Krása

Alexa Chung rutina starostlivosti o pleť: presné výrobky, ktoré používa

Alexa Chung rutina starostlivosti o pleť: presné výrobky, ktoré používa

Život zjavne nie je fér, pretože Alexa Chung má jednu z najkrajších pleťou, ktoré som videl na červenom koberci, ale sotva pracuje pre neho. 

V skutočnosti, 33-ročný bol celkom hlasný v priebehu rokov nielen o "fajčenie ako komín", ale aj jej nočné zvyk spí v make-up. (Vzdychy!)

load...

"Nemyslím si, že je to veľmi sexy mať rutinu," povedala Byrdie v roku 2018. "Ako keď idete domov s mužom sa vám páči, zavesiť na chvíľu?"

Nikto v starostlivosti o pleť priemysle by niekedy poradiť) fajčiť, alebo b) spí v make-upu, ale z toho, čo môžem povedať, Alexa pleť nebola ovplyvnená. Ešte.

Keby som zvyčajne šiel do postele bez očistenia, bolo by to recept na katastrofu, ale Alexa jednoducho nie je vypuknúť. "Bol som celkom šťastie, pretože nemám naozaj dostať škvrny," povedala Ahoj! "V škole a ako teenager som nikdy nemala škvrny, takže nemám naozaj vedieť, ako sa s nimi vysporiadať."

Dokonca aj napriek tomu, že môže byť začína meniť svoje spôsoby, aspoň v dopoludňajších hodinách! "A teraz beriem starostlivosti o pleť trochu viac vážne ako ja starnem," priznala vlani.

Tu je to, čo sa podieľa na jej rutiny (alebo jeho nedostatok):

Alexa Ranná starostlivosť o pleť Rutinné

1. Čistiace prostriedky:

Cetaphil Gentle pleť čistiace: "Nie je to drahé, ale funguje to."

Lesklejšie Milky Jelly čistiace

Sisley Creamy Mousse Cleanser

Solros-Tval švédsky Dream Sunflower mydlo na tvár: "Nezáleží na vyschnúť moju kožu príliš veľa, a hovorí, že je vyrobený z vaječných bielkov, a to päť babiek."

2. Sérum:

load...

Ling Vlhkosť Plenish: "Išiel som do ling kúpeľov v New Yorku raz a facialist bol jako,velmi suchú pokožku, najsuchšie, aké som kedy videl! ' Takže ona mi dala túto sérum, ktoré má niečo kyselinu [pozn :! Kyselina hyalurónová], takže som cestovať s tým, že ". 

3. Hydratačný:

"Mali sme túto katastrofu nedávno říkám,my ', pretože tamaḥ je moja maskérka a kamarát, a my sme zistili, že náš obľúbený krém, Moisturel Terapeutické krém, ktorý bol v podstate podobný Cetaphil Cream, ale silnejšie, bol zrušený. Prečo? my jednoducho nevieme. Takže som na love pre najlepší hydratačný. V súčasnosti používam zmes vecí. Urobím všetko, čo si myslím, že by ma zachránil. "

Ultra Facial Cream Kiehl to: "Kiehl je a Decleor robiť krásne hydratačný."

Decleor Hydra Floral 24 hodín Vlhkosť Activator Rich Cream: "Veľmi sa mi páči Hydra Floral by Decleor jeden."

Weleda Skin Food: "Používam ho na tvári."

Lucasova papáje Masť:,. Včera, len som dal papáje po celom mojom tvári v lietadle, pretože mám dosť zlé My sme s krízou, full-na krízu '

4. Oil Face:

Rodín Olio Lusso Luxury Face Oil: "Moja koža je suchšia než na Sahare, je to ako šmirgľový papier a von z kaktusu mal sex a tiež moja koža Takže vzhľadom na to, že niektorí ľudia sú radi,, Nenávidím olejnatý veci, pretože som si pupienky. ! ' Som rád, 'No, daj mi sud s olejom, ktoré môžem namočiť hlavu do, prosím. " 

Decleor Aromessence neroli Amara Hydratačný Oil Serum:... "Milujem oleja, ale facialist bol rád, oleje nie sú veľké použiť, som si myslel, že sa hydratačný To nie je to prekážkou potom, čo ste urobil hydratačný ja nie uvedomujeme si, že, takže teraz som s použitím séra, potom krém a potom olej. "

5. Opaľovací krém:

Yves Saint Laurent Touche Eclat Le Teint Radiance Awakening Foundation SPF 22 "miešam YSL Illuminating Foundation a trochu sa Laura Mercier osvetľovacie Tónované hydratačné spolu s prstami a len votrite ho do tváre"

Laura Mercier osvetľovacie Tónované hydratačné SPF 20

Alexa večer Starostlivosť o pleť Rutinné

"Moja nočná starostlivosť o pleť rutina je chôdza do dverí, dať svoje kľúče dole vziať svoje topánky, nahý, čistiť si zuby, ísť na cikať, piť vodu a ísť do postele v plnej make-up."

1. Čistiace:

Dove White Beauty Bar: "Niekedy sa mi umyť tvár v noci a niekedy nemám môžem použiť čokoľvek to mám k dispozícii Dove mydlo je dobré..."

Kozmetika Ošetrenie Alexa 

"Nemyslím si dopriať seba v kozmetických procedúr. Kedykoľvek som mal tváre, mám škvrny, takže nevidím zmysel."

Alexa Lifestyle

Spánok:

"Aj podivne vyzerajú lepšie opicu s trochou opuchnuté tváre ako ja, keď som mal veľa odpočinku. To je nepríjemné, že?"

Cvičenie:

Balet krásny:.. "Som posadnutá baletu krásne, je to dobré, som tú situáciu jeden na jedného, ​​snažím sa chodiť trikrát týždenne, ale nie v pointe topánky Je to všetky bežné cvičenia, len aby si myslíte je to balet, pretože budete musieť presunúť svoju ruku do určitým spôsobom. Ale ja som ešte len dostal do toho. Do tej doby, kedy som bol modelovanie, Použil som k tomu jogu a plávanie a behanie a potom som sa zastavil a ja si uvedomil, že moje telo vyzeralo presne rovnaké. Potom som sa otočil 30 a myslel som, mal by som začať niečo robiť. Vybrala som balet na oblečenie. Nemyslím si, že vyzerám tak odlišné, ale cítim sa lepšie. "

Odvykanie od fajčenia:

"Len som sa vzdal fajčenia, pretože som bol smrteľne chorý a nemohol sa zmestili dym v pľúcach. Whisky je môj hlavný pôžitok."

Vďaka Byrdie do lesku, Vogue, Hello!, Stylista, W Magazine, Harper Bazaar a The Telegraph.

Shopu Alexa kozmetika Rutinné

Čo si myslíte o Alexa Chung je starostlivosť o pleť rutina? Už ste vyskúšali niektorý z produktov sa používa?

load...