Krása

ARTDECO makeup z Nemecka: najlepšie a najhoršie produkty

ARTDECO makeup z Nemecka: najlepšie a najhoršie produkty

Len málo produktov v obrovskom rozsahu kozmetiky Artdeco je.

ARTDECO práve oslávil 30 rokov as nemeckou číslo jedna prestíž farebné kozmetiky linky.

Ale šance sú. Ste nikdy som o nich nepočul. 

load...

No, tento príspevok sa chystá zmeniť. V prípade, že ste nevedeli, ARTDECO nedávno začala v Kanade, a je teraz k dispozícii vo viac ako 60 Shoppers Drug Mart miestach po celej krajine, rovnako ako na BeautyBoutique.ca. 

Značka ponúka celý rad kozmetických výrobkov, od farby na pery, aby očné tiene na založenie do riasenky. Vždy som sa k objaveniu nové make-up, tak som vyskúšal niekoľko produktov, ako tento európsky import naozaj komíny.

Tu je to, čo to skúsiť, a čo vynechať.

ARTDECO High Precision Liquid Liner

Najviac ma dojem Artdeco High Precision Liquid Liner. Dodáva sa v 01 Black a 03 Brown; Snažil som sa hnedá. Prial by som si to v čiernej farbe rovnako!

Prisahám, že som nikdy nevytvorili okrídlené oko tak rýchlo, ako mám s touto vložkou. Hovorím za päť minút tu, a pre obe oči! Táto podložka sa deje naozaj hladké, čo činí aplikáciu vánok, a pokuta tip ľahko čerpá tenké alebo hrubé čiary. Nielen to, ale nerobí šmuhy alebo vločiek, a príde ľahko s odlíčenie, taky.

To je najjednoduchšie na použitie kvapalina vložka vôbec. Nemôžem povedať, že dosť dobré veci; Je to klenot! 

ARTDECO Hydra Lip Booster

Ďalší z mojich obľúbených od tejto značky je Artdeco je Hydra Lip Booster v 36 Translucent Rosewood. 

load...

To je nádherný, prašné ružový odtieň lesk na pery, ktorý nie je príliš lepivé, pretože väčšina komentuje bývajú. Naozaj sa mi to páči! 

Tento lesk prichádza v 14 iných farbách. A ja sa stalo, že sa prahnúť po asi 10 viac z nich!

ARTDECO Beauty Box Duo

ARTDECO je najlepšie známy pre svoju krásu Boxes. Jedná sa o refillable a magnetické polia, ktorá môžete prispôsobiť vytvoriť vlastné paletu farieb. Týmto spôsobom ste nikdy prilepené s paletou, ktorá má odtiene sa vám nepáči!

Sú veľa veľkostí z čoho vyberať; Bol som poslaný Beauty Box Duo, ktorý sa zmestí dve očné tiene alebo jednu Camouflage Cream. 

Krabice sú zrkadlené a udržať váš make-up chránená, takže sú ideálne, aby sa na cestách!

ARTDECO očné tiene

ARTDECO má šialený výber očné tiene. (Vážne, pozrite sa, ako veľa odtieňov. Insane!)

Nenosím tieň, ktorý často, ale keď to urobím, budem zvyčajne rozhodnú pre neutrálnych tónoch. Takže odtiene som sa snažil, 11 Perleťová Summer Beige a 22 Pearly Golden Caramel, sú až môj uličky.

Opäť platí, že nie som žiadny tieň expert, ale povedal by som, že to niektorí celkom dobrá farebná prínos. A stačí sa pozrieť na zlato! Tak celkom.

Vzhľadom k tomu, že majú TON možností v celej veľa úprav, je tu určite niečo pre každého. Ak hľadáte novou značkou vyskúšať nejaké tiene tých, povedal by som ísť na to!

ARTDECO Perfect Teint Illuminator

Artdeco Perfektné Teint Illuminator je zdôraznenie pero, ktorá pomáha oživiť oblasť očí a maskovanie pod očami kruhy. Dodáva sa v dvoch odtieňoch, 1 osvetľovacie ružovej a 8 osvetľovacie Yellow. 

Bol som poslaný 1 Illuminating Pink a prekvapivo, to bolo trochu príliš ľahké na môj už svetlou kožou. Nosila som ho okolo očí a to bolo určite zjasnenie (možno aj vďaka ľahkosti). Má príjemnú konzistenciu a zmesou dobre. 

Myslím, že by som to chcel v pravom farbe. Nie som fanúšik špirálového aplikátora, ale je to rozhodne nie je riešenie nárazník!

Teraz, to všetko už bolo povedané, je tu pár vecí, ktoré som sa snažil, že som si, že by ste mohli preskočiť.

ARTDECO Lip Filler Základné

Artdeco je Lip Filler Base je základný náter na pery, ktorý tvrdí, že nielen rozšíriť opotrebenie rúžu, ale tiež majú "zdvíhací" efekt. 

Aj keď to vyzerá béžová v metre, to platí do značnej miery bez akejkoľvek farbe. Ďalej pokračuje ako balzam, ale je trochu silná konzistencia a cíti trochu tučný na perách. 

Nosil som pery Filler základne na jeden deň pod touto ružovú rúžom (odpustite mi, že zabúdanie, ktoré Lippia to bolo!). Zvyčajne tým, že doba obedňajšiu valí okolo, moja rúž je skoro preč. Povedal by som, že o niečo dlhšia vrstvením tohto produktu pod trval, tak by som to určite znova použiť. 

Avšak, ja neviem, o časti "zdvíhacie". Mali znamenajú plumping? Ak áno, som si nevšimol, nič z toho sa deje. 

To je pekné, a ja ho použiť, keď si spomínam, ale inak by som nepovedal, že je to must-mať. 

ARTDECO očné tiene základný

Po pravde povedané, nikdy som použil očné tiene náter, ale mal som veľké nádeje pre Artdeco je očné tiene základne. Predpokladá sa, aby sa vaše práškové očné tiene "veľmi dlhodobé, intenzívne a brilantné." 

Deje, to jednoducho vyzerá ako trblietavých, šampanské tieňa. Vždy som si myslel, očné tiene základ by mal byť trochu nepriehľadné, aby sa farba, ktorú pop nad ním vystupujú, že jo? No, nie je to jedno.

Keď som dal očné tiene na vrchole toho, že farby budú vyzerať rovnako ku mne; nie je intenzívnejší alebo viac "brilantné" vôbec. Dokonca som testoval s niekoľkými ďalšími tiene, ktoré mám a nada! Žiadny rozdiel vôbec. Takže ak hľadáte pre základný náter, aby skutočne zvýšiť farbu vašich tieňov tie, povedal by som, že pátranie po druhej.

Kicker pre mňa je, že tiež vonia ako pánsku dezodorant. A ja naozaj nechcem moje viečka vonia ako mužská podpazušie, viete, čo tým myslím? 

Záver

Sčítané a podčiarknuté, myslím, ARTDECO je značka stojí mimo kontroly! Kvapalina líniové ma vlastne odfúkol, som naozaj rád lesk na pery, a box koncept je veľmi cool.

Bolo tam pár mine pre mňa (tieň základne, hovorím o vás). Ale to, čo som sa snažil je len zlomok z ich obrovské množstvo, takže tam je povinný byť niečo pre každého. Proste preskočiť to úžasné parník!

Nájsť Artdeco na výber Shoppers Drug Mart miestach a na BeautyBoutique.ca.

Už ste vyskúšali niečo z Artdeco? Čo si si myslel?

load...