Krása

Barevný okraj bude na jeseň 2018 veľký

Barevný okraj bude na jeseň 2018 veľký

Bobule. Wine. Ovocie. Počul som, že všetky tieto veci používané na opis postriekaný peru. (A samozrejme dávam prednosť vínna kto nie?), Ale bod je rovnaký: sme po farby a textúry, ktoré sa zobrazí na perách po ich náročné.

load...

Počkať, áno? No, áno. Jeden z najväčších trendov mimo New York Fashion Week na jeseň 2018 bol tento nový peru. (A Sheesh, len keď som bol all gung-ho o metalické. To je v poriadku, dva môcť koexistovať.)

Vynesie najviac nádherné verzia bola na Rachel Zoe (whut?!). To je jej výstava v pic vyššie, a to taky:

To je môj druh make-upu! Dokonalosti kože, flush farby na lícach a potom berry škvrna, ktorá nevyzerá Lipstick vôbec. Skôr dievčat práve prišiel z chladu, alebo bol (duh) pitie vína. Ale bez tej hroznej očernetý ráfika ste sa niekedy objaví na perách, keď v skutočnosti to urobil.

Všimnite si tiež, ako je farba zameraná na stred pier, miesto jednotne uplatňovať:

To bol tiež vracajúci sa téma v New Yorku, myslím, že je vývoj celého Ombre rtu trendu sme videli v predchádzajúcich sezónach, ako u Gucci minulej jesene. Myslím si tiež, že je to vývoj temné, vamp aquamarínovou trend, ktorý bol veľký cez 2018. To v podstate lichotilo 10 percent populácie (pozri: Camilla Belle) a potom sa zvyšok z nás vyzerať odmietnuť Gótmi. Bobule škvrna je tisíckrát viac nositeľný.

Budem písať podrobnejší návod skoro, ale farba, že maskérka Charlotte Tilbury použiť na získanie tento pery vzhľad bol Maybelline New York SuperStay 14 hodín Rúž vo víne a Forever:

Out teraz 9 € každý; kliknite tu pre viac informácií a nákup.

Ďalším veľkým verzia škvrny bol u Bibhu Mohapatra:

load...

Ide o rovnaký model, ako je uvedené vyššie, tak je to v pohode vidieť, ako sa vzhľad môže zmeniť len s niekoľkými vylepšeniami. Tu, to ide viac večer nádherné, ťažkopádne použitie bronzového tieni celého viečka.

(Vy ste sa do make-upu? Aj tak som, a budeme musieť hovoriť o tom neskôr.)

Ale späť na pery. To bol ďalší Charlotte Tilbury show, a ona tu používa presne rovnaký produkt: Maybelline New York SuperStay 14 hodín Rúž s vínom a Forever. Yay pre lekárni!

Tu je ďalší docela pic z Bibhu:

Ešte máte radi?!

A teraz Musím vám ukázať pohľad od Oscar de la Renta. Maskérka Gucci Westman vlastne robil štyri rôzne lip hľadá ten show-veľmi chladný, ale je to ten, ktorý je najviac relevantné pre dnešná téma. Je to "cigán" vzhľad:

Wowza! Je to extrémne, ale som trochu uchvátený tým. A tento model ťahá ho tak dobre, že v skutočnosti vyzerá nádherne.

Ako som povedal, musíme si pohovoriť o tom, že extrémne očné tiene neskôr. A extrémnej pery je príliš. Vždy majte na pamäti, že zveličujú veci veľký čas na dráhe, aby sa bod. Tak to môžeme vziať z toho, že vec škvrna-in-the-middle sa skutočne deje.

Produkty tu boli použité Revlon Super Lustrous Lipstick Black Cherry:

Out teraz 9 € každý; kliknite tu pre viac informácií a nákup.

A Revlon Len Bitten Lipstain + balzam do polnoci. (Myslím, že to je tá najtmavšia na pravej strane).

Vonku za 10 € každý; kliknite tu pre viac informácií a nákup.

Samozrejme, absolútne si to, že Oscar lip môže byť príliš veľa pre vás. Takže posledný príklad je z Derek Lam, kde sa škvrna je viac nositeľný:

To bola práca maskérka Tom Pecheux, kto používal kombinácii hnedej, gaštanové a vínová vytvoriť "nasýtený škvrnu." Takže, ešte intenzívnejšie, ale umiestnenie je všetko cez okraj, ktorý väčšina z nás sú trochu viac vyhovuje.

Dvaja z použitých výrobkov nevyjdú, til auguste: Estée Lauder Pure Color Vivid Shine Lipstick v lesklej ako bronz a Estée Lauder Pure Color High Intensity Lip lakovaním Electric Wine.

Tretí bol očné tiene (Estée Lauder Pure Color Stay-On Tieň Paint v SINISTER), čo je krok, ktorý som si budete skákanie doma!

Teraz. Myšlienky?

Vy ste do tejto pery vzhľad? Ktoré ukazujú, robí omdlieť? Máte nejaké obľúbenými výrobky pre získanie maximálnej škvrnu?

load...