Krása

Ako získať dlhé rany z tváre

Ako získať dlhé rany z tváre

Po období úvaha, pretože v danom okamihu, som buď zvažujúcich rany alebo v procese ich rastúcej mimo rozhodol som sa dostať rany druhý týždeň. (Pre porovnanie, tu je to, čo my bang-less vlasy vyzerali ako predtým.) 

load...

Vždy dávam kaderník Bill Angst voľnú ruku; V tomto okamihu, úroveň dôveryhodnosti je tak vysoká, že nemám ani priniesť referenčných fotografiách. 

A rozhodol sa, že dlhá rana to bude. Áno, ja zámerne dostal moje rany znížiť takto:

Rovnako ako v mojej rany sú na polceste do môjho nosa na účel. Takže nie, vyššie uvedené fotografiu nie je "po" výstrel. Vzal som ho asi týždeň a pol po účesu, tak je to v podstate to. 

A predtým, než si myslíte, "OMG, prečo by som mal opustiť kaderníctvo s ofinou, ktoré sa skrývajú oči?", Vypočuj ma. Chystám sa vám ukázať, ako univerzálny tento rez môže byť; univerzálnejšie, myslím, než sú bežné rovnými cez rany, ktoré sa pasú obočie.

A ak je vaše rany dostal tak dlho len preto, že ste neboli na čalúnenie vo chvíli, tieto tipy vám úplne pracovať pre vás taky!

Cut

Stiahol som si vlasy späť, takže môžete vidieť čiary rezu o niečo lepší. Bill znížiť svoje rany založené na stredovej časti, takže som ich mohol otočiť okolo v ľubovoľnom smere a oni sa stále padajú pekne. To je, ako majú tendenciu sušiť na vzduchu (čo je, ako som sa vysušiť vlasy skoro každý deň); má prirodzenou súčasťou je mierne stranou.

Tieto rany zasiahnuť na o tom, kde moje očné jamku končí, a všimnite si, že to nie je úplne rez tupým Bill používa nejaký haircutting čarodejníctva na druh tenkej von trochu na koncoch pre mäkkosť. (Ale nie moc, nechcete im jemný).

load...

On tiež nechal dlhší kus na oboch stranách k rámu tvár, ktorá mi absolútne pripomína moje obľúbené celebrity ofinou všetkých čias, Sienna Miller je. (Kto vie, možno nabudúce nechať ostrihať Pôjdem ešte kratšie, rovnako ako ona.)

Nástroje

Som naozaj nízke nároky na údržbu, pokiaľ ide o kaderníctvo (podobne nezmyselne nízka). Ale rany vyžadujú trochu práce navyše. Tu je to, čo je v mojom arzenálu vytvoriť vzhľad uvidíte nižšie.

Žehličky: budem navždy verná Chi tepelných nástrojov; Bol som pomocou svojej žehličky po dobu dlhšiu ako desať rokov, a to ma nikdy nesklamal. (V skutočnosti to bol Bill, ktorý najprv odporučil Chi ku mne.) Začal som s klasickou Keramické železa, ale pred niekoľkými rokmi prešiel na 2-in-1 Curling a ploché ocele, aby sa ušetrilo miesto, ale bohužiaľ, nemám si myslí, že aby to už nie. Hoci pravidelné ploché železo pracuje, zistil som, že je to trochu jednoduchšie, k vyhladeniu rany s zakrivených okrajov 2-in-1-dostať-flat iron slučiek vo svojej rany je najhoršie. Ďalší (alebo 3-in-1?) 2-in-1, ktorá je vyššia je Rowenta Versa štýl železa.

Pádlo kefa: Pokiaľ ide o mňa, je tam len Mason Pearson. Žiadne iné kefy Snažil som sa ani nepriblížil. Mám "Junior zmesou" kefa pre stredne až dlhodobom horizonte, hrubé-to-normálne vlasy a milujem ju. Používam ho na všetko-detangling moje vlasy von zo sprchy, styling s alebo bez sušičom vlasov apod Hovorí sa, že Mason Pearson trvá celý život a myslím, že je to pravda. Baňa je staršia 10 rokov.

Okrúhla kefa: To je nevyhnutné pre styling ofiny, ak chcete, aby im ten nadýchaný objem, ktorý len guľatú kefu a sušičom vlasov môže dosiahnuť. Kefa sa rozumie z Raincry; Tiež som naozaj rád drevené kruhové kefy z Dannyco.

Fén: Aj v prípade, že nemáte čas na suché celú hlavu vlasov, je to vždy dobrý nápad, aby aspoň osušte rany tak, že patria správne. V skutočnosti je každé kaderník som rozhovor o správnom sušení technik vám povie, že je dôležité, budete vyfénovať svoje rany pred tým, než uschnúť na vlastnú päsť, pretože inak oni nikdy spolupracovať rovnako. (Ako som povedal, ja nie vždy to tak robiť, čo hovorím, nie ako ja.). Myslím, že to je jeden z dôvodov, takže veľa ľudí si nespokojní so svojimi údermi; pokúsiť tepla pre nastavenie štýlu je skôr, než si deklarovať "nemôžu" mať. Sušička hore je nový snažím od Kenneth Bernard; môj vôbec najobľúbenejší vlasov, čo je o niečo viac beat-up pri pohľade je môj takmer desať rokov starý T3. Nemôžem uveriť, že je to stále deje po všetkých tých rokoch! Je to pravdepodobne Featherweight 1, ktorý bol teraz nahradený mušej 2.

Hairspray: Niekedy to nevyhnutné, aby sa vaše rany na správnom mieste, keď navrhujem postupovať s maximálnou opatrnosťou. Príliš veľa produkt vo svojej rany, a to najmä ak máte jemné vlasy ako ja, môže im vyzerať tučnejšie oveľa rýchlejšie. Mám video prichádza že som strieľal po užití týchto bang fotografie, a to bude veľmi zrejmé, že počas manipulácie svojej rany medzi prstami / stylingových prípravkov nie je tá najlepšia vec. Produkt som si vybral na "set" moje rany v mieste jednej z týchto štýlov bolo Oribe Dry Textúrovanie Spray, ktorý myslím, že je niekde medzi normálnym lakom na vlasy a suchý šampón (čítať viac sušenie a menej tuk-making). Zistil som, že dal práve toľko držanie bez strnulosti, a ja som uvítal pridanej textúry. Môžete však tiež použiť pravý a vyskúšaný Elnett. Je to to najlepšie štandardné lak na vlasy.

V poriadku, na štyroch vyzerá!

Pozrite sa # 1: Off-strednom dielom a elegantný

To je môj každodenný spôsob, ako na sebe tieto rany, a požaduje asi 30 sekúnd medzi pracovným a súkromným práve ich čistenie na mieste. To je miesto, kde moje vlasy sa chce rozlúčiť prirodzene, a to je to, ako moje rany vzduchu vyschnúť sami. Keby som chcel, aby to trochu uhladenejší, tak by som bežať žehličky prostredníctvom dĺžok a možno pridať nejaké vlasy sérum. (To je ten, som milujúci v poslednej dobe, mimochodom. Vonia to ako nebo. Len jedna kvapka aj keď!)

Pozrite sa # 2: Centre Part a Vlnité

Z tohto pohľadu, rozdelil som si vlasy dole centra (rovnako ako v blízkosti centra ako vrchol vdovský umožní) a používal plochej ocele vytvoriť trochu mäkkého ohybu tak, aby krivka cez oči. Je to kratšia verzia záclony rany sme sa rozprávali o jej e, ale lepšie po dlhšej tváre, pretože smerom von zasiahne v strede tváre, vytvára väčšiu šírku. (To je dôvod, prečo nemám rád stredo-parted rany odišiel rovno, myslím, že nakoniec vyzerá trochu smutný a zdôrazňujú dĺžku tváre príliš Plus sú ťažké splynúť so zvyškom vlasov.. )

Páči sa mi tento štýl rany spárovaná s vlasmi v copu textúrou, alebo by to tiež dobre vyzerať s vlasmi dole, ak ste vytvorili mäkké vlny skrz vlasy.

Pozrite sa # 3: Rovné a Side-Swept

To je to, čo robiť, rany, ak je zmiesť celej na jednu stranu. Sú to vlastne pokryť väčšinu z čela a na jeseň pekne tesne pod obočie, čo sa nestane, keď sa pokúsite na stranu-sweep kratšie, rovný-cez rany-tich druh zvyčajne skončiť príliš krátka na to správne. (Pozri? Toldja existovalo mnoho výhod dlhé tresku.) Ak chcete vytvoriť tento vzhľad, musel som na mokrej svoje rany a vyhodiť-vysušte tak, že by správne padať bez mojej vdovský vrchol / cowlick thingie nútiť ich, aby časť v stredu , Keď sa vyfénovať, uistite sa otočiť vaše rany zo strany na stranu, aby neboli vysušené do časti.

Myslím, že tento štýl bude vyzerať roztomilo s vrkočom rovnako; Vždy som si, že rany sú najlepší spôsob, ako sa obliekať poníka.

Pozrite sa # 4: hlboké bočné časti a off-the-Face

Posledné up máme Swoosh hlboké bočnú časť, ktorá bola trendové celého červenom koberci v poslednej dobe a je jedným z mojich obľúbených vecí robiť. Podľa môjho názoru je to najlepší štýl ísť Ak chcete miešať svoje dlhé rany do zvyšku vlasov. Použil som verný Mason Pearson vytvoriť časť, ktorá sa prirodzene dostal túto výšku v tom, pretože moje vlasy predtým vysušený bližšie k stredu. Použil som plochej ocele opäť dokončiť koncov tresku tak, aby sa mieša až do zvyšku vlasov, a potom zahmlený s malou bitu Oribe Čistenie texturizačního sprej pre držanie.

To bude pracovať s priamym alebo vlnitými vlasmi a páči sa mi to najlepšie buď vlasov za jedno rameno alebo celý hodená cez rameno.

Rád by som počul, čo si myslíte o týchto štýlov!

Už som si uvedomíte dlhú tresk? Aký je váš obľúbený spôsob, ako štýl pestované-out rany? Už ste vyskúšali niektorý z mojich obľúbených produktov sa tu zmienili?

load...