej tieň, ale svetlá farba vlasov ako celok v skutočnosti pracuje pre ňu. Rozhodne som radšej ju ako blondínka versus jej prirodzenú čiernovláska. Celý efekt je super-oblázkovitý a žiarivý obraz. 

Aktualizovať: Beyoncé v roku 2019

OMG, kto iný by mohol vyzerať tak úžasne v roztlieskavačky štýle na strane cope?! Ťahá off svetla blondína a múdro drží make-up na mäkšie strane.

Záver

Beyoncé je SUPER-krásne, nie je dohadovať sa o tom. A ja hlavne milujem jej nebojácnosť, pokiaľ ide o jej vlastný originálny módny štýl. Blondína je high-údržba, nie je pochýb o tom, ale je to tak transformačný a inšpirujúce. Farebná kontakty naozaj zmeniť jej vzhľad rovnako.

Čo sa týka jej tvárové črty, myslím, že fotky hovoria samé za seba, čo sa zmenilo v priebehu rokov, je nos. Budem odložiť na plastický chirurg Jeffrey Spiegel, ktorý bol citovaný v Hollywood Život na tomto presnom čísle. Hovorí: "Je to veľmi pravdepodobné, že ona mala Rynoplastika Myslím, že má nos zúžila a špička rafinované ona vyzerá nádherne a chirurg odviedol výbornú prácu..." Súhlasili by ste s tým?

Ako sa cítite o krásu evolúcii Beyoncé? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...