Krása

BB krémy sú ďalšou veľkou vecou v kráse

BB krémy sú ďalšou veľkou vecou v kráse

Jedným z problémov (ako v, #beautyeditorproblems) s písania pre časopisy a udržanie krásy blog je, že som písať články z časopisov tak ďaleko dopredu, že v čase, keď budem umožní pokryť určité trendy tu, moja pozornosť driftoval inde. PREPÁČTE CHLAPCI. To je to, čo sa stalo s BB Krémy-zbrusu nové krásy kategórie, ktorá nedávno prišiel do Kanady, a o ktorých som písal o celú cestu späť v lete pre otázky pádu ELLE Kanade a závoja.

load...

Ale dnes som si uvedomil, bože, som ani nehovoril o nich s vami! Nepríliš druh ma, ja viem. A ak ste začali používať čo najskôr (Hurá vy!), Asi sa pýtate, čo to sakra toto ešte IS. Je to pre vady? Je to balzam? Aký je rozdiel medzi týmto a tónované hydratačný? Môžem priekopy svoj základ a korektor teraz?

So.Many.Questions. A ja som tu na ne odpovedať. Tu je vaša BB Cream primer (ha! Dostať to?), A ako sa rozhodnúť, či treba prijať tento trend.

Dobre, tak čo to sakra je BB krém, vlastne je?

Sú to len najväčší problém vôbec v Ázii. A teraz ešte som prekvapený, ako veľmi veľa kozmetických značiek sú coming out s ich vlastnými verziami pre severoamerický trh.

Najlepší spôsob, ako myslieť na ne je ako make-up "multi-úlohách" -although jednotlivé značky sa môžu líšiť, väčšina z nich ponúka kombináciu priméru, ľahké nadácie, osvetľovač, hydratačné, výhody proti starnutiu a ochranu proti slnečnému žiareniu v jednej skúmavke. Znie to dobre, nie? Rad odtieň je obvykle obmedzená na jednu alebo dve možnosti, pretože tie sú určené k akýmsi splynúť a prispôsobiť sa vašej pleti (ale o tom viac neskôr!).

Ďalej len "BB" je skratka pre "krása balzam" alebo "Blemish Balm," ale nenechajte sa príliš zavesil na to druhé. Dostupné v Kanade značky ešte nie sú v skutočnosti robiť tak moc za vady, tak by som si ich predstaviť ako nejaký zázračný záchranca pre tento konkrétny problém. Celý koncept vznikol v roku 1960, kedy poľský dermatológ Christine Schrammek-Druiso vytvoril pôvodnú vady balzam na cieľové nie akné, ale po odlupovanie kože. (To upokojilo a skryté začervenanie.) Neskôr rán úplne vzlietol v Južnej Kórei, keď značky vyšiel s sofistikovanejšie verzií, ktoré herečky používajú k problematike maskovanie kožu potom, čo kozmetické procedúry. (Viete, že Južná Kórea je plastická chirurgia svetovej hlavné mesto, nie? Ľudia sú posadnutí krása).

load...

Mimochodom, fanúšikovia týchto herečiek prirodzene chcela použiť to, čo bývali, a tak kult Craze sa narodil. Potom sa rozšírila do Veľkej Británie a Európy. A teraz je to prišiel do Kanady.

BB krémy sú k dispozícii v Kanade

Prvé uvedenie na trh bolo Mac Prep + predseda Beauty Balm SPF 35:

To bol prvý, kto som sa snažil a stále môj obľúbený. Aj keď to nie je vhodné pre tmavé odtiene pleti (ktoré MAC ľahko pripúšťa), som zistil, pokrytie a dokončiť pôsobivý. Jeho Podkladová schopnosti pomohol trvať dlhú dobu, bez toho aby ma lesklý.

Smashbox Camera Ready 5-in-1 Beauty Balzam vyšiel deň po Vianociach:

Neskúšal toto ešte, ale to znie podobne ako Mac. Páči sa mi, že má vlastnosti oleja regulujúci taky. UPDATE: Najlepšie časť o toto je to, že prichádza v štyroch odtieňoch.

Začína tento mesiac je Boscia BB krém, ktorý je trochu viac na prírodné strane:

Na rozdiel od ostatných BB vzorkách má tento minerál (oxid titaničitý), ochranu proti slnečnému žiareniu a. Zistil som, pokrytie ľahší ako verzia MAC, hoci. A vzorec je trochu tma pre moju pleť. (Janine hovorí iný odtieň je v prácach.)

Estée Lauder daywear BB Multi-Obracanie Beauty Benefit Creme SPF 35 (možno najdlhší názov produktu vôbec) prichádza tento mesiac tiež:

Neskúšal som toto ešte, ale páči sa mi, že to príde v dvoch odtieňoch. Vzorec znie trochu menej oleja riadenie zamerané a hydratačné / výživný (obsahuje antioxidanty a lipidy).

Na masový trh, ale ďalší štart Január je Garnier je BB krém:

Pre mňa je to jedna jednoducho nebolo dosť vysoké pokrytie, vyzerala a cítila sa ako tónované zvlhčovač, však váš najazdených kilometrov sa môžu líšiť. Dodáva sa v dvoch odtieňoch, ale ešte nie SPF.

A konečne, rekvizity na kanadskej značky Marcelle pre nastupovanie na trend príliš. Stretol je v obchodoch budúci mesiac:

Ani slovo napriek tomu na tento jeden, pretože nemám vzorka. To nemá SPF jeden.

UPDATE: To len sa! Vichy začína Neovadiol Lumiere "prvý anti-starnutie BB krém", vo februári to špeciálne pre zrelú pleť a má zvýšiť jas a zlepšenie textúry. Obal bude vyzerať takto:

To nebude vyhovovať môj typ pleti, ale myslím, že je to skvelý nápad, že som prísť s cielenejšie vzorca.

Ako používať krém BB

Najdôležitejšia vec, vedieť o BB krémov je, že nie ste ich použitia, aby sa pokúsila kryt. To je ešte korektor je práca!

Nie, rán, sú skôr ako kožné zosilňovačov. Viete, pre Glow, Photoshoppy, žiarivú vyzerajúca pleť. Dostal som tieto pokyny prostredníctvom nadriadeného VP Mac zo make-up umenie, Gordon Espinette:

1. Začnite s čistou kožu, ktorá je ľahko navlhčenou (buď z umývanie tváre alebo len streknúť ľahko tváre hmla).

2. Skip svoju hydratačné a náter.

3. Squeeze out o sumu štvrť veľkosti (chcete mať tu veľkorysý) vášho BB krém a zatiaľ čo vaša pokožka je ešte vlhká, vmasírujte do pokožky tváre prsty. Dajte ju na celom nie práve tam, kde si myslíte, že budete potrebovať pokrytie, pretože si uvedomiť, že nie sme snaží konkrétne "krytie".

4. Ako ste ho vmasírujte, balzam-ako krém vyschne dole a vaša pleť vyzerať hladšie a rovnomerne tónovaný.

5. Máte ďalšie nedokonalosti? Ísť dovnútra a opraviť im korektor, nadácie a / alebo prášku.

Všetko to znie celkom jednoduché peas, ale tu je návod, ako sa rozhodnúť, či ste BB kandidáta, alebo či by ste mali sedieť tohle von.

Dalo by sa rád krém BB if.

Nepotrebujete veľa pokrytie. Hoci je produkt MAC je rozhodne najvyššia som sa snažil, ale stále ponúka (spolu so všetkými týmito inými značkami) úroveň krytia, ktorý je podobný tomu, čo by ste si od tónované zvlhčovač. Ak to nebude plávať svoju loď, môžete byť lepšie s pravidelným základom. Tu sú niektoré beauty-editor schválené možnosti!

Nenávidíte s vrstvami výrobkov a / alebo ste vždy zabudnete aplikovať opaľovací krém. Kto chce platiť krém, opaľovací krém, základný náter a potom nadácie? Fuj, nie ja. Skutočnosť, že môžete preskočiť aspoň tri z týchto krokov je mega lákavá. Poznámka: ako som povedal, že nie všetky z týchto vzorkách majú vstavané SPF, ale aj pre tie, ktoré robia, je to veľký bonus.

Máte fair- alebo stredne-tónovaný kožu. Totes Tento je nespravodlivé, ale zatiaľ tam jednoducho nie je veľa možností pre stredne až tme pleti. (UPDATE: Pokiaľ je mi známe, je to len Smashbox, ktorá ponúka "dark" BB krém.) Boo. Avšak, to je ešte skoro, a budeme pravdepodobne vidieť ďalšie možnosti odtieň kategórie rastie.

Pravdepodobne by ste mali vynechať BB Cream trend if.

Máte veľké plochy začervenanie alebo discolouration.Remember ako som mal, že zjavenie, nie je to tak dávno, že by sme nemali používať korektor na pokrytie veľkých plôch, kedy by nadácia pravdepodobne robiť lepšiu prácu? No, stojím si za to. Moja koža je dosť škvrnami a niekedy v týchto dňoch BB nebude pomelie ju. Len povedať.

Máte akné. Ako som uviedol vyššie, skutočnosť, že slovo "vada" je v názve výrobku je trochu zavádzajúce. Aj keď tieto môžu spôsobiť žiadnu škodu, nie som presvedčený o tom, že sú to najlepšie, čo pre aktívnu akné Si pravdepodobne nebude dostatok pokrytie, a ja osobne cítim lepšie nosia minerálne formulu zmenšiť pravdepodobnosť podráždenie , (Živé prírody mať veľký tekutý minerálne základ, BTW).

Máte tmavšiu pleť. Ospravedlňujem sa, dámy. (UPDATE: Smashbox má "dark" odtieň, či má niekto pokúsil to a to páči, dajte nám prosím vedieť v komentároch.)

Môj verdikt

Viem, že sa blíži úrovne krásy posadnutosti, ktoré sú v blízkosti Juhokorejcania, a áno, all-in-one aspekt guličiek je úžasná. Ale budem úprimný: Nemyslím si, že tento trend bude nájsť trvalý domov v mojej rutine. Som príliš venoval mojej hydratačné (Miracle 10), čím sa tieto úžasné výhody kyseliny mliečnej, a to isté platí aj pre moje minerálne opaľovací krém (SkinCeuticals), ktoré nebudem obchodovať v chemickej verzii. A zatiaľ čo moja koža je fér, aby odniesť väčšinu z týchto vzorcov, som prekliaty škótske gény, ktoré tvoria moja pleť ísť red v jedinom okamihu. Takže pre túto chvíľu (aj keď som si vyhradzujú právo zmeniť svoj názor neskôr!) Budem držať so svojim vyšším pokrytím, ale stále veľmi prirodzené, Make Up For Ever základ a korektor combo. Jediný BB, že budem príležitostne fušovať sa na neformálne (a dobré kožu) dní je MAC je.

Co si myslis?

Už ste počuli o BB krémy? Skúšal niektorý z týchto vzorcov ešte? Sú to zázrak produkt alebo len ďalšie krásy výstrelok?

load...