Krása

Aký je najlepší spôsob, ako vybrať správny odtieň nadácie?

Aký je najlepší spôsob, ako vybrať správny odtieň nadácie?

Nadácie môžu oxidovať na mastnejšie typy pleti.

Vitajte v našom Opýtať Beautyeditor kolóny, kde naši odborníci zodpovedia Vaše vlasy, pleť a make-up otázky. Ak chcete požiadať o make-up rady:

load...
  • Email [email protected] s "make-up otázky" v predmete správy.
  • Stručne popíšte svoj problém make-up.

Upozornenie: Všetky fotografie budú zverejnené.

Otázka: Ak nemôžete nájsť perfektný zápas nadácie a korektor, mali by ste byť chybující na strane svetlejší alebo tmavší? Záleží vždy oxidujú alebo len na niektoré tóny pleti / typy? - La La

A: La La, to je veľká otázka! 

V dnešnej dobe, tam je tak veľa značiek sa na trhu-v lekárňach na špecializované obchody, ako je Sephora a high-end obchodných domech-, že by ste mali byť schopní nájsť make-up linku, ktorá má základ, aby zodpovedali vašej pleti presne , Či už ste super-svetlé alebo super-tmavé, by mala existovať produktový rad, ktorá je pre vás to pravé!

MAC a Make Up For Ever sú dva z najlepších základových značiek pre veľmi širokou škálou farieb, tónov a odtieňov. Oni tiež vyškoliť svojich zamestnancov, ktorá by pomohla vám nájsť farbu, ktorá je ideálna pre vašej pleti.

Avšak to, čo niektoré ženy si neuvedomujú, že nadácia, ktorá zodpovedá ich koži v zime alebo na jar nemusí nutne zodpovedať ich koži v lete a na jeseň. 

Zvyčajne som navrhnúť nákup zimné tieň a letné tieň, a potom zmiešanie je v priebehu celého roka, aby zodpovedali vašej koži medzi nimi.

Ženy tiež majú tendenciu, aby zodpovedali ich základ pre ich krkov. Pretože naše krky zvyčajne nemajú moc slnečnému osvitu, majú tendenciu byť svetlejšie ako zvyšok nášho tela. Navrhujem zodpovedajúce základ k hrudníku. Potom, keď sa uchádzate to miesto zastavenie na čeľuste, pokračovať zmiešaním make-up po krku za oveľa rovnomernejšie a vyvážené pleti.

load...

Oxidácia je, keď farba tmavne vašej tvári v priebehu celého dňa.

To má tendenciu sa stane s mastnejšia typy pleti. Ak je to váš prípad pre vás, odporúčam používať priesvitný prášok, ktorý nemá žiadny pigment jeho vlastné. To umožní stanoviť vaše základy a dúfajme, že udržať farbu z zatemnenie po celý deň.

Tu sú dva z mojich návrhov produktov. Odporúčam Make Up For Ever Ultra HD Invisible nadácie Cover:

And Make Up For Ever HD MicroFinish Prášok:

Sabrina Rinaldi je Toronto- a Montreal báze vlasy a make-up umelcov.

load...